ג'טקס ו- SHELL AVIATION חתמו על הסכם לאספקת SAF לתעופה פרטית

8 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ג'טקס ו- SHELL AVIATION חתמו על הסכם לאספקת SAF לתעופה פרטית

Jetex ו-Shell Aviation מביאות דלק תעופה בר-קיימא (SAF) לטרמינל הדגל הפרטי בדובאי.

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 8 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

JETEX ג'טקס, מובילה גלובלית בתעופה לבכירים, היא הראשונה להציע SAF ללקוחות באיחוד האמירויות הערביות. בהתבסס על ההצלחה של אספקת SAF במקומות נבחרים באירופה, ג'טקס תציע כעת למפעילי מטוסים ולבעלים פרטיים את האפשרות להפחית משמעותית את הפליטות בכל פעם שהם מפעילים טיסות ממסוף הדגל הפרטי שלה בדובאי.

"הבאת SAF לאיחוד האמירויות הערביות היא הישג אבן דרך, והיום אני שמח שאנחנו סוף סוף יכולים להציע סוג זה של דלק מטוסים ללקוחותינו בדובאי בשותפות עם Shell Aviation. זה אפילו יותר חשוב לאור ההכרזה על 2023 כשנת הקיימות באיחוד האמירויות מכיוון שהיא מחזקת את השאיפה שלנו להפחית את פליטות הפחמן", אמר עאדל מרדיני, מייסד ומנכ"ל ג'טקס.

כדלק ממקור ירוק בטוח במלואו התואם לצי מטוסים קיים ולתשתית שדות תעופה, ניתן לערבב SAF עם דלק סילוני קונבנציונלי ביחס של עד 50%, מה שיוצר דלק תעופה נמוך משמעותית בפליטות פחמן במחזור החיים. בצורתו המסודרת, SAF יכול להפחית את פליטת מחזור החיים בשיעור של עד 80% בהשוואה לדלק סילוני קונבנציונלי.

דוריס טאן, מנכ"לית אסיה והמזרח התיכון, Shell Aviation, אמרה: "כדי להפחית את הפליטות מטיסות, כל חלקי שרשרת הערך התעופתית צריכים למלא את חלקם. זה חיוני במיוחד עבור לקוחות עסקיים פרטיים מכיוון שהם יכולים ליצור ביקוש מרוכז ובעל השפעה גבוהה ל- SAF. בנוסף, הרחבת הזמינות של SAF למיקומים חדשים חשובה לא פחות, ולכן זה היה מאוד מתגמל לעבוד עם Jetex כדי לשפר את יכולות ה-SAF שלנו במזרח התיכון על ידי אספקת SAF ב-DWC בפעם הראשונה".

אסטרטגיית הסביבה של ג'טקס מתמקדת בהפחתת פליטות פחמן, מיחזור והתאמת הטכנולוגיות הירוקות העדכניות ביותר ברחבי הרשת הגלובלית שלה. מאמצי החברה עולים בקנה אחד עם התחייבות יאט"א לטוס עם פליטות נטו אפס עד שנת 2050 והשגתה דורשת שילוב של חיסול מרבי של פליטות במקור, קיזוז וטכנולוגיות לכידת פחמן.

חיוני שעתיד התעופה ימשיך להתמודד עם שינויי האקלים וג'טקס ממשיכה להתמקד במילוי תפקידה בהפחתת ההשפעה על כדור הארץ.

אודות ג'טקס:

 

מובילה גלובלית בתעופה לבכירים שזכתה בפרסים רבים,  JETEXמוכרת בזכות אספקת פתרונות תמיכה בענפי תעופה גמישים, הטובים מסוגם ללקוחות בכל העולם. ג'טקס מספקת מסופים פרטיים יוצאי דופן FBO, תדלוק מטוסים, שירותי קרקע ותכנון טיסות ייחודי. החברה מטפלת בבעלים ומפעילים של מטוסי מנהלים עבור טיסות עסקיות, מסחריות ואישיות. לפרטים נוספים אודות ג'טקס, בקרו באתר http://www.jetex.com  ותעקבו אחרינו באינסטגרם, בטוויטר, בפייסבוק ובלינקדאין.

קובץ מצורף

ג'טקס וחברת SHELL AVIATION חתמו על הסכם

למידע נוסף:

 

Oleg Kafarov – Vice President of Brand & Corporate Communications

Jetex

+971 4 212 4900

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על ג'טקס ו- SHELL AVIATION חתמו על הסכם לאספקת SAF לתעופה פרטית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן