בומברדייה דיפנס מספקת מטוסי גלובל 6000 לתוכנית צומת התקשורת המוטסת בשדה הקרב של חיל האוויר האמריקני (BACN)

23 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

בומברדייה דיפנס מספקת מטוסי גלובל 6000 לתוכנית צומת התקשורת המוטסת בשדה הקרב של חיל האוויר האמריקני (BACN)

מטוס גלובל 6000 של חיל האוויר האמריקני

בומברדייה דיפנס מספקת מטוסי גלובל 6000 לתוכנית צומת התקשורת המוטסת בשדה הקרב (BACN) של חיל האוויר האמריקני.

*בומברדייה דיפנס סיפקה את המטוס השביעי של  Global 6000 לחיל האוויר האמריקני עבור תוכנית Battlefield Airborne Communications Node (BACN)

*החוזה הרב-שנתי של בומברדייה עם חיל האוויר תומך בפלטפורמת תקשורת מוטסת ייחודית ואמינה החיונית למשימות קריטיות ברחבי העולם

*מטוסי מנהלים מסוג Global  הפכו לפלטפורמות מועדפות למשימות מיוחדות ברחבי העולם, הודות למהירות, קיבולת המטען שלהם, עלות תחזוקה מופחתת, יעילות דלק, אמינות וסיבולת

מונטריאול, 23 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה (Bombardier) חגגה לאחרונה את המסירה השביעית  של מטוס Global 6000  לתוכנית צומת התקשורת המוטסת בשדה הקרב (BACN) של חיל האוויר האמריקני (USAF) במרכז השירות של החברה בהרטפורד, בקונטיקט.

מטוס ה-BACN הוא פלטפורמת תקשורת מיוחדת, הידועה בחיל האוויר האמריקני בשם E-11A, שהיא חלק מחוזה רב-שנתי שהוכרז בעבר המייצג שווי כולל פוטנציאלי של קרוב ל-465 מיליון דולר. בומברדייה כבר סיפקה שישה  מטוסי Global  לתוכנית BACN במסגרת הסכמים קודמים. לחיל האוויר האמריקאי יש אופציה לרכוש מטוס נוסף בכל שנה עד 2026 במסגרת החוזה לשנת 2021.

" Bombardier Defenseגאה להיות שותפה אמינה של חיל האוויר האמריקני", אמר ז'אן-כריסטוף גלאגר, סגן נשיא בכיר למכירות מטוסים ובומברדייה דיפנס. "הגמישות שלנו והגישה ממוקדת המשימה שלנו הפכו את  מטוסי Global  למוכר ביותר כאופציה האופטימלית עבור ממשלות וקבלנים ביטחוניים ברחבי העולם. תוך מינוף הטכנולוגיה המשולבת המתקדמת ביותר וצוות של מומחים מיומנים, בומברדייה דיפנס ממשיכה לחזק את קשריה עם חיל האוויר האמריקני ולספק את הפלטפורמות המפורסמות שלה המשמשות לחיזוק הביטחון הלאומי והבינלאומי".

כחלק מתוכנית BACN הקריטית, מטוסי Global  של בומברדייה  משמשים כשערי תקשורת בגובה רב, מגשרים בין קול ונתונים בין כוחות אוויר ושטח, תוך התגברות על מכשולים מסורתיים כגון הרים, שטח קשה או מרחק. מטוס Global  המצויד ב-BACN, המכונה "Wi-Fi בשמיים" על ידי חיל האוויר האמריקני,  משמש שער אוניברסלי שניתן להשתמש בו ברחבי העולם.  משפחת מטוסי Global  היא הפלטפורמה המועדפת עבור יותר מ -10 סוגי משימות שונים ברחבי העולם בהתחשב בשילוב האולטימטיבי שלהם של מהירות, טווח וסיבולת, ותשתית התמיכה העולמית 24/7 שבומברדייה הטמין.

ל-Bombardier Defense יש צוותי הנדסה ותמיכה ייעודיים בוויצ'יטה, קנזס, עם היכולת לשלב שינויים לפי בקשת הלקוח ולספק פתרונות אינטגרציה מקיפים עם יכולות הסמכה מלאות בכל קשת הפעולות האזרחיות, הצבאיות וההיברידיות. בומברדייה מוכרת ברחבי העולם בזכות הפורטפוליו המגוון שלה של פלטפורמות מטוסים ייעודיות מוכחות ורב-תכליתיות, וצוברת עשרות שנות ניסיון בעבודה עם מאות מפעילי משימות מיוחדות ומשלבי מערכות משימה ידועים.

אודות בומברדייה

Bombardier בומברדייה (BBD-B.TO) היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ'לנג'ר (Challenger ) וגלובל (Global ) של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם גם בשימוש בשירותים ממשלתיים וצבאיים בתפקידי משימות מיוחדות, תוך מינוף המומחיות המוכחת של בומברדייה דיפנס (Bombardier Defense).

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, בארצות הברית ובמקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה משרתת את משפחות המטוסים Learjet, Challenger ו-Global, וכוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות הערביות, סינגפור, סין ואוסטרליה.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, כמו גם תוכניות החברה להעביר את כל פעילות הטיסה שלה עם דלק תעופה בר קיימא (SAF) תוך שימוש במערכת Book and Claim בקרו בכתובת bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה businessaircraft.bombardier.com או תעקבו אחרינו ב- X (טוויטר) @Bombardier.

Bombardier, Global  ו-Global 6000, הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של Bombardier Inc. או של חברות הבת שלה.

למידע נוסף

Marie-Andrée Charron
Representative, Public Relations and Communications
Bombardier
+1 514 441 2598
marie-andree.charron@aero.bombardier.com

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/4fabc0c5-ceb1-485e-89c7-27aad0a2770e

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על בומברדייה דיפנס מספקת מטוסי גלובל 6000 לתוכנית צומת התקשורת המוטסת בשדה הקרב של חיל האוויר האמריקני (BACN)

מאת:

פרסם באתר כ - 1194 מאמרים.

.