Henley & Partners תארח את כנס האזרחות העולמי ה-17 בדובאי

31 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Henley & Partners תארח את כנס האזרחות העולמי ה-17 בדובאי

לונדון, 31 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

יותר מ-400 נציגים מיותר מ-35 מדינות צפויים להשתתף בכנס השנתי ה-17 למגורים ואזרחות גלובליים, שיתקיים בשבוע הבא (8-10 בנובמבר) במלון Shangri-La Hotel DIFC  בדובאי, איחוד האמירויות.

אירוע שנתי זה, שנערך על ידי חברת ייעוץ האזרחות והמגורים הבינלאומית המובילה  בעולם Henley & Partners, הפך לכנס הגדול והמשמעותי ביותר בעולם בנושא הון פרטי והגירת השקעות, המפגיש נשיאים, ראשי ממשלות, שרים ופקידי ממשל בכירים, אקדמאים מובילים, יועצים ללקוחות פרטיים, אנשי מקצוע בתחום ניהול ההון ותקשורת פיננסית ועסקית מהשורה הראשונה.

תוכנית הכנס לשנת 2023 כוללת תוכן מתוחכם וחדשני על ההתפתחויות העיקריות המעצבות הגירת השקעות וגיאופוליטיקה כיום, ומציעה לנציגים הזדמנות לעסוק במוחות המובילים בעולם וברעיונות האחרונים סביב הנושאים המרכזיים של אזרחות גלובלית וקישוריות הדדית.

ד"ר כריסטיאן ה. קאלין, יו"ר קבוצת Henley &Partners, שידבר גם הוא בכנס, מציין כי לא יכול להיות זמן רלוונטי והכרחי יותר להתחבר מעבר לגבולות כאזרחי העולם. "ברגע בהיסטוריה שלנו, שבו העולם שלנו נראה יותר ויותר שבור ומקוטב, חשוב לנו יותר מתמיד למקד את התודעה שלנו באנושיות המשותפת שלנו ואיך אנחנו יכולים להיות חזקים יותר יחד. למרות שזה עשוי להיות דברים שונים לאנשים שונים, אזרחות גלובלית מבוססת על העיקרון שלכולנו יש אחריות לעולם כולו, ולא רק לקהילות או למדינות המקומיות שלנו. כנס זה נועד להרחיב את אופקינו באמצעות למידה והבנה גלובלית, כך שנוכל לחולל שינוי במובן משמעותי יותר בקנה מידה קטן וגדול יותר".

דוברים מרכזיים בולטים בוועידה כוללים את ראשי ממשלת מונטנגרו, ד"ר דריטן אבזוביץ', וגרנדה, דיקון מיטשל, כמו גם הנשיא לשעבר ויו"ר הפרלמנט של האיים המלדיביים, מוחמד נאשיד. מנכ"ל החברה לפיתוח כלכלי של דובאי, האדי בדרי, יחד עם פרופ' ד"ר כריסטיאן יופקה מהמכון לסוציולוגיה באוניברסיטת ברן בשוויץ, ד"ר טיטוס גבל, נשיא קרן הערים החופשיות בגרמניה, פרופ' ד"ר חאליד קוסר, מנכ"ל הקרן הגלובלית למעורבות וחוסן קהילתי, דבי בותה, מנהלת שותפות ראשית של נשים בבינה מלאכותית,  המזרח התיכון, וד"ר פרג חאנה, מייסד ומנכ"ל אקלים אלפא בסינגפור, בין רבים אחרים. כולם יחלקו את נקודות המבט שלהם על המגמות החברתיות, הכלכליות, הפוליטיות והסביבתיות המרכזיות המעצבות את עולמנו.

גולת כותרת נוספת של הכנס תהיה ארוחת הערב של פרס האזרח הגלובלי לשנת 2023 ב-9 בנובמבר לכבוד אדם יוצא דופן הפועל לקידום אחד האתגרים הגלובליים המשפיעים על האנושות כיום. חתן הפרס השנה, בשיתוף פעולה עם הארגון ההומניטרי השוויצרי Andan Foundation, יוכרז באירוע הגאלה וההכנסות נטו של הערב ייתרמו לקרן המתמקדת בהסתמכות עצמית של פליטים באמצעות חינוך, יזמות ותעסוקה.

הערות לעורכים

למידע נוסף והסמכת מדיה להשתתף בכנס השנתי ה-17 למגורים ואזרחות גלובליים, אנא צרו קשר:

Sarah Nicklin
Group Head of Public Relations
[email protected]
Mobile: +27 72 464 8965

אודות Henley & Partners

Henley & Partners היא המובילה העולמית במגורים ואזרחות באמצעות השקעה. מדי שנה, מאות בעלי הון ויועציהם מסתמכים על המומחיות והניסיון שלנו בתחום זה. אנשי המקצוע המוסמכים של המשרד עובדים יחד כצוות אחד ביותר מ-40 משרדים ברחבי העולם.

הרעיון של מגורים ואזרחות על ידי השקעה נוצר על ידי Henley & Partners בשנות התשעים. ככל שהגלובליזציה התרחבה, מגורים ואזרחות הפכו לנושאים בעלי עניין משמעותי בקרב המספר ההולך וגדל של יזמים ומשקיעים ניידים בינלאומיים שאנו משרתים בגאווה מדי יום.

Henley & Partners מנהלת גם את מחלקת הייעוץ הממשלתית המובילה בעולם להגירת השקעות, שגייסה יותר מ-12 מיליארד דולר בהשקעות זרות ישירות. המשרד זכה לאמונם של ממשלות, והיה מעורב בייעוץ אסטרטגי ובתכנון, הקמה ותפעול של תוכניות המגורים והאזרחות המצליחות ביותר בעולם.

https://www.henleyglobal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Henley & Partners תארח את כנס האזרחות העולמי ה-17 בדובאי

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן