איזו פעילות כדאי לשלב ביום ההולדת של הילדים?

9 באפריל 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הפקה

בקרוב מאד הילד האהוב שלכם יגדל בעוד שנה, ואין סיבה טובה מזו כדי לחגוג מסיבה ובגדול! אז חברים טובים להזמין יש, מקום לחגוג בו את החגיגה יש, ואפילו כבר יש סקיצה לעוגת יום ההולדת. כעת עליכם לבחור אטרקציה שתשולב באירוע ותשמח את כל הילדים. אילו אפשרויות כדאיות לכם? החל מליצן ועד שירות של השכרת מתנפחים לאירועים.

 

פעילות על ידי מפעיל: ליצן או קוסם:

 

ישנם ההורים שדבקים בקלאסיקות שכיכבו גם בימי ההולדת שלהם, והרי שמדובר על ליצנים או קוסמים. הפעלה שכזו מתאימה לילדים קטנים יותר בגילאי הגן, שמתרגשים מאד מקסמים המועברים על ידי קוסם ימי הולדת, או שמחים וצוחקים עם ליצן שמבדר אותם. אם ילדכם עוד לא חגגו עם מפעיל שכזה, זו יכולה להיות בחירה נפלאה.

 

פעילות עצמאית: הילדים קופצים וחוגגים:

 

כשהילדים גדלים יותר, הם לא רוצים שיעסיקו אותם אלא רוצים להיות עצמאים וליהנות בדרכם. אם אתם חוגגים לילדכם בעונת האביב או הקיץ והחגיגה נערכת בפארק השכונתי או בגינה הציבורית, הרי שההמלצה היא לשלב מתנפחים לאירועים. האטרקציה הזו נמצאת חביבה על כל הילדים, והיא מתאימה גם לבנים וגם לבנות, גם לקטנים וגם לגדולים יותר. לוקחים את חגיגות יום ההולדת עד לעננים.

 

מוסיפים לחגיגה: דוכני מזון:

 

אז כעת יש לכם גם מתנפחים להשכרה בזול. הדבר הבא שאתם צריכים לחשוב עליו הוא על פתרונות מזון לאירוע. ישנן חברות שמציעות לכם גם את האטרקציה וגם אפשרות לשדרוג האירוע עם דוכני מזון המתאימים לימי ההולדת. כך אתם חוסכים מעצמכם המון עבודה ויכולים להצטרף למתנפחים עם הילדים שלכם.

סגור לתגובות על איזו פעילות כדאי לשלב ביום ההולדת של הילדים?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן