ריסקיפייד תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2023 ביום רביעי, 15 בנובמבר

22 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ריסקיפייד תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2023 ביום רביעי, 15 בנובמבר

ניו יורק, 22 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת ריסקיפייד Riskified Ltd. (NYSE:RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה היום שהיא תציג את התוצאות הפיננסיות של הרבעון השלישי לשנת 2023 לפני פתיחת השוק ב-15 בנובמבר 2023. באותו היום, ההנהלה תערוך שיחת ועידה ושידור אינטרנט ב-8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי ET על מנת לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

שיחת ועידה של Riskified בנושא התוצאות הפיננסיות של הרבעון השלישי לשנת 2023

מתי: יום רביעי, 15 בנובמבר 2023

שעה: 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי ET

התקשרות: להשתתפות בשיחת הוועידה בטלפון, יש להירשם דרך  קישור זה כדי לקבל את פרטי ההתקשרות. למניעת עיכובים, אנחנו ממליצים למשתתפים להתקשר לשיחת הוועידה 15 דקות לפני השעה המיועדת.

שידור אינטרנט: שידור אינטרנט חי וארכיון של שיחת הוועידה יהיה נגיש במדור "אירועים ומצגות" באתר קשרי משקיעים של החברה בכתובת https://ir.riskified.com/.

אודות  Riskified

Riskified (NYSE:RSKD) מעצימה עסקים להגדיל את ההכנסות והרווחים שלהם ממסחר אלקטרוני באמצעות הפחתת סיכונים. רשת שאין לה מתחרים של מותגי מסחר, בוחרת לשתף פעולה עם Riskified לצורך הגנה מובטחת מפני הכחשות עסקה, להיאבק בהונאות ובניצול לרעה של מדיניות בקנה מידה נרחב, ולשפר את שימור הלקוחות. פלטפורמת המודיעין של Riskified בנושא הונאות וסיכונים המופעלת באמצעות בינה מלאכותית, אשר פותחה ומנוהלת על ידי הצוות הגדול ביותר של מנתחי סיכוני מסחר אלקטרוני, מדעני נתונים וחוקרים, ומנתחת את הפרט מאחורי כל אינטראקציה על מנת לספק החלטות בזמן אמת ולחזק תובנות מבוססות-זהות. למידע נוסף, בקרו בכתובת  www.Riskified.com .

אנשי קשר

קשרי משקיעים:
צ'ט מנדל
מנהל קשרי משקיעים
[email protected]

תקשורת תאגיד:
כריסטינה דינוזו
מנהלת תקשורת בכירה
[email protected]

מקור: Riskified Ltd.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ריסקיפייד תדווח על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2023 ביום רביעי, 15 בנובמבר

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן