היטאצ'י אנרג'י מעבירה 150 GW בקישורי HVDC המשולבים במערכת החשמל, מרחיבה את הקיבולת כדי לעמוד בביקוש המואץ למעבר אנרגיה

24 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

היטאצ'י אנרג'י מעבירה 150 GW בקישורי HVDC המשולבים במערכת החשמל, מרחיבה את הקיבולת כדי לעמוד בביקוש המואץ למעבר אנרגיה

  • השקעה גלובלית של 3 מיליארד דולר בייצור וטביעת רגל הנדסית, מו"פ ושותפויות • הרחבת כוח העבודה עם יותר מ-8,000 עובדים שגויסו • 150 GW של קישורי HVDC משולבים במערכת החשמל על ידי Hitachi Energy

ציריך, שוויץ, 24 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Hitachi Energy היטאצ'י אנרג'י, מובילה טכנולוגית עולמית המקדמת עתיד של אנרגיה בת-קיימא לכולם, הודיעה היום כי אפשרה יותר מ-150 ג'יגה-וואט (GW) של חיבורי זרם ישר במתח גבוה (HVDC) ברחבי העולם המשולבים במערכת החשמל – מספיק כדי לענות על שיא הביקוש לחשמל ביפן. ההודעה מגיעה לאחר אספקת תחנת הכוח הראשונה מחופי Dogger , מיזם האוף-שור הגדול בעולם לפיתוח אנרגיית רוח באמצעות השימוש הראשון של בריטניה בטכנולוגיית HVDC בחוות רוח.

החברה הרחיבה באופן עקבי את יכולתה לעמוד בביקוש המואץ המונע על ידי המעבר לאנרגיה נקייה. מאז 2020, כאשר היטאצ'י החלה את ההשקעה האסטרטגית שלה, היטאצ'י אנרג'י הגדילה את כוח העבודה שלה ביותר מ-8,000. באותה תקופה, החברה גם השקיעה 3 מיליארד דולר בייצור ובטביעת רגל הנדסית, ובמחקר ופיתוח (מו"פ), ובכך הרחיבה את שיתוף הפעולה והניעה את החברה להפוך לשותפה אסטרטגית לאורך כל מחזור החיים של הלקוחות.

"החשמל יהיה עמוד השדרה של כל מערכת האנרגיה ויעזור להניע את המעבר לאנרגיה נקייה. ההודעה של היום מראה כיצד אנו מאפשרים ללקוחותינו להאיץ את הפיתוח של רשתות החשמל שמערכת האנרגיה דורשת", אמר קלאודיו פאצ'ין, מנכ"ל היטאצ'י אנרג'י.

ההשקעות המתמשכות עולות בקנה אחד עם  תוכנית Hitachi Energy 2030  ותוכנית הניהול לטווח בינוני של Hitachi לשנת 2024.

השקעות בשלושת תחומי המיקוד של תוכנית Hitachi Energy 2030:

  1. חיזוק מתמיד של עסקי הליבה של רשת החשמל

החברה השקיעה רבות בהרחבת הקיבולת וגיוס עובדים חדשים ברחבי העולם באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, צפון ודרום אמריקה ואסיה פסיפיק. דוגמאות מהשנה הזו בלבד הן  מפעל איכות החשמל ומרכז הטכנולוגיה והחדשנות העולמי בהודו, ומפעל השנאים בסין. בנוסף, היא השקיעה לאחרונה בשוודיה, שוויץ וארה"ב.

השקעות במו"פ

פתרונות בני-קיימא: EconiQ™  אינו מכיל גופרית הקספלואוריד (SF6) שהוכחה כמפחיתה באופן משמעותי את טביעת הרגל הפחמנית לאורך כל מחזור החיים. הדור הבא של מוליכים למחצה חשמליים כמו RoadPak עבור e-Mobility. טכנולוגיות דיגיטליות כגון Lumada Asset Performance Management ו-IdentiQ™  עבור HVDC ואיכות הספקת-כוח.

  1. הכפלת המאמצים בתחום הדיגיטל והשירותים והתרחבות בקצה מערכת האנרגיה

דיגיטציה ושירות: הדור החדש  של פתרון התוכנה לניהול ביצועי נכסים של Lumada כולל יתרונות של בינה מלאכותית; רכישת נתח הרוב ב-eks Energy, ספקית טכנולוגיה להמרת הספק לשיפור האחסון והגמישות בקצה מערכת האנרגיה.

  1. חדשנות, סינרגיות, שותפויות ומיזוגים ורכישות להאצת הצמיחה

שיתופי פעולה חזקים יותר ויותר הובילו למודלים עסקיים חדשים, הסכמי מסגרת לשמירת קיבולת וסטנדרטים גלובליים, המאפשרים תכנון טוב יותר כדי לענות על הדרישות. כמה פרויקטים מרכזיים המתאפשרים על ידי הטכנולוגיות של החברה הם Champlain Hudson Power Express, תוכנית 2GW של TenneT,  ופרויקט Lightning, פרויקט העברת חשמל תת-ימי ראשון מסוגו.

הדו"ח של IEA, "רשתות חשמל ומעברי אנרגיה מאובטחים", קובע כי ההשקעה ברשת צריכה כמעט להכפיל את עצמה עד 2030 ליותר מ-600 מיליארד דולר בשנה לאחר קיפאון ברמה העולמית, ובנייה מתוך רשתות דורשת שרשרת אספקה מאובטחת וכוח עבודה מיומן.

חשמול מהיר של תחבורה, מבנים ותעשיות מגדיל את הביקוש לחשמל בטוח, בר-קיימא וגמיש ברחבי העולם. החברה מחויבת להמשיך ולחזק את עסקיה לקראת תחזית מערכת האנרגיה לשנת 2050; שבו היא רואה כושר ייצור חשמל עולמי מותקן של פי ארבעה היום והעברה של אנרגיה חשמלית, שהיא פי שלושה לעומת מה שהיא היום.

"מאז שהתחלנו את המסע עם היטאצ'י ביולי 2020, הצלחנו להאיץ את הצמיחה וההתרחבות שלנו, תוך מינוף סינרגיות ברחבי קבוצת היטאצ'י", הוסיף פאצ'ין. "עם יותר ממאה שנות מומחיות בתחום האנרגיה, בשילוב עם דיגיטציה כמאפשרת, אנו יכולים להתרחב בקצב ולספק שירותים ופתרונות חדשניים ללקוחותינו. כהיטאצ'י, יש לנו עמדה ייחודית בכל יכולות ה-IT, ה-OT והמוצרים כדי לתמוך בלקוחותינו לאורך כל מחזור החיים".

אודות Hitachi Energy Ltd. 

 

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -40,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של למעלה מ -10 מיליארד דולר.

 

https://www.hitachienergy.com
https://www.linkedin.com/company/hitachienergy

 

אודות Hitachi, Ltd

Hitachi היטאצ'י היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים. היטאצ'י פועלת תחת המבנה העסקי של "מערכות ושירותים דיגיטליים" – תמיכה בטרנספורמציה הדיגיטלית של לקוחותינו; "אנרגיה ירוקה וניידות" – תרומה לחברה נטולת פחמן באמצעות מערכות אנרגיה ורכב, ו"תעשיות חיבור" – חיבור מוצרים באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית למתן פתרונות בתעשיות שונות. מונעים על ידי דיגיטל, ירוק וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. הכנסותיה המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2022 (שהסתיימה ב-31 במרץ 2023) הסתכמו ב-10,881.1 מיליארד ין, עם 696 חברות בנות מאוחדות וכ-320,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, אנא בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קבצים מצורפים

Hitachi Energy מעבירה 150 GW בקישורי HVDC המשולבים במערכת החשמל, מרחיבה את הקיבולת כדי לעמוד בביקוש המואץ למעבר אנרגיה

Hitachi Energy מעבירה 150 GW בקישורי HVDC המשולבים במערכת החשמל, מרחיבה את הקיבולת כדי לעמוד בביקוש המואץ למעבר אנרגיה

לפרטים נוספים

 

Jocelyn Chang

Hitachi Energy

[email protected]

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על היטאצ'י אנרג'י מעבירה 150 GW בקישורי HVDC המשולבים במערכת החשמל, מרחיבה את הקיבולת כדי לעמוד בביקוש המואץ למעבר אנרגיה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן