אנדרסן גלובל מגיעה לנפאל ומשתפת פעולה עם שתי חברות

9 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מגיעה לנפאל ומשתפת פעולה עם שתי חברות

סן פרנסיסקו, 9 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Andersen Global ממשיכה לבסס את הפלטפורמה שלה באסיה באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מנפאל: חברת יועצי המס Four Symmetrons Business Consulting Pvt. Ltd. (FSBC) ומשרד עו"ד Gandhi & Associates. החברות יעבדו יחד היטב במטרה לספק פתרונות משולבים עבור לקוחות בנפאל ובאזור כולו.

FSBC היא חברת יועצי מס המציעה מגוון מלא של שירותים. בראשה עומד השותף המנהל דמודאר פאודל ומשרדיה ממוקמים בקטמנדו. צוות החברה מספק מערך שירותים הכולל שירותי מס, תאימות רגולטוריות, מיזוגים ורכישות, ניתוח ישימות, ניתוח תהליכים עסקיים, ניתוח וניהול נתונים, מחקר ומימון תאגידי.

"החברה שלנו מחויבת לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים בהתאמה אישית", אמר דמודאר. "שיתוף הפעולה עם Andersen Global מוסיף משאבים בינלאומיים משמעותיים ומעניק משנה תוקף לחזון של הפיכתנו לארגון מוביל בנפאל".

חברת Gandhi & Associates, אשר נוסדה בשנת 1987 על ידי השותף המנהל הפרופ' ד"ר גאנדי פנדיט, הינה משרד עו"ד מוביל בתחום המשפט הארגוני והמסחרי, אשר מספק שירותים ללקוחות מקומיים ובינלאומיים. השירותים המשפטיים של החברה כוללים התאגדות של חברות, שירותי משרד ותאימות, השקעות זרות, מיזוגים ורכישות, בדיקות נאותות, מימון פרויקטים, שוקי הון, תביעות משפטיות ומחלוקות, חוזים, מיסוי, קניין רוחני וכן עבודה והעסקה במגוון רחב של ענפים, ובמיוחד במגזרי האנרגיה, הכרייה והאירוח.

"אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר", אומר ד"ר גאנדי. "נפאל היא שוק שנמצא בתהליך התרחבות, והודות לשיתוף הפעולה עם Andersen Global, יעמדו לרשותנו המשאבים הדרושים כדי לספק את הפתרונות האיכותיים ביותר ללקוחות לא רק בנפאל אלא בכל מקום בעולם".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן, הוסיף כי "FSBC ו- Gandhi & Associates דוגלות בחזון ובערכים של הארגון שלנו המתמקדים באספקת שירות מיטבי ונטול שיבושים. בנפאל קיימות הזדמנויות שוק ייחודיות, והתוספות החדשות הללו מוסיפות מומחיות יוצאת דופן בשוק מתפתח ומבטיחות שנוכל להמשיך ולתת מענה לצרכים ההולכים וגדלים של לקוחותינו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-14,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-400 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

למידע נוסף

מייגן צ'וי
Andersen Global
415-764-2700

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מגיעה לנפאל ומשתפת פעולה עם שתי חברות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן