איילה פרמצבטיקה מודיעה על סגירת מיזוג עם ביוסייט

19 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

איילה פרמצבטיקה מודיעה על סגירת מיזוג עם ביוסייט

רחובות, ישראל ומונמות' ג'אנקשיין, ניו ג'רזי, 19 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

Ayala Pharmaceuticals, Inc. איילה פרמצבטיקה בע"מ (OTCQX: ADXS), חברה אונקולוגית בשלב הקליני, הודיעה היום על סגירת המיזוג שלה עם Biosight, Ltd.  ("ביוסייט"), במסגרתו רכשה איילה את ביוסייט. החברה הממוזגת תפעל תחת השם Ayala Pharmaceuticals, Inc ומניותיה ימשיכו להיסחר ב-OTCQX תחת הסימול הנוכחי של איילה ("ADXS").

"אנו שמחים לסגור את המיזוג עם ביוסייט המרחיב את צנרת המוצרים שלנו", אמר קן ברלין, נשיא ומנכ"ל. "הוספנו אספציטרבין (BST-236), אנטימטבוליט חדשני, שנמצא בפיתוח קליני עבור AML ועשוי לשמש כטיפול עמוד שדרה מעולה עבור AML לא מתאים כחלק ממשטרי טיפול משולבים. המיקוד העיקרי שלנו ממשיך להיות השלמת מחקר שלב 3 RINGSIDE המתמשך להערכת AL102 בגידולים דסמואידים ואנו מצפים להמשיך במשימתנו להביא טיפולים חדשניים לאנשים עם גידולים נדירים וסרטן אגרסיבי".

ניהול וארגון

כפי שפורסם בעבר, את החברה הממוזגת יוביל צוות ההנהלה הבכירה הקיים של Ayala, כאשר קן ברלין ישמש נשיא ומנכ"ל; ד"ר אנדרס גוטיירז, PhD, סמנכ"ל בכיר ומנהל רפואי ראשי; ודנה גלבאום, MSc, MBA, מנכ"לית ומנהלת עסקים ראשית. רועי גולן, רו"ח, LLM, לשעבר סמנכ"ל בכיר וסמנכ"ל כספים של Biosight, מונה לסמנכ"ל הכספים של החברה הממוזגת. דירקטוריון החברה הממוזגת מורכב מד"ר דוד סידרנסקי, (יו"ר); ד"ר רוברט שפיגל, FACP; מוריי גולדברג; ורד ביסקר-לייב, PhD, MBA; רוני אפל, MBA; ד"ר פיני אורבך, PhD; ד"ר יובל קבילי; וקן ברלין, עם חבר דירקטוריון נוסף שצפוי להתווסף במועד מאוחר יותר.

אודות Ayala Pharmaceuticals, Inc

Ayala Pharmaceuticals, Inc היא חברה אונקולוגית בשלב הקליני, המתמקדת בעיקר בפיתוח ומסחור טיפולים במולקולות קטנות עבור אנשים החיים עם גידולים נדירים וסרטן אגרסיבי. המועמדים המובילים של החברה בפיתוח הם מעכב גמא סודאז פומי, AL102, עבור גידולים desmoid, ו aspacytarabine (BST-236), אנטי מטבוליט קנייני חדשני לטיפול קו ראשון בלוקמיה מיאלואידית חריפה לא מתאימה (AML).

AL102 קיבל אישור מסלול מהיר מה-FDA האמריקני ונמצא כעת בשלב 3 של מחקר פיבוטלי לחולים עם גידולים דסמואידים (RINGSIDE).

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.ayalapharma.com.

למידע נוסף:

Ayala Pharmaceuticals:
+1-857-444-0553
[email protected]

מדיה:

Tim McCarthy
LifeSci Advisors, LLC
[email protected]
917-679-9282

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על איילה פרמצבטיקה מודיעה על סגירת מיזוג עם ביוסייט

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן