רוזן, עורך דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Waldencast PLC Investors לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות

7 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, עורך דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Waldencast PLC Investors לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW

 

ניו יורק, 7 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיכה לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast PLC  (WALD, WALDW) (OTC: CGRNQ)  הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Waldencast, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרדי עורכי הדין רוזן מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי משקיעים.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Waldencast, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=18362, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected].

 

במה מדובר? ב-5 ביולי 2023, לאחר סגירת השוק, הגישהWaldencast  דו"ח שוטף ל-SEC בו חשפה, בין היתר, כי לא ניתן עוד להסתמך על דו"חות כספיים מסוימים של Obagi, חברה שרכשה, משום ש- Waldencast  ציפתה לפרסם מחדש את הדו"חות הכספיים הללו.

במידע זה, מחיר מניית Waldencast ירד ב- $0.76, או 10.2%, ונסגר במחיר של $6.63 ב-6 ביולי 2023.

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, עורך דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Waldencast PLC Investors לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן