DIFC מכתירה את דובאי כמרכז קריפטו עולמי עם אישור XRP תחת משטר הנכסים הווירטואליים שלה

3 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

DIFC מכתירה את דובאי כמרכז קריפטו עולמי עם אישור XRP תחת משטר הנכסים הווירטואליים שלה

 

חברות מורשות יכולות כעת לשלב את XRP בשירותי הנכסים הווירטואליים שלהן

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 2 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE ):

חברת Ripple, מובילה עולמית בפתרונות בלוקצ'יין וקריפטו ארגוניים, הכריזה היום כי רשות השירותים הפיננסיים של דובאי (DFSA) אישרה את הנכס הדיגיטלי XRP לשימוש במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC). חברות נכסים וירטואליים מורשות בתוך DIFC יוכלו כעת לשלב XRP בשירותי הנכסים הווירטואליים שלהן.

מאז ש-DFSA פתחה יישומים חיצוניים, XRP הוא הנכס הווירטואלי הראשון שאושר על ידי המשטר. XRP מצטרפת ל-BTC, ETH ו-LTC כנכסים שאושרו בעבר במסגרת משטר הנכסים הווירטואליים של DFSA. XRP עומד ליהנות כעת מבהירות משפטית ורגולטורית ב-DIFC, ויהיה זמין לשימוש על ידי מוסדות הממוקמים ב-DIFC, כדי להאיץ חילופי ערכים גלובליים מהירים ויעילה יותר.

איחוד האמירויות הפכה די מהר לאחד מתחומי השיפוט החדשניים ביותר שנועדו להציע בהירות רגולטורית והדרכה לחברות מורשות, כדי להציע שירותי נכסים וירטואליים. עם המשטר המקיף של DFSA עבור DIFC. הרגולטור העצמאי מחויב לפיתוח ארוך טווח של מערכת הקריפטו, התשלומים והפינטק בדובאי, כמו גם מתן הנחיות לחברות לצורך הקמת חנות באזור החופשי. לדובאי יש גם את הרשות הרגולטורית לנכסים וירטואליים (VARA)  אשר הוקמה בשנה שעברה, כדי להגן על משקיעים, לשמור על רמות גבוהות של הבטחת סיכונים ולהקל על חדשנות.

בראד גארלינגהאוס, מנכ"ל Ripple, אמר: "דובאי ממשיכה להציג מנהיגות עולמית בכל הנוגע לרגולציה של נכסים וירטואליים וטיפוח חדשנות. זה מרענן לראות את DFSA מעודדת אימוץ ושימוש בנכסים דיגיטליים כגון XRP, כדי למקם את דובאי כמרכז של שירותים פיננסיים מובילים, שמטרתם למשוך השקעות זרות ולהאיץ את הצמיחה הכלכלית. Ripple תמשיך להכפיל את נוכחותה בדובאי ואנו מצפים להמשך העבודה תוך שיתוף פעולה הדוק עם הרגולטורים כדי לממש את מלוא הפוטנציאל של הקריפטו".

לרישום של דובאי ב-XRP יש פוטנציאל להפעיל תשלומים אזוריים חדשים ומקרי שימוש אחרים בנכסים וירטואליים ב-XRP Ledger. בתור בונה מפתח ומשתמש ב-XRP Ledger, Ripple בחרה ב-DIFC  כמקום עבור מטה MENA שלה בשנת ,2020 בשל תקנות החדשנות של דובאי, הרשת הרחבה והמוניטין של דובאי כמרכז פיננסי עולמי מוביל. כ-20% מהלקוחות של Ripple מקיימים את בסיסם ב-MENA.

ההודעה מגיעה לקראת Ripple Swell, אירוע הדגל של Ripple המפגיש בין התעשייה הפיננסית והקולות הרגולטוריים המשפיעים, שאמור להתארח בדובאי ב-8 עד 9 בנובמבר. זה יקרה בעקבות אירועים מוצלחים קודמים שראו מאות לקוחות ושותפים של Ripple מתאחדים במרכזים פיננסיים עולמיים גדולים, כולל לונדון וסינגפור. מנהלת התפעול של ה-DIFC, אליה אל זארוני תעלה על הבמה המרכזית, וכך גם מנכ"ל VARA, הנסן אורסר, לצד מובילי מחשבה, מקבלי החלטות וקובעי מדיניות נוספים מעולמות הפינטק, הפיננסים והקריפטו, לאומיים וגלובליים.

אודות Ripple

Ripple היא החברה המובילה בפתרונות בלוקצ'יין וקריפטו ארגוניים, שמשנה את האופן שבו העולם נע, מנהל, מסמל ומאחסן ערך. הפתרונות העסקיים של Ripple מהירים יותר, שקופים יותר וחסכוניים יותר. הם פותרים חוסר יעילות שאפיינה מזה זמן את המצב הקיים. יחד עם שותפים ועם קהילת המפתחים הגדולה יותר, אנו מזהים מקרי שימוש שבהם טכנולוגיית קריפטו תיתן השראה למודלים עסקיים חדשים, וגם תיצור הזדמנויות ליותר אנשים. עם כל פתרון, אנו מממשים כלכלה גלובלית  בת קיימא יותר, על פני כוכב הלכת  – הגברת הגישה למערכות פיננסיות כוללניות שניתנות להרחבה תוך מינוף טכנולוגיית בלוקצ'יין נייטרלית מפחמן שהיא נכס דיגיטלי ירוק, XRP. כך אנו ממלאים את המשימה שלנו ליצירת פתרונות קריפטו עבור העולם ללא גבולות כלכליים.

למידע נוסף:

 

Susan Hendrick
press@ripple.com

מקור: Ripple

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על DIFC מכתירה את דובאי כמרכז קריפטו עולמי עם אישור XRP תחת משטר הנכסים הווירטואליים שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1208 מאמרים.

.