"קרנות החברה הפתוחה" שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק

4 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

"קרנות החברה הפתוחה" שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק

ניו יורק, 3 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קרנות החברה הפתוחה שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק – 2023 Soros Justice, הכולל שילוב של בכירים עולים ומבוססים בתחום הרפורמה במערכת המשפט הפלילי, כולל מדריכים ציבוריים, אמנים, עורכי דין, אקטיביסטים, יזמים ללא מטרות רווח, עיתונאים ויוצרי קולנוע מרחבי ארצות הברית.

"במהלך יותר מעשור שעבדתי עם מלגות סורוס לצדק, ראיתי מספר רב של עמיתים ממשיכים לשמש מחוללי שינוי בקהילות המקומיות שלהם, וברמה הלאומית", אמר אדם קולנשום, מנהל צוות בכיר בחברה פתוחה – ארה"ב. "זוהי תוכנית ייחודית להפליא לקידום הצדק בארה"ב.  מה שתומך ברעיון ששינוי קורה לעתים קרובות מהיסוד.

"לכליאה המונית יש מחיר עצום והרה אסון על הקהילות שלנו והיא מייצגת את אחת העוולות הבולטות ביותר של האומה שלנו. כיום, לכמעט 10 מיליון אמריקנים – כולל מיליוני ילדים – יש בן משפחה מדרגה ראשונה בכלא ", אמרה כריסטינה ווייט, מנהלת תוכנית בחברה פתוחה – ארה"ב. "כל עמית צדק של סורוס יכול למלא תפקיד בשינוי המערכת השבורה הזו".

כל עמית יקבל מלגות שנעות בין 100,000 ל -140,000 דולר עבור פרויקטים הנמשכים בין 12 ל -18 חודשים כדי להבטיח דין וחשבון במערכת המשפט הפלילי בארה"ב על ידי פיתוח דרכים חדשות להילחם בכליאה המונית, הפללת נוער, מעקב, מדיניות הגירה, פערים גזעיים ואלימות משטרתית. מלגות סורוס לצדק נוסדו בשנת 1997 ומימנו למעלה מ-400 אנשים הפועלים לבלימת כליאה המונית ולהבטחת מערכת צדק הוגנת והוגנת.

עמיתי סורוס 2023

אשלי רוחאס תדריך את מנהיגי התנועה ותטפח כוח בין התנועה למען #PoliceFreeSchools  לבין התרבות הרחבה יותר של מאמצי ארגון מתנגדי העבדות לשים קץ לנזק ולעונש.

אבלון בטס-גסטון ולויד גסטון יחקרו את ההיקף וההשפעה של תיקון זכויות העובדים באילינוי על עובדים כלואים.

בטי וושינגטון תקים את OASIS (Our Aging Seniors Incarcerated Society), פרויקט המתמקד בתמיכה בצרכיהם של קשישים המושפעים מצדק.

ברידג'ט סימפסון תדריך את הציבור ותקים את רשת המעמד המוגן, המבקשת להפוך אנשים המושפעים מצדק לבני מעמד מוגן.

שריל פיירבנקס תדריך ילידים ותחזק מושגים של צדק דרך עדשה ילידית של עשיית שלום.

דומיניק ברנסון ידריך, יתעד ויערער אידיאולוגיות אנטי-שחורות שנותנות לגיטימציה לתחזיות מסוכנות לפני משפט ופוגעות בקהילות שחורות.

ג'נאני סריג'יאנתאן תדריך ותבסס נרטיב נגדי לגישות למניעת התעללות מינית בילדים באמצעות הגברה, הקצאה טכנית והתפשטות של תנועת מניעה ארצית שאינה נותנת עדיפות לשיטור, הפללה או מעקב.

ג'ורדן מרטינז-מזורק ידריך את הציבור ויפתח בדיאלוגים מקומיים ואזוריים סביב המאבק בהתרחבות הכליאה ההמונית בדרום ובאפלצ'יה.

מרי בקסטר, באמצעות יצירת אמנות בשם Remagining Dignity: A Love Letter to Ourselves, תדריך את הציבור לדמיין מחדש אירועים היסטוריים טעונים גזעית ומדכאים מגדרית. היצירה תעסוק בכשלים של הפמיניזם של הגל הראשון והשני.

אומיסאדה ברני-סקוט תאצור יוזמה רב-תחומית ותדריך את הציבור על צדק פוריות, פמיניזם שחור רדיקלי, שחרור מגדרי ונתיבים לנורמליזציה של גיל המעבר וההזדקנות עבור האוכלוסייה השחורה המודרת.

רייצ'ל גילמר תדריך את הציבור ותבנה חזית מאוחדת של ניצולים וספקי שירותי בריאות במטרה ליצור פתרונות שאינם כלואים המטפלים בשורשי האלימות בקהילות שלנו.

טלילה לואיס תדריך ותיצור מדיה ואמנות המדגישות כיצד מסוגלות מודיעה ומניעה גזענות, אנטי-שחורות, קפיטליזם וצורות אחרות של דיכוי, אלימות וחוסר שוויון.

טושיו מרונק ידריך את הציבור ואת תומכי המשפט על הרחבת הקונסרבטוריון הרפואי הכפוי בארקנסו, תוך התמקדות בהשלכות האנושיות והפיננסיות האפשריות שלו.

ונדי קופר ומאט נדל יארגנו סיור הקרנה ברחבי המדינה של הסרט התיעודי CANS Can't Stand כדי להדריך את הציבור על החוק הארכאי משנת 1805 Crimes Against Nature by Solicitation Actute והעונשים הקשים שהוא הטיל.

למידע נוסף:

Communications

Open Society Foundations

(212) 548-0378

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על "קרנות החברה הפתוחה" שמחה להודיע על מחזור 2023 של עמיתי סורוס לצדק

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן