Fortrea משלימה את הרחבת פתרונות הפרמקולוגיה הקלינית בעקבות השקעות ממוקדות בארבע יחידות המחקר הקליני שלה בארה"ב ובבריטניה

2 בנובמבר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Fortrea משלימה את הרחבת פתרונות הפרמקולוגיה הקלינית בעקבות השקעות ממוקדות בארבע יחידות המחקר הקליני שלה בארה"ב ובבריטניה

מוסיפה מהירות וזריזות עם ייצור cGMP (תנאי ייצור נאותים) בבתי מרקחת באתר, מוסיפה קיבולת, משפרת יכולות טיפוליות גמישות ומשפרת את החוויה עבור מתנדבי המחקר

דורהאם, צפון קרוליינה, 2 בנובמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Fortrea (נאסד"ק: FTRE) ארגון מחקר חוזי גלובלי מוביל (CRO), הודיעה היום כי השלימה מאמץ רב-שנתי להרחיב את פתרונות הפרמקולוגיה הקלינית שלה ואת יכולתה, הזמינים כעת במלואם ללקוחות. ההרחבה כוללת מתקן חדיש של 100,000 רגל רבוע בלידס, בריטניה, כמו גם כ-20,000 רגל רבוע של שטח חדש או משופץ, המוסיף קיבולת ויכולות בכל יחידות המחקר הקליני שלה (CRUs) בדאלאס, טקסס; דייטונה, פלורידה; ומדיסון, ויסקונסין.

"המורכבות הגוברת של מחקרי פרמקולוגיה קלינית דורשת תשתית מתאימה, ניסיון ומומחיות כדי להגן על בטיחות משתתפי המחקר ושלמותם של נתונים בעלי חשיבות קריטית", אמר ד"ר אורן כהן, נשיא הפרמקולוגיה הקלינית של Fortrea ומנהל רפואי ראשי. "פלטפורמת השירותים המשולבת שלנו כוללת תשתית הטובה מסוגה ואנשי מקצוע מנוסים המסורים באופן מלא לפרמקולוגיה קלינית, כולל רופאים, אחיות, מדענים קליניים, CRA ופרמקוקינטים. ההשקעות שביצענו מכוונות ליכולות וליכולת שהלקוחות צריכים כדי להעריך במדויק מועמדים מוקדמים לצנרת ולהאיץ את אלה עם הבטחה לפיתוח בשלב מאוחר יותר ובסופו של דבר לחולים הזקוקים להם".

שיפורים במתקנים לאחר השלמת ההרחבה כוללים את CRU החדש של Fortrea בלידס, כמו גם חדרים ייעודיים במדיסון ובדייטונה שתוכננו לגמישות בביצוע מחקרים קליניים מורכבים בשלב מוקדם. שיפורים בחללי בילוי, מגורים ו"עבודה מהבית" ב- Fortrea CRUs נבנו כדי לשפר את החוויה של מתנדבים המשתתפים במחקר באתרים.

הרחבת מתקני שירותי בתי המרקחת לפיתוח קליני מוקדם של Fortrea כוללת בתי מרקחת חדישים חדשים בעלי תקן cGMP (תנאי ייצור נאותים) בלידס ובדייטונה CRUs. לכל בתי המרקחת של Fortrea CRU יהיו כעת בתי מרקחת cGMP בתוכם. זה מאפשר ייצור באתר של מוצר תרופות סטרילי ולא סטרילי. התכנון של המתקנים תואמי GMP שלה מספק טיפול בטוח ואספקה של מוצר תרופות באיכות GMP עבור הדרישות הייחודיות של מחקרים פרמקולוגיים קליניים, תוך התמקדות ביעילות וגמישות עם רמת הבקרה הצפויה על ידי רשויות רגולטוריות ונותני חסות.

שיפורים במדע ובטכנולוגיה כוללים הוספת תוכניות מבוססות בינה מלאכותית הממטבות את ניצול שטח המיטה ואת תזמון המרפאה, ויישום מצבי כשל וניתוח אפקטים כדי להפחית סיכונים בביצוע מחקר לפני תחילת המחקר. בעקבות השקעות במערכות איסוף נתונים, כל נתוני המחקר הפרמקולוגי הקליני הנאספים במסגרת ה-CRUs של Fortrea מוזנים ישירות למערכת לכידת נתונים דיגיטלית, שיכולה לשמש גם כפתרון יעיל ללכידת נתונים אלקטרונית.

"אני מאמין שפתרונות הפיתוח הקליני המוקדמים של Fortrea מציבים סטנדרט חדש למה שתעשיית המחקר צריכה לצפות משותפיה", אמר ד"ר כהן. "אני כל כך גאה בקבוצה הזו ויודע שגם הם ירוויחו מהשינויים שעשינו. בדיוק כפי שהם מקבלים השראה מהמשימה שלנו להביא טיפולים משני חיים למטופלים מהר יותר, אני שואב השראה מהמסירות שלהם בכל יום כשאנחנו מספקים פתרונות ללקוחות שלנו".

אודות Fortrea

Fortrea (נאסד"ק: FTRE) היא ספקית גלובלית מובילה של פתרונות פיתוח קליני וגישה למטופלים לתעשיית מדעי החיים. אנו משתפים פעולה עם חברות ביו-פרמצבטיקה, מכשור רפואי ואבחון מתפתחות וגדולות כדי להניע חדשנות בתחום הבריאות המאיצה טיפולים משני חיים לחולים הזקוקים לכך. Fortrea מספקת ניהול ניסויים קליניים שלב I-IV, פרמקולוגיה קלינית, פתרונות ניסוי מבוססי טכנולוגיה מובחנת ושירותים לאחר אישור.

הפתרונות של Fortrea ממנפים שלושה עשורים של ניסיון המתפרשים על פני יותר מ-20 תחומים טיפוליים, תשוקה לקפדנות מדעית, תובנות יוצאות דופן ורשת אתרי חוקרים חזקה. הצוות המוכשר והמגוון שלנו, המונה יותר מ-19,000 אנשים העובדים ביותר מ-90 מדינות, מותאם לספק פתרונות ממוקדים ומהירים, ללקוחות ברחבי העולם.

למדו עוד על האופן שבו Fortrea הופכת לכוח טרנספורמטיבי ייעודי למטופל ב-Fortrea.com ועקבו אחרינו בלינקדאין  וב-X (לשעבר טוויטר) @Fortrea.

Fortrea אנשי קשר:

Fortrea Media: Sue Zaranek – 919-943-5422, [email protected]
Fortrea Media: Kate Dillon – 646-818-9115, [email protected]
Fortrea Investors: Hima Inguva – 877-495-0816, [email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Fortrea משלימה את הרחבת פתרונות הפרמקולוגיה הקלינית בעקבות השקעות ממוקדות בארבע יחידות המחקר הקליני שלה בארה"ב ובבריטניה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן