MAXIMANCE 2030 LTD מספקת תמיכה ל-BlueGrace Energy Bolivia בפרויקט פורץ דרך

6 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

MAXIMANCE 2030 LTD מספקת תמיכה ל-BlueGrace Energy Bolivia בפרויקט פורץ דרך, ומגשימה למעלה מ-90% מיעדי הפיתוח בר הקיימא של האו\"ם (SDG), כחלוצה בשימור יערות הגשם של בוליביה ביוזמה הגדולה מסוגה

 

לונדון, בריטניה, 6 בנובמבר 2023, ACCESSWIRE:

לקראת פסגת האקלים העולמית COP28 שתתקיים בין ה-30 בנובמבר ל-12 בדצמבר 2023 בדובאי, איחוד האמירויות הערביות, הודיע ​​חוליו חוסה מונטנגרו, מנכ\"ל BlueGrace Energy Bolivia (BGEB), על קבלת BlueGrace Energy Bolivia בתור חבר באיגוד שוק ההון הבינלאומי (ICMA) והנפקת כתב ערבות מ-MAXIMANCE 2030 Ltd, חברת השקעות שבסיסה בלונדון המתמחה בכלכלה מעגלית וביוטכנולוגיות בתהליכי המרת אנרגיה.

 

MAXIMANCE, התומכת ב-BlueGrace Energy Bolivia, מדגישה בגאווה ש-BlueGrace Energy Bolivia מקיימת כיום יותר מ-90% מיעדי הפיתוח בר הקיימא של האו\"ם (SDG). ההישג המדהים הזה מדגיש את הפוטנציאל של BlueGrace Energy Bolivia להתחייב לפרויקטים של השקעה משמעותית המתיישרים עם יעדיה של התרחבות ורטיקאלית וגם לשוק הגלובלי. עם טביעת הרגל הבינלאומית שלה, verticalization  ממשיכה לחזק את הכישורים והיכולות שלה.

ICMA, עמותה ללא מטרות רווח שבסיסה בציריך עם משרדים גלובליים בלונדון, פריז, בריסל והונג קונג, מאחדת מעל 600 חברים ב-66 תחומי שיפוט ברחבי העולם, ומעצבת באופן פעיל את שוקי ההון הבינלאומיים. ICMA וחבריה מילאו תפקיד מרכזי בפיתוח כללים והמלצות שטיפחו את הצמיחה של שוקי ההון וניירות הערך העולמיים.

ICMA משיגה את יעדיה על ידי כינוס חברים משווקי ניירות ערך מגוונים הנפגשים בוועדות, תוך התמקדות בתהליכים נהוגים בשוק ובהיבטים רגולטוריים. תחומי העניין שבליבה כוללים שווקים ראשוניים ומשניים, רכישות מחדש ובטחונות, עם דגש רחב יותר על מימון בר קיימא ופינטק.

BlueGrace Energy Bolivia נרגשת להיות חלק מ-ICMA, אשר תומכת במשימתה להפוך לפרויקט מוביל בתחומה.

 

בהתאם להנחיות והדרישות לשימור הסביבה ושימוש באנרגיה ברת קיימא של האו\"ם, BlueGrace Energy Bolivia היא חלוצה בפרויקט יוצא דופן לשימור כ-83 מיליון דונם של יערות הגשם של האמזונס בבוליביה. פרויקט זה, הגדול מסוגו, משקף מחויבות איתנה להגנה על יער הגשם של האמזונס ולקידום פתרונות אנרגיה נקייה בהתאם ליעדי הפיתוח בר הקיימא של האו\"ם (SDGs) באמצעות טוקניזציה של אג\"ח SDG ו-Natural Forest Capital Assets.

 

על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית והדמיות לוויין כדי לכמת במדויק את זיכויי הפחמן, יוזמה זו תתרום תרומה משמעותית ליעדי האקלים העולמיים.

 

מעבר ליעדים הסביבתיים, השותפויות ש-BGEB כבר יצרה עם בעלי עניין מובילים כמו DevvStream ו-FICO שואפות להעצים קהילות של ילידים באמצעות מגוון יוזמות חברתיות. יוזמות אלו נועדו לשפר את הגישה שלהם לחינוך, שירותי בריאות ותשתיות. גישה הוליסטית זו משלבת הגנה על הסביבה, מעבר לאנרגיה נקייה והעצמה קהילתית. כתוצאה מכך, היא ממצבת אותם כחלוצים בשימור הסביבה והשימוש באנרגיה נקייה בבוליביה.

 

מומנטום של פעילות אקלים

 

בתקופה בה מורגש זינוק העולמי בקיזוז פחמן בהתאמה אישית, יחידים ובעלי עניין מבינים שיש להם תפקיד המרכזי במלחמה בשינויי האקלים, כאשר שוק האשראי הפחמני עומד להגיע ל-100 מיליארד דולר עד 2030. גישה זו צוברת אחיזה כאסטרטגיית פליטת אפס פחמן משלימה, המונעת על ידי ביקוש ארגוני גדל ורגולציה מחמירה יותר, במיוחד עבור תהליכים המבוססים על טבעיות. Bloomberg, בדו\"ח, מדגיש את התפקיד החיוני של אשראי פחמני להשגת פליטות אפס פחמן בנטו. השגת היעד הקריטי של הגבלת ההתחממות הגלובלית ל-1.5 מעלות צלזיוס עד 2030 מחייבת השקעות של 44 טריליון דולר באנרגיה מתחדשת. יש לציין כי למעלה מ-6,323 ישויות מעצימות את התחייבויותיה שלהן להפחתת פליטות פחמן במסגרת יוזמת יעדי המדע. במקביל, מוסדות פיננסיים גדולים כמו Citi Group ו-JP Morgan משקיעים רבות באשראי פחמני, ומדגישים את ההתכנסות של הון ופעולות לשמירת אקלים.

בריתות אלה מדגישות את חשיבותה המתמשכת של השותפות בשאיפתה לעתיד בר-קיימא וניטרלי פחמן, ומשמשות דוגמה משכנעת למה שפעולה קולקטיבית וחדשנות יכולות להשיג.

אודות BlueGrace Energy Bolivia:

BlueGrace Energy Bolivia, קונסורציום עולמי של מומחי אנרגיה, מחויב לקדם את המעבר לעתיד של נטו אפס בתגובה לאתגרי שינויי האקלים. הצוות שלנו מתמחה באנרגיה נקייה ומתחדשת, ומתגאה בעשרות שנות ניסיון בפרויקטים חלוציים של מעבר אנרגיה במאה ה-21. מעוגנים במומחיות מקצועית ויושרה בלתי מעורערת, אנו שואפים ליצור ערך אמיתי לעסקים ולחברה. קבלו מידע נוסף בכתובת https://bluegracebolivia.com/.

 

למידע נוסף אנא צרו קשר עם:

JULIO JOSE MONTENEGRO
[email protected]
+1 (305) 9728173 (Miami – EE.UU.)

NELSON PINEDA MARTINEZ
[email protected]
+591 714-72257 (Bolivia)

לכל פניות התקשורת, אנא צרו קשר:

Ivan Linde
[email protected]
+1 (786) 273-7068 (Miami – EE.UU.)

 

מקור: BLUEGRACE ENERGY BOLIVIA

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 

סגור לתגובות על MAXIMANCE 2030 LTD מספקת תמיכה ל-BlueGrace Energy Bolivia בפרויקט פורץ דרך

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן