משרד עורכי הדין רוזן המדורג ראשון מעודד את משקיעי Integra LifeSciences Holdings Corporation לקבל ייעוץ

19 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

משרד עורכי הדין רוזן המדורג ראשון מעודד את משקיעי Integra LifeSciences Holdings Corporation לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IART

 

ניו יורק, 18 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של Integra LifeSciences Holdings Corporation  (נאסד"ק: IART) בין התאריכים 11 במרץ 2019 עד 22 במאי 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 13 בנובמבר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של Integra במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Integra, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19078, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 13 בנובמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, לאורך כל תקופת התביעה הייצוגית הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או הסתירו כי Integra לא נקטה באמצעים מספיקים כדי לתקן את ההפרות שזוהו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ("FDA") בהודעה על תצפיות פיקוח מיום 2 בנובמבר 2018 על גבי טופס 483, מכתב האזהרה של ה-FDA מיום 6 במרץ 2019,  וה-FDA מ-12 בנובמבר 2021 הנפיק טופס 483. כתוצאה מליקויים אלה, מאז מרץ 2018, כל המוצרים שיוצרו במפעל הייצור של החברה הממוקם בבוסטון, מסצ'וסטס ("המתקן בבוסטון"), כולל SurgiMend, PriMatrix, Revize ו- TissueMend, היו בעלי פוטנציאל לרמות גבוהות מהמותר של אנדוטוקסין והיה צורך לבצע ריקול שלהם. יתר על כן, Integra לא התקדמה לקראת קבלת אישור טרום שיווק ("PMA") שלה עבור SurgiMend, בין היתר, משום שאתר הייצור שייצר את מוצר ה-PMA, המתקן בבוסטון, היה הפרה מתמשכת של תקני ה-FDA ש- Integra לא הצליחה לתקן שנים לאחר ההודעה הראשונית על ההפרות וכתוצאה מכך היה צורך לסגור את המתקן כדי לתקן את אותם ליקויים מתמשכים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Integra, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19078  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 

 

 

 

 

סגור לתגובות על משרד עורכי הדין רוזן המדורג ראשון מעודד את משקיעי Integra LifeSciences Holdings Corporation לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן