עורך הדין הניגרי זאנה בוקאר מוסטפא זוכה בפרס Global Citizen היוקרתי

9 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

עורך הדין הניגרי זאנה בוקאר מוסטפא זוכה בפרס Global Citizen היוקרתי

הומניטרי בעל הכרה בינלאומית, פילנתרופ ומייסד בית הספר Future Prowess Foundation בניגריה, זאנה בוקאר מוסטפא, הוכרז לזוכה בפרס האזרח הגלובלי לשנת 2023 בכנס האזרחות הגלובלית ה -17 בדובאי, איחוד האמירויות הערביות.

לונדון, 9 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

הומניטרי בעל הכרה בינלאומית, פילנתרופ ומייסד  בית הספר Future Prowess Foundation ליתומים וילדים מעוטי יכולת זאנה בוקאר מוסטפה הוכרז לזוכה בפרס Global Citizen לשנת 2023, מחווה שנתית המוענקת על ידי חברת ייעוץ התושבות והאזרחות הבינלאומית המובילה Henley & Partners, בשיתוף עם הארגון ההומניטרי השוויצרי ללא מטרות רווח קרן Andan .

הפרס היוקרתי, המכבד אדם שמפגין אומץ ומחויבות יוצאי דופן לשיפור ותמיכה בקהילה העולמית, הוענק בקבלת פנים חגיגית במהלך כנס האזרחות העולמי השנתי ה-17  במלון Shangri-La DIFC בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, בהשתתפות ראשי ממשלות, קובעי מדיניות, אקדמאים מובילים, יועצים ללקוחות פרטיים, משרדים משפחתיים, כמו גם יזמים ומשקיעים עשירים רבים.

מוסטפא מילא תפקיד קריטי בתיווך שחרורן של יותר מ-100 מתלמידות בית הספר צ\'יבוק שנחטפו על ידי ארגון המורדים האיסלאמי בוקו חראם בחלק מרוחק של ניגריה באפריל 2014, מה שהוליד את קמפיין #BringBackOurGirls  הבינלאומי. בית הספר שהקים ב-2007 במידוגורי – בירת מדינת בורנו ומוקד מרד בוקו חראם – מספק חינוך חינם, ארוחות, מדים ושירותי בריאות לילדים משני צדי הסכסוך כסימן לפיוס שהוא מקווה להשיג באזור.

יו\"ר Henley &Partners ומייסד קרן אנדאן, ד\"ר כריסטיאן קיילין, אומר שמוסטפא הוא הזוכה הראוי ומעורר ההשראה ביותר של הפרס. \"כלוחם למען הבטיחות וזכויות החינוך של כל הילדים העקורים והיתומים שנפגעו מהאלימות האכזרית בצפון ניגריה, מוסטפא הפגין חזון, אומץ יוצא דופן וחדשנות בהנעת שינוי, ופעולותיו והשקפתו הן תרומה רבת ערך לעולם צודק, שליו וסובלני יותר. הוא \'משנה משחק\' אמיתי, מגשר על פערים מגדריים, פוליטיים ודתיים על ידי סיוע לילדים משני צדי הסכסוך להתאחד וללמוד תחת אותה קורת גג. אנחנו צריכים עוד זאנה מוסטפא בעולם\".

תהליך הבחירה של פרס Global Citizen מבוסס על החלטת רוב של ועדת פרס האזרח הגלובלי. הפרס עצמו מורכב ממדליה פיסולית בהתאמה אישית שעוצבה על ידי האמן האיטלקי המוביל אנטוניו נוצ\'רה, תעודת פרס חתומה על ידי יו\"ר ועדת הפרס האזרחית העולמית, ופרס כספי בסך 25,000 דולר, המיועד לתמיכה במאמצים ההומניטריים של הזוכה בפרס. בנוסף, Henley & Partners מתחייבת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם זוכי הפרס לתקופה של שנה, להעלות את המודעות לעבודתם ולתמוך בפרויקט הנבחר באמצעות הרשת של המשרד המונה יותר מ-40 משרדים ברחבי העולם.

מאז הקמתו, פרס Global Citizen חולק כבוד לאנשים יוצאי דופן רבים. הזוכה הראשון היה היזם הגרמני הראלד הפנר, שהקים את פרויקט הסיוע ההומניטרי לפליטים Sea-Watch. זוכים קודמים נוספים הם ד\"ר אימתיאז סולימן, מייסד קרן מתנת הנותנים (Gift of the Givers ),  ארגון הסיוע הגדול ביותר באפריקה, ומוניק מורו, מייסדת שותפה של The Humanized Internet, פרויקט זהות דיגיטלית שמטרתו להביא תקווה לכ-1.1 מיליארד אנשים בעולם שאינם יכולים להוכיח את זהותם החוקית. דיפ וונג, מייסדת שותפה ונשיאת קרן Pacific Links , זכתה בפרס על עבודתה בדרום מזרח אסיה, בקמפיין למען זכויותיהם של המשועבדים לסחר בבני אדם, ופרופ\' ד\"ר פדריג או\'מאלי קיבל את פרס האזרח הגלובלי שלו כהוקרה על עבודתו לפתרון סכסוכים ופיוס בעיראק, צפון אירלנד ודרום אפריקה.

מוסטפא הודה ל- Henley & Partners ולקרן אנדאן על ההכרה בעבודתו, ואמר: \"הקישוריות ההדדית של האנושות בתחום הנתונים הגלובלי אינה מוטלת כעת בספק, ומהווה תחום רחב עם אפשרויות בלתי מוגבלות. לעומת זאת, האחדות בין גזעים, קבוצות אתניות ואזרחים נעשתה עדינה יותר ויותר. רק אזרחות גלובלית יכולה להחלים\".

אשת קשר למדיה:

Sarah Nicklin

Group Head of Public Relations

[email protected]

Mobile: +27 72 464 8965

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/73067ec7-8285-4333-849a-48dc9724ce41

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על עורך הדין הניגרי זאנה בוקאר מוסטפא זוכה בפרס Global Citizen היוקרתי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן