Matmerize זכתה למענק ממשרד ההגנה האמריקני לפיתוח חומרים מרוכבים פולימרים בעלי יכולת התלקחות נמוכה

8 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Matmerize זכתה למענק ממשרד ההגנה האמריקני לפיתוח חומרים מרוכבים פולימרים בעלי יכולת התלקחות נמוכה באמצעות שיטות בינה מלאכותית מתקדמות

אטלנטה, 7 בנובמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Matmerize, Inc, מובילה בתעשייה בתחום האינפורמטיקה של פולימרים ופורמולציות מכריזה בגאווה על בחירתה בידי משרד ההגנה האמריקני (DOD) לחוזה מחקר חדשנות של עסקים קטנים (SBIR) שמטרתו לקדם מתודולוגיות בינה מלאכותית להאצת התכנון של חומרים מרוכבים פולימריים שמציעים יכולת התלקחות נמוכה. Matmerize נרגשת מפוטנציאל ההמרה של פרויקט זה מכיוון שלא רק שהוא ישפר את היבט בטיחות האש עבור ספינות וצוללות של חיל הים, אלא גם יוביל לפיתוח יישומים במגוון רחב של תעשיות, כולל בנייה, תעופה וחלל, רכב ומוצרי צריכה. מענק זה בא בעקבות SBIR נוסף שהוענק לאחרונה ל-Matmerize בידי הקרן הלאומית למדע (NSF) לפיתוח ארכיטקטורות לימוד מכונה שמבוססות מודעות פיזיקלית ונכפות פיזיקלי לקידום פיתוח חומרים.

 

רמת הדליקות של חומרים מרוכבים פולימרים נמדדת בידי מערך משתנים כמותיים, והיא מבוצעת בדרך כלל באמצעות מכשירים/בדיקות סטנדרטיים במיוחד המוגדרים בידי האגודה האמריקאית לבדיקות וחומרים (ASTM) וסוכנויות אחרות. חומרים פולימרים רצויים, העומדים בערכים הספציפיים של ASTM ובדיקות סטנדרטיות שאינן של ה-ASTM, דורשים שילוב מיטבי של פולימרי בסיס, תוספים פונקציונליים, מעכבי בעירה ותנאי עיבוד. Matmerize תשתף פעולה עם משרד ההגנה כדי לפתח יכולת אינפורמטיקה פולימרית תוך שימוש בנתונים מתאימים וטכניקות בינה מלאכותית/לימוד מכונה מתקדמות, שהמטרה היא תכנון מואץ של חומרים מרוכבים, מטריצות פולימרים בעלי יכולת התלקחות נמוכה העומדים ביעדי ביצועים מכניים ותרמיים קריטיים אחרים הדרושים לחיל הים.

קטע מדיה הנלווה להודעה זו זמין על ידי לחיצה על קישור זה:

עיקרי החוזה כוללים:

  • יצירת בסיס נתונים של חומרים מרוכבים עם רמת התלקחות ותכונות רלוונטיות אחרות כגון קצב שחרור חום מרבי, זמן עד להצתה וצפיפות עשן,
  • פיתוח מודלים של בינה מלאכותית שעברו אימון באמצעות בסיס הנתונים במטרה לחזות את המאפיינים הרלוונטיים לניסוחים מרוכבים חדשים, וכן
  • המלצה על מאגר חומרים מרוכבים פולימרים מבטיחים, כלומר, השילובים של פולימרי בסיס, תוספים פונקציונליים, מעכבי בעירה ותנאי עיבוד, לצורך סינתזה ובדיקה ניסיונית.

חואן טראן, מנהל תחום חדשנות מחקרית ב-Matmerize הצהיר, "שיתוף הפעולה הזה מסמל הישג גדול במרדף אחר חומרים מרוכבים פולימרים בטוחים יותר עם יכולת התלקחות נמוכה יותר. אנו גאים מאוד בהובלת הפיתוח של פתרונות חדשניים מונעי בינה מלאכותית לחומרים מרוכבים ביכולת התלקחות נמוכה, שלא רק שהם עומדים בתקני הבדיקות הקפדניים של ASTM, אלא גם עונים על דרישות הבטיחות החיוניות המוטלות על ספינות הצי שלנו".

 

בלב החדשנות של Matmerize נמצא PolymRize™, מוצר הדגל של החברה – פלטפורמת תוכנה מבוססת ענן של אינפורמטיקת פולימרים שעוצבה בקפידה כדי לזרז את הקידום של פולימרים, חומרים מרוכבים ופורמולציות. ה-SBIR של משרד ההגנה מתיישר באופן מושלם עם משימת הליבה של Matmerize לפתוח הפוטנציאל העצום של הבינה המלאכותית בתחום הנדסת החומרים המתקדמים במטרה להתמודד עם אתגרים קריטיים ולשפר את הפונקציונליות, בטיחות האש והקיימות. חוזי המחקר של משרד ההגנה ושל הקרן הלאומית למדע מגיעים שניהם בזמן המתאים, והם יניעו ויקדמו במשותף ובאופן סינרגטי את טכנולוגיית ה- PolymRize™ מבוססת הבינה המלאכותית.

 

צ'יהו קים, מנהל הטכנולוגיה הראשי ב-Matmerize הביע את התלהבותו באמירה, "שני מענקי ה-SBIR, שהוענקו בו-זמנית בידי משרד ההגנה והקרן הלאומית למדע, מייצגים תמיכה מהדהדת בפלטפורמת אינפורמטיקת הפולימרים PolymRize™  של Matmerize. חוזים אלה יספקו לנו את המשאבים והתמיכה הדרושים כדי להמשיך ולקדם את פלטפורמת PolymRize™  מבוססת הבינה המלאכותית שלנו".

למידע נוסף על פלטפורמת PolymRize™  החדשנית, בקרו באתר: https://www.matmerize.com/polymrize

אודות Matmerize:

Matmerize היא ספין-אאוט עדכני שנערך לאחרונה מהמכון הטכנולוגי של ג'ורג'יה ונוסדה ע"י ד"ר רמפי רמפרסאד וד"ר צ'יהו קים. Matmerize היא חדשנית מובילה בצומת שבין הנדסת חומרים מתקדמת ובינה מלאכותית. עם משימה לחולל מהפכה בבטיחות אש וקיימות באמצעות טכנולוגיית AI, אנו מחויבים לדחוף את גבולות האפשר. צוות המומחים המסור שלנו שואף ליצור פתרונות המשפיעים באופן חיובי על פיתוח חומרים חדשים תוך מזעור טביעת הרגל הסביבתית.

לקבלת מידע נוסף, בירורים או יצירת קשר עם התקשורת, אנא צרו קשר אל:

Matmerize, Inc.
https://www.matmerize.com
E: [email protected]
Y: Watch Matmerize Videos on YouTube
L: Follow our LinkedIn Page

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Matmerize זכתה למענק ממשרד ההגנה האמריקני לפיתוח חומרים מרוכבים פולימרים בעלי יכולת התלקחות נמוכה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן