פסיפיק גרין מגיעה לסגירה פיננסית תמורת מימון של 120 מיליון ליש"ט (146 מיליון דולר) לפיתוח סוללות פארק האנרגיה

4 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פסיפיק גרין מגיעה לסגירה פיננסית תמורת מימון של 120 מיליון ליש"ט (146 מיליון דולר) לפיתוח סוללות פארק האנרגיה Sheaf Energy Park שלה בהיקף של 249 מגה-וואט / 373.5 מגה-ואט שעה

דובר, דלאוור, 3 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Pacific Green Technologies, Inc ("פסיפיק גרין", OTCQB: PGTK) מודיעה כי הגיעה לסגירה פיננסית של הסדר חוב ותיק ("ההסדר") בסך 120 מיליון ליש"ט (146 מיליון דולר) עבור מערכת אגירת האנרגיה בסוללות Sheaf Energy Park של פסיפיק גרין בקנט, אנגליה ("Sheaf Energy Park").

ההסדר מסופק על ידי סינדיקט של שני בנקים, כאשר National Westminster Bank plc ("NatWest") ו- UK Infrastructure Bank Limited ("UKIB") תורמים 60 מיליון ליש"ט (73 מיליון דולר) כל אחד. ההסדר ישמש למימון הפיתוח וההקמה של פארק האנרגיה Sheaf, ולאחר מכן ההחזר יתבצע בפרופיל הפחתות של 10 שנים עם תחילת הפעילות המסחרית.

סקוט פולטר, מנכ"ל פסיפיק גרין, אמר: "פארק האנרגיה Sheaf  מייצג את אחת ממערכות אגירת האנרגיה הגדולות ביותר בעולם הממומנות על ידי פרויקטים. אנו שמחים על השתתפותן של NatWest ו-UKIB בהסדר, המהווה אישור חזק לאיתנות הפרויקט".

ג'ייקוב לויד, ראש תחום מימון נכסים ב-NatWest, הוסיף: "פסיפיק גרין היא אחת מיזמיות האנרגיה המתחדשת העצמאיות בעלות הצמיחה המהירה ביותר, ואנו נרגשים לתמוך בהן עם פארק האנרגיה  Sheaf ובפרויקטים עתידיים שיגיעו בהמשך צמיחתן בתחום האנרגיה המתחדשת".

ג'ון פלינט, מנכ"ל UKIB, הוסיף: "ההתרחבות המהירה של אנרגיות מתחדשות לרשת פירושה שבריטניה זקוקה לקיבולת אחסון גדולה יותר, ואנחנו זקוקים לה במהירות. התמיכה שלנו בפסיפיק גרין ובפרויקט Sheaf Energy Park היא דוגמה מצוינת לאופן שבו מימון החוב של UKIB יכול לעזור להאיץ פרויקטי אחסון גדולים כדי להביא אותם לאינטרנט מוקדם יותר, תוך מתן אמון שוק חיוני בתחום".

אודות Pacific Green Technologies, Inc

פסיפיק גרין Pacific Green מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. פסיפיק גרין מציעה מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ואנרגיה סולארית מרוכזת כהשלמה לחטיבת הטכנולוגיות הסביבתיות שלה. לפסיפיק גרין משרדים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, ערב הסעודית וסין.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies

T: +1 (302) 601-4659

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על פסיפיק גרין מגיעה לסגירה פיננסית תמורת מימון של 120 מיליון ליש"ט (146 מיליון דולר) לפיתוח סוללות פארק האנרגיה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן