קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" מצמצם 92% מהשימוש בבקבוקי מים מפלסטיק בשנה אחת

22 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" מצמצם 92% מהשימוש בבקבוקי מים מפלסטיק בשנה אחת

מחויבותה של קבוצת זאהיד לקיימות היא חוד החנית של סטנדרט חדש לאחריות סביבתית

ג'דה, ערב הסעודית, 22 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Zahid Group, ארגון מוביל במגוון תעשיות, הודיע על ההצלחה המהדהדת של קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" שלו לשנת 2022. מאז השקתה בסוף 2021, קבוצת זאהיד עשתה צעדים משמעותיים ביצירת שינוי כלל ארגוני התואם את מחויבותה לקהילה ולכדור הארץ.

תוך התמקדות בפריטים ספציפיים שבהם ניתן להשיג שינוי מתמשך, בהתבסס על השימוש לפני המגפה בשנת 2019, Zahid Group הפחיתה את השימוש הכולל שלה בפלסטיק חד-פעמי (SUP) ב-61% בשנת 2022 בהשקה בשנה הראשונה שלה. היוזמה החלה בהתמקדות בכלי מטבח, שקיות, עטיפות ובקבוקי מים של SUP. כחלק מהיוזמה, הקבוצה חילקה בקבוקי מים מנירוסטה, שקיות בד וספלי קרמיקה עם לוגו היוזמה לכל העובדים בחברות הקבוצה, תוך עידוד השימוש בחלופות לשימוש חוזר והשתתפות פעילה של עובדים בכל המיקומים בערב הסעודית.

בפרט, השימוש בבקבוקי מים מפלסטיק צנח ב-92%, וחסך בממוצע 30 בקבוקי מים בשעה בשנה הראשונה. הישג זה לבדו מונע מעל 8 טון של זיהום SUP מדי שנה. נעשה שימוש ב-86% פחות כלי מטבח מפלסטיק, מה שהפחית את הפסולת בכ-1.2 ק"ג לשעה בממוצע במהלך השנה כולה. כמו כן, השימוש בשקיות פלסטיק/עטיפות צומצם ב-46%, מה שהפחית עוד 11 טון של פסולת SUP.

ככל שהקבוצה מאיצה בפעילות שלאחר המגפה ורואה עד כמה הקמפיין כבר היה בעל ערך, הוצבו יעדים לשנת 2023 גבוהים אף יותר. זייד מ. זאהיד, מנכ"ל Zahid Group, אמר: "כארגון מוביל עם התמקדות בלתי מתפשרת בפרקטיקות איכותיות והטובות מסוגן ומחויבות בלתי מעורערת לספק מצוינות בכל מה שאנו עושים, באמצעות ההשפעה המשולבת של מאמצינו, כמו גם הנעת שינוי רחב יותר, אנו מהווים דוגמה לאחרים בקהילות שלנו, הן האישיות והן המקצועיות. זה בשביל כולנו".

Zahid Group מעודדת כעת אחרים להצטרף ליוזמה לביטול השימוש בפלסטיק חד-פעמי בארגונים שלהם ומציעה רישיון קריאייטיב פטור מתמלוגים לשימוש בזהות הקמפיין ובלוגו. המילה "pLAstic" בלוגו מדגישה את המילה لا (LA), שפירושה "לא" בערבית, ואומרת לא לפלסטיק חד-פעמי עבור הקהילה שלנו וכדור הארץ שלנו. הלוגו, אסטרטגיית הקמפיין הפנימי, הלקחים שנלמדו וכל חומרי קמפיין המודעות זמינים גם הם בחינם. ניתן למצוא אותם בכתובת www.zahid.com/plastic/

היישום המוצלח של קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" על ידי Zahid Group ממחיש את מחויבות החברה לאחריות סביבתית. באמצעות המאמצים הקולקטיביים של עובדיה, Zahid Group הוכיחה כי עסקים יכולים לחולל שינוי חיובי ולתרום לעתיד בר-קיימא יותר.

אודות Zahid Group:

Zahid Group הוא ארגון בבעלות פרטית שבסיסו בג'דה, ערב הסעודית, במשך למעלה ממאה שנה.  היא מעסיקה יותר מ -5,000 עובדים והיא שחקן מוביל בתעשיות רבות, כולל אנרגיה ושירותים, מכונות כבדות, שירותים פיננסיים, ייצור תעשייתי, תחבורה ואירוח. החברה משתפת פעולה עם מותגים גלובליים כגון קטרפילר, וולוו, רנו וטוטאלאנרג'י.

קובץ מצורף

קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" מצמצם 92% מהשימוש בבקבוקי מים מפלסטיק בשנה אחת

הודעה לעיתונות:

Fatmah Zawawi

Zahid Group

[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על קמפיין "לא לפלסטיק חד-פעמי" מצמצם 92% מהשימוש בבקבוקי מים מפלסטיק בשנה אחת

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן