שאלות נפוצות על תיקון גגות

9 באפריל 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נגרות

יש לי ידי זהב ואני מבצע בעצמי את כל עבודות השיפוצים בבית, האם אוכל לבצע בעצמי את איטום או בניית הגג? האם דרושה התערבות אדריכלית בעבודות בניית גגות בטון או בניית גגות רעפים לבית? מה ההבדל בין תיקון של גג בבית משותף לבין תיקון של גג בבית פרטי?

אם יש לכם שאלות בנושא בניית גגות או תיקון גגות הגעתם למקום הנכון, הצוות המקצועי של גבאי גגות ישמח לעמוד לרשותכם עם מידע מקצועי, פתרונות נכונים לכל נזילה, עיצוב מודרני, שירות אדיב ומענה אישי מהיר. הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, צוות גבאי גגות עומד לרשותכם.

האם כדאי לבצע בעצמי עבודות תיקון גגות?

הכול מסכימים כי עבודות בגובה דורשות ניסיון, ציוד מתאים ורמה גבוהה של מקצועיות, בניית גגות היא תחום מורכב הדורש צוות מומחים. ההמלצה שלנו היא בחירה בצוות מקצועי, אם החלטתם בכל זאת לבצע בעצמכם עבודת בניית גגות רעפים או תיקון ואיטום גגות בטון נמליץ על ליווי מקצועי. מעורבות של איש מקצוע תסייע לכם לקבל החלטות נכונות, לבחור נכונה את חומרי הגלם, לזהות נקודות תורפה ולסיים במהרה את העבודה ברמה גבוהה וללא פציעות.

האם דרוש אדריכל בפרויקטים של בניית גגות רעפים או בניית גגות בטון?

לא ניתן לספק תשובה חד משמעית לשאלה, כחברה מקצועית הפועלת בתחום הגגות אנו יודעים כי קיימים מקרים בהם דרושה התערבות אדריכלית מול מקרים בהם אין כל צורך בה. באותם מקרים בהם דרושה חוות דעת אדריכלית אנו נסייע ונייעץ כמיטב יכולתנו. חשוב להבהיר כי התערבות אדריכלית נחוצה להבטחת יציבות ובטיחות המבנה, אין מדובר בתחום בו כדאי או אפשר להקל ראש.

מה ההבדל בין תיקון גגות בבית פרטי לבין תיקון גגות של בית משותף?

עבודות תיקון לגגות בבתים משותפים יהיו ברוב המקרים מורכבים יותר בהשוואה לעבודות תיקון גגות של בתים פרטיים. עבודות של איטום גגות בבתים משותפים דורשות ברוב המקרים עבודה בגובה ושיתוף פעולה (הסכמה) של כל השכנים. יחד עם זאת, נציין כי ברוב הבתים המשותפים ישנו גג בטון אותו קל יותר לתקן ולאטום בהשוואה לעבודות איטום גגות רעפים.

סגור לתגובות על שאלות נפוצות על תיקון גגות

מאת:

פרסם באתר כ - 48 מאמרים.

.

דילוג לתוכן