חברת Starr Insurance  מגנה את מעשי הזוועה נגד ישראל

21 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת Starr Insurance  מגנה את מעשי הזוועה נגד ישראל

ניו יורק, 20 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

מוריס ר. גרינברג, יו"ר ומנכ"ל חברת הביטוח Starr Insurance, פרסם את ההצהרה הבאה על המתקפה האחרונה על ישראל:

"חברת הביטוח Starr מגנה באופן חד משמעי את מעשי הזוועות האכזריים שביצע חמאס בישראלים חפים מפשע בשבת, 7 באוקטובר 2023, כמו גם את השבי המתמשך של בני ערובה שנחטפו.

"לאורך ההיסטוריה של יותר ממאה שנים בניהול סיכונים עולמי, למרבה הצער היינו עדים לאלימות מרושעת בעבר, אך לעתים רחוקות עם התעלמות כזו מקדושת חיי האדם. עלינו להיות צלולי דעת מול רוע שכזה. אסור ליצור בלבול בין פעולות חמאס לבין שאיפות לגיטימיות של קבוצות מתורבתות להשגת חופש. הם מהווים פשע נגד האנושות.

"חברת Starr עומדת לצד מדינת ישראל כשהיא ממלאת את זכותה וחובתה להגן על אזרחיה. אנו גם תומכים בעמי המזרח התיכון כולו שמחפשים חופש והזדמנות ללא אלימות, חוסר סובלנות והתעלמות מכבוד האדם".

אודות Starr Insurance

Starr Insurance Companies (או Starr) הוא שם שיווקי לחברות הביטוח התפעוליות והסיוע בנסיעות ולחברות הבנות של Starr International Company, Inc, ולעסקי ההשקעות של CV Starr & Co Inc וחברות הבנות שלה. Starr הוא ארגון ביטוח והשקעות מוביל עם נוכחות בשש יבשות. באמצעות תפעול חברות הביטוח שלה, Starr מספקת מוצרי ביטוח רכוש, נפגעים, תאונות ובריאות וכן מגוון כיסויים מיוחדים לרבות ביטוח תעופה, ביטוח ימי, אנרגיה ואירועים רבי נפגעים. חברות הבת של Starr, השוכנות בארצות הברית, ברמודה, סין, הונג קונג, מלטה, סינגפור, שוויץ ובריטניה הן בעלות דירוג AM Best ברמה של "A" (מצוין). לסינדיקט Lloyd של Starr יש דירוג של Standard & Poor's ברמה של "+A" (חזק).

בקרן אותנו באתר www.starrcompanies.com או עקבו אחרינו ברשתות לינקדאין ובטוויטר.

למידע נוסף

Charlie Armstrong 
Vice President, Marketing 
charlie.armstrong@starrcompanies.com, 646.758.8308

מקור: Starr Insurance

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת Starr Insurance  מגנה את מעשי הזוועה נגד ישראל

מאת:

פרסם באתר כ - 1182 מאמרים.

.