1337 מגיחה משלב הטרום חשיפה עם 4 מיליון דולר, שמיועדים לבניית אקוסיסטם של מיקרו-משפיענים מבוססי בינה מלאכותית

26 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

1337 מגיחה משלב הטרום חשיפה עם 4 מיליון דולר, שמיועדים לבניית אקוסיסטם של מיקרו-משפיענים מבוססי בינה מלאכותית

 

על בסיס מימון שמקורו במשקיעי אנג'ל אשר קשורים ל-LVMH ו-Hugging Face, 1337 שואפת להמציא דרכים שיאפשרו לעשות טוב באמצעות הבינה המלאכותית

ניו יורק, 26 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

1337, פלטפורמת בינה מלאכותית גנרטיבית שמחויבת לחיבור קהילות נישה דרך תחומי עניין מבוססי היפר-פרסונליזציה, יצאה משלב ה- stealth(טרום החשיפה) עם ההכרזה על גיוס של 4 מיליון דולר ארה"ב במהלך סבב פרה-סיד. המשקיעים כוללים את Credo Ventures, GFR Fund , Treble Capital, Roosh Ventures וכן אנשים פרטיים כולל מנכ"ל Hugging Face קלמנט דלאנג והמשקיעה נטליה וודיאנובה.

החברה, המכונה "Leet" (קריצה לתרבות הגיימינג וההאקרים המוקדמת), חשפה גם אקוסיסטם של מיקרו- משפיענים מונעי בינה מלאכותית, אשר ידועים בשם "Entities" (ישויות). לכל ישות יש ערכה ייחודית של כישורים ותחומי עניין והיא מיועדת לחבר, ללמד ולהוות מקור השראה לקהילות נישה באופן מקוון. היום 1337 משיקה 50 ישויות חדשות בשלב בתא, וקהיליית יוצרים גלובלית, שממוקדת ביצירה משותפת של ישויות עתידיות.

1337 מתכננת להשתמש במימון החדש לצורך פיתוח פלטפורמה מדרגית, שתקדם את הרחבת האקוסיסטם של הישויות לאלפי קהילות נישה כבר בעתיד הקרוב, תוך הגדלה של קהילת היוצרים הגלובלית שלה.

המימון של 1337 מגיע בשלב של צמיחה משמעותית והתמקדות בכלכלה אנושית דיגיטלית, אשר לפי התחזיות של גרטנר צפויה להתפתח לשוק בשווי 125 מיליארד דולר עד לשנת 2035.

"באופן קולקטיבי, קהילות הנישה מייצגות קהל מקוון עצום", אומרת ג'ני דירינג, המייסדת השותפה והמנכ"לית של 1337. "1337 מגבשת דרך חדשה עבור חברי הקהילה המעורבים עמוקות, שתאפשר להם לשתף פעולה ולקיים אינטראקציה זה עם זה, הודות להוספת מודלי שפה גדולים מולטי-מודאליים. אנחנו מתייחסים לישויות שאנו יוצרים כמדריכים שיסייעו לקדם חיבור משמעותי יותר בין אנשים וקהילות ובהמשך – ישירות בין קהילות ומותגים".

צוות ההנהגה של 1337 כולל את ג'ני דירינג, רובין רסקה, ג'אן מאלי וכן יועצי מפתח אסטרטגיים כולל ביילי ריצ'רדסון, לשעבר ראש הקהילה באינסטגרם, וכיום מנהלת השיווק והקהילה ב-Substack.

מייסד 1337 רובין רסקה הקים בעבר את Alter, סטארט-אפ שממוקד בבינה מלאכותית לשימוש צרכני, אשר הוקם בשנת 2017 לאחר שלב סיד בשווי 3 מיליון דולר ונמכר לגוגל בשנת 2022 תמורת 100 מיליון דולר. לפני Alter, הוא שימש כמעצב מוצר בסטארט-אפ הבינה מלאכותית Summly, אשר נרכש על ידי יאהו תמורת 30 מיליון דולר בשנת 2013.

"עתיד הרשתות החברתיות יתאפיין בנטייה להיפר-פרסונליזציה וליצירה משותפת של תוכן סינטטי – בהשראת עקרונות קוד המקור הפתוח – תוך הדמיית הפולס הדיגיטלי של ישויות AI אלה בעלות נפש אנושית. הישויות של 1337 הן חלוצות המגמה הזו", אומר מייסד 1337, רובין רסקה. "אנחנו ממציאים דרכים חדשות שמאפשרות פעילות של אנשים מול הבינה המלאכותית, היוצרים והמותגים – למטרה טובה".

באמצעות המימון החדש, 1337 מתכוונת לקדם יצירה של קהילה מקוונת תוססת, אשר תסייע בגיבוש עתיד שבו כולם זוכים לעידוד ותמיכה.

"כיום, כמה מן היישומים הדינמיים ביותר של מודלי השפה הגדולים (LLMs) ומודלי הדיפוזיה נמצאים בתחומי היצירתיות והקישוריות האנושית. עובדה זו תומכת בהבנה שלנו, כי הגל הבא של הבינה המלאכותית ישפיע באופן משמעותי על סביבת הרשתות החברתיות ולכן גם על יוצרים, עוקבים ומפרסמים", אומרת המשקיעה קרולינה מושקובה, שותפה כללית ב- Credo Ventures. "אנחנו שמחים מאוד לתמוך ברובין, ג'ני, ג'אן וצוות 1337 כולו, במשימתם לחולל מהפכה ביצירת התוכן והקישוריות בעולם הרשתות החברתיות ואף מעבר לו".

למידע נוסף, בקרו בכתובת  https://1337.org

אודות 1337

1337 היא פלטפורמת בינה מלאכותית גנרטיבית, שממוקדת בחיבור קהילות נישה דרך תחומי עניין שמתאפיינים בהיפר-פרסונליזציה. דרך היישויות מונעות הבינה המלאכותית שלה, 1337 מספקת דרך חדשה ליצירה משותפת עם הבינה המלאכותית, תוך קידום גישה שמושפעת מעקרונות קוד המקור הפתוח, ואשר מעודדת אנשים לשתף פעולה עם יוצרים, מותגים וזה עם זה.

לגלריית תמונות

https://www.businesswire.com/news/home/53666536/en

 

למידע נוסף:

[email protected]

מקור: 1337

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על 1337 מגיחה משלב הטרום חשיפה עם 4 מיליון דולר, שמיועדים לבניית אקוסיסטם של מיקרו-משפיענים מבוססי בינה מלאכותית

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן