פסיפיק גרין נכנסת לעסקה למכירת פיתוח סוללות Sheaf Energy Park

8 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פסיפיק גרין נכנסת לעסקה למכירת פיתוח סוללות Sheaf Energy Park בהספק של 249 מגה-וואט / 373.5 מגה-ואט שעה תמורת שווי ארגוני של 210 מיליון ליש"ט (258 מיליון דולר)

דובר, דלאוור, 7 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc ("פסיפיק גרין", OTCQB: PGTK) מודיעה כי התקשרה בעסקה למכירת 100% מהמניות של Pacific Green Battery Energy Parks 2 Limited ("PGBEP2") ל-Sosteneo Fund 1 HoldCo S.à.r.l. ("Sosteneo HoldCo") תמורת 210 מיליון ליש"ט (258 מיליון דולר) ("העסקה").

PGBEP2 היא חברת האחזקות של 100% מחברת הבת, Sheaf Energy Limited, מערכת אגירת אנרגיה בסוללות 249 מגה וואט / 373.5 מגה וואט שעה של פסיפיק גרין בקנט, אנגליה ("Sheaf Energy Park"), שתחל בפעילות מסחרית ביולי 2025.

Sosteneo HoldCo הוא כלי השקעה עבור Sosteneo Energy Transition Fund, המנוהלת על ידי Sosteneo SGR S.p.A. ("Sosteneo"), מנהל מומחה של פרויקטי תשתית גרינפילד הקשורים להעברת האנרגיה וחלק מהאקוסיסטם של Generali  של חברות ניהול נכסים.

על פי תנאי העסקה, פסיפיק גרין ו- Sosteneo העניקו זו לזו אופציות לקנות או למכור את המניות ב-PGBEP2.

במסגרת העסקה, תעמיד Sosteneo הלוואה להוצאות הוניות, אשר יחד עם הסדר חוב ותיק, תממן במלואה את הפיתוח וההקמה של פארק האנרגיה Sheaf.

אודות Pacific Green Technologies, Inc

פסיפיק גרין Pacific Green מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. פסיפיק גרין מציעה מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ואנרגיה סולארית מרוכזת כהשלמה לחטיבת הטכנולוגיות הסביבתיות שלה. לפסיפיק גרין משרדים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, ערב הסעודית וסין.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies

T: +1 (302) 601-4659

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פסיפיק גרין נכנסת לעסקה למכירת פיתוח סוללות Sheaf Energy Park

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן