AIRADIO משתמשת ב- RAJANT KINETIC MESH®  עבור WI-FI בקו המטרו M8 של איסטנבול

3 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

AIRADIO משתמשת ב- RAJANT KINETIC MESH®  עבור WI-FI בקו המטרו M8 של איסטנבול

מספקת וידאו חלק דרך Wi-Fi – הראשון עבור המטרו

מלוורן, פנסילבניה (ארה"ב), 2 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Rajant Corporation, חלוצת רשתות אלחוטיות Kinetic Mesh ושותפת ההפצה הגלובלית AIRadio, פתרו את אתגר קישוריות קו המטרו M8 של עיריית מטרופולין איסטנבול (IMM), והפכו את ה- Wi-Fi האמין לזמין לכל הנוסעים. באמצעות צמתי רדיו אלחוטיים מסוג Rajant Kinetic Mesh, המכונים Hawk BreadCrumbs®, כל נוסעי M8 יכולים לגשת לאינטרנט ללא הפרעה במהירות 300Mbps בעת נסיעה במהירויות גבוהות מתחת לאדמה. IMM השיקה לראשונה את שירות הנסיעות Wi-Fi התומך בראג'נט ב -17 באוגוסט 2023, יום השנה ה -24 לרעידת האדמה ב -17 באוגוסט 1999.

בעיריית מטרופולין איסטנבול IMM מציינים כי תשתית האינטרנט שהוקמה על ידי AIRadio בתוך קרונות המטרו והמסוף היא בעלת חשיבות רבה לצרכי התקשורת היומיומיים, כמו גם למקרי חירום. לדברי ארול אוזגונר, מנהל מערכות מידע ב-IMM, "הודות להשקעות התשתיתיות שעשינו, 2.5 מיליון נוסעים הנוסעים במטרו ייהנו מהאינטרנט מכיוון שהם יכולים להשתמש בו בצורה יעילה יותר". ניהאט נארין, נשיא ISTTELKOM, חברת בת של IMM, הדגיש את הרצון להפוך את חוויית הנסיעה לעכשווית ונוחה יותר על ידי הרחבה נוספת של שירות IMM Wi-Fi בחינם במטרו. ניהאט נארין ציין כי "אנו עובדים ללא הפסקה במטרה לעודד את תושבי איסטנבול להעדיף את מערכות הרכבות לעתים קרובות יותר, ככל שאנו משפרים עוד יותר את התשתית הטכנולוגית של העיר".

סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של AIRadio, קורל טורקאן, שיתף: "פריסת רשת LTE ייעודית או אפילו רשת 5G לא הייתה אופציה בגלל אתגרים, כמו עלויות CAPEX ו-OPEX. יתר על כן, לא LTE ולא 5G מספקים מסירה חלקה לשמירה על חיבורי יישומי משתמש, בין אם לבידור כמו Netflix או Google Meet בשידור חי. כמפיץ של Rajant, אנו יודעים ש- Kinetic Mesh היא טכנולוגיה משנה באמת שסיפקה כמה זכיות גדולות מאוד בפרויקטים עבור AIRadio, ולכן הבאנו את הפתרון האלחוטי ברוחב פס גבוה זה לתשומת לבה של IMM. כעת, יותר מ- 40,000 הנוסעים היומיים של קו המטרו M8 נהנים מהנוחות והשקט הנפשי לאינטרנט כשהם נוסעים במהירות מתחת לאדמה. שיחת וידאו ראשונה אי פעם בזמן אמת בין טורקיה, קזחסטן ודרום אפריקה צולמה באמצעות Google Meet". צפו כאן.

מנהל המכירות של Rajant במזרח אירופה/מרכז אסיה, מרצ'ין קוסטל, סיכם: "הצמתים האלחוטיים של Rajant Kinetic Mesh BreadCrumb ראו פריסות נרחבות התומכות ביישומים בעלי ניידות גבוהה עבור סביבות תת קרקעיות ומנהרות. במקרה של המטרו באיסטנבול, AIRadio התקינה את Hawk BreadCrumbs בשילוב עם אנטנות מנהרת RCP של Rajant ו-SlipStream XG הן לפריסה בצד המסילה והן ברכבת, שעלתה על התפוקה הממוצעת הנדרשת ללקוח, לכל רכבת".

פרטים נוספים זמינים בסיפור המקרה שפורסם.

אודות AIRadio

AIRadio מבוססת באיחוד האמירויות הערביות והיא חברה בקבוצת AIR, שבסיסה בשיקגו, אילינוי. AIRadio היא חברת טכנולוגיה מובילה שהחלה את דרכה בשנת 1990 ומאז צמחה למשרדים מנוהלים בשתים עשרה מדינות ושותפים ביותר מ-60 מדינות בכל רחבי העולם, כולל ארה"ב, אפריקה, אירופה והמזרח התיכון.

אודות תאגיד ראג'נט

Rajant Corporation היא חברת טכנולוגיית תקשורת הפס הרחב שהמציאה את רשת Kinetic Mesh, צמתים אלחוטיים  BreadCrumb®ותוכנת רשת InstaMesh®. עם Rajant, לקוחות יכולים לפרוס במהירות רשת בעלת יכולת הסתגלות ומדרגיות גבוהה הממנפת את העוצמה של נתונים בזמן אמת כדי לספק בינה עסקית קריטית למשימה לפי דרישה. רשת Kinetic Mesh של Rajant, פתרון בעל השהיה נמוכה, תפוקה גבוהה ומאובטח עבור מגוון יישומים של נתונים, קול, וידאו ויישומים אוטונומיים, מספקת ללקוחות תעשייתיים ניידות מלאה, ומאפשרת להם לקחת את יישומי הרשת והנתונים הפרטיים שלהם לכל מקום. עם פריסות מוצלחות ביותר מ-80 מדינות עבור לקוחות בתחומי הצבא, הכרייה, הנמלים, הרכבות, הנפט והגז, מפעלים פטרוכימיים, עיריות וחקלאות. משרדיה הראשיים של ראג'נט נמצאים במלברן, פנסילבניה, עם מתקנים ומשרדים נוספים באריזונה ובקנטקי. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת Rajant.com  או עקבו אחר Rajant בלינקדאין ובטוויטר.

קבצים מצורפים

  • Rajant Kinetic Mesh Instrumental to On-Train Mobile Passenger Wi-Fi
  • Rajant Case Study Available Today

למידע נוסף:

Alice DiSanto

Rajant Corporation

914-582-8464

adisanto@rajant.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על AIRADIO משתמשת ב- RAJANT KINETIC MESH®  עבור WI-FI בקו המטרו M8 של איסטנבול

מאת:

פרסם באתר כ - 1182 מאמרים.

.