פסיפיק גרין חתמה על הסכם שמבטיח לה אתר אסטרטגי לפיתוח פארק אנרגיה עבור סוללת 0.5 GW / 1.0 GWh בדרום אוסטרליה

9 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פסיפיק גרין חתמה על הסכם שמבטיח לה אתר אסטרטגי לפיתוח פארק אנרגיה עבור סוללת 0.5 GW / 1.0 GWh בדרום אוסטרליה

 

דובר, דלאוור, 9 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc ("פסיפיק גרין", OTCQB: PGTK) מודיעה כי Pacific Green Technologies (Australia) Pty Ltd, חברה בת בבעלות מלאה של Pacific Green, חתמה על הסכם בלעדי שמבטיח לחברה אתר קרקעי במיקום אסטרטגי בחוף ליימסטון, דרום אוסטרליה, לפיתוח פארק אנרגיה עם סוללת 0.5 GW / 1.0 GWh ("הפרויקט").

 

בנית הפרויקט תתחיל ב-2024, כאשר פארק האנרגיה צפוי להתחיל לפעול ב-2026. בסיומו הוא יהיה פארק הסוללות הגדול ביותר בדרום אוסטרליה, והוא יתחבר ישירות לתחנת משנה קיימת של 275 kVA.

 

הפרויקט יספק גידול משמעותי בקיבולת אחסון האנרגיה בדרום אוסטרליה, ויפחית את עלויות האנרגיה הסיטונאית עבור המדינה, תוך חיזוק היציבות האנרגטית של האזור לטובת הקהילות ותמיכה בהמרה של דרום אוסטרליה לאפס פליטת פחמן בנטו.

 

ג'ואל אלכסנדר, מנכ"ל Pacific Green באוסטרליה, הגיב: " אנו נרגשים להגדיל את הפורטפוליו שלנו אל דרום אוסטרליה, שכבר מציגה את רמת האימוץ הגבוהה ביותר של אנרגיה מתחדשת מכל המדינות באוסטרליה. פארק סוללות האנרגיה שלנו בליימסטון יכול להיטען במהלך היום, להגביר עוד יותר את הכדאיות של ייצור באמצעות שמש ורוח, ואז להעביר את האנרגיה בזמנים בה היא בעלת הערך הגבוה ביותר, בשעות הערב. המומנטום הזה מאפשר לנו להאיץ את ההתקדמות של דרום אוסטרליה להשגת 100% אנרגיה מתחדשת נטו עד 2030".

 

סקוט פולטר, מנכ"ל Pacific Green, הוסיף: "בשילוב עם פארקי האנרגיה שלנו בפורטלנד, ויקטוריה, הסכם זה מגבש את פלטפורמת המולטי גיגה-וואט של Pacific Green שתיפרס ברחבי אוסטרליה בחודשים ובשנים הקרובות".

אודות Pacific Green Technologies, Inc

פסיפיק גרין Pacific Green מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. פסיפיק גרין מציעה מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות בקנה מידה גדול, טכנולוגיות מתחדשות וסביבתיות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies, Inc.

T: +1 (302) 601-4659

 

Joel Alexander, Managing Director

Pacific Green Technologies (Australia) Pty Ltd.

T: +61 497 335 833

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פסיפיק גרין חתמה על הסכם שמבטיח לה אתר אסטרטגי לפיתוח פארק אנרגיה עבור סוללת 0.5 GW / 1.0 GWh בדרום אוסטרליה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן