ScyllaDB גייסה 43 מיליון דולר כדי להתמודד עם MongoDB בקנה מידה גדול

18 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

ScyllaDB גייסה 43 מיליון דולר כדי להתמודד עם MongoDB בקנה מידה גדול, וכדי לדחוף את ביצועי בסיס הנתונים לרמות חדשות

סבב המימון החדש יעזור ל-ScyllaDB – בסיס הנתונים המהיר עד מאוד ובר ההתאמה המבוסס על NoSQL – להאיץ באופן את המומנטום כאשר לקוחות MongoDB עומדים בפני חסמים עמם הם צריכים להתמודד

סאניווייל, קליפורניה והרצליה, 17 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ScyllaDB, בסיס הנתונים של האפליקציות עתירות הנתונים הדורשות תפוקה גבוהה וזמני שהייה נמוכים שניתנים לחיזוי, גייסה 43 מיליון דולר. סבב הגיוס בוצע בהובלה גלובלית של VC Eight Roads Ventures ו-AB Private Credit Investors, ופלטפורמת האשראי והצמיחה הארגונית הפרטית של AllianceBernstein. משקיעים נוספים ב-ScyllaDB כוללים את השותפים של TLV, Magma Ventures ו-Qualcomm Ventures. הון זה יאפשר ל-ScyllaDB להאיץ את המומנטום שלה עם לקוחות MongoDB שנאבקים בצורך בהתרחבות.

ScyllaDB, שנמצאת בשימוש בידי יותר מ-400 חברות גלובליות כמו Discord, Epic Games ו-Palo Alto Networks, חווה עלייה בביקוש מצד גופים שמחליפים את MongoDB בעת שהם נתקלים בחסמים שמונעים התרחבות לקנה מידה גדול יותר. בכל התעשיות מבינים יותר ויותר קבוצות מחקר ופיתוח שארכיטקטורת בסיס הנתונים של ScyllaDB שונה באופן דרמטי ומספקת ביצועים טובים יותר וכן אפשרויות התרחבות אופקית עבור עומסי עבודה עתירי נתונים. במבחן מדדים השוואתי עצמאי, ScyllaDB השיגה זמני שיהוי קצרים עד פי 68 לעומת MongoDB, עד פי 20 תפוקה גבוהה יותר ויחס מחיר/ביצועים טוב יותר פי 19. בסך הכל, המחקר ביצע השוואות על סמך 133 מדידות ביצועים ו-ScyllaDB השיגה ביצועים טובים יותר מ-MongoDB ב-132 מתוך 133 מדידות. תוצאות אלו מתבססות על מבחני מדדים קודמים שבוצעו מול Cassandra, DynamoDB ובסיסי נתונים אחרים ש-ScyllaDB משמשת להחלפתם באופן שכיח.

סבב מימון זה מגיע בשנה משמעותית עבור ScyllaDB. מוקדם יותר השנה, החברה הודיעה על צמיחה של 100% במונחים של שנה לשנה בהיצע פתרונות בסיס הנתונים כשירות  (DBaaS) שלה ועל צמיחה של 800% בהכנסה הכוללת, שהובילו את ScyllaDB להשתלבות ברשימהת Deloitte Technology Fast 500. בחודש שעבר, ScyllaDB זכתה בתואר לקוח השנה של Google Cloud. ועכשיו ScyllaDB עומדת לארח למעלה מ-15,000 מהנדסים ב-P99 CONF, הכנס הגדול מסוגו.

דאבור הבל, שותף מנהל ב-Eight Roads Ventures, העיר: "גודל השוק של בסיסי נתונים המבוססים על NoSQL הגיע ל-13 מיליארד דולר, ועדיין גדל ב-21% משנה לשנה, מה שהופך אותו לאחד ממגזרי התוכנה הגדולים והצומחים ביותר. ScyllaDB ממוקמת באופן ייחודי לעזור לחברות להתמודד עם האתגרים של המשך הפצת הנתונים ועם צרכי ​​הביצועים של אפליקציות מודרניות. התרשמנו מהביצוע של הצוות מאז ההשקעה המקורית שלנו ב-2019, ואנו נרגשים להעמיק עוד יותר את השותפות שלנו".

"הארכיטקטורה של ScyllaDB מבוססתצ על עיצוב של מספר רסיסי בסיס נתונים לכל ליבה כדי לנצל את חידושי החומרה המתמשכים", הסביר דור לאור, מייסד משותף ומנכ"ל ScyllaDB. "בסיסי נתונים אחרים מבוססי NoSQL מבודדים למעשה מהחומרה הבסיסית. כשכמות הנתונים מוכפלת מדי שנה, ויש שימושים חדשים המונעים בידי בינה מלאכותית, לקוחות דורשים פתרונות מהירים, ניתנים להרחבה וחסכוניים – ו-ScyllaDB מחליפה את ספקי בסיסי הנתונים המובילים על בסיס יומי".

אודות ScyllaDB

 

ScyllaDB הוא בסיס הנתונים ליישומים עתירי נתונים הדורשים ביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך. הוא מאפשר לצוותים לרתום את כוח המחשוב ההולך וגובר של התשתיות המודרניות – והוא מבטל חסמים להרחבה ככל שכמות הנתונים גדלה. שלא כמו כל מסד נתונים אחר, ScyllaDB נבנה עם התקדמות ארכיטקטונית עמוקה המאפשרת חוויות יוצאות דופן למשתמשי הקצה בעלויות נמוכות באופן קיצוני. למעלה מ-400 חברות משנות משחק כמו Disney+, Hotstar, Expedia, Discord, Crypto.com, Zillow, סטארבקס, Comcast וסמסונג משתמשות ב-ScyllaDB לאתגרים הקשים ביותר של בסיסי הנתונים. ScyllaDB זמין כתוכנת קוד פתוח בחינם, מוצר ארגוני נתמך במלואו, ושירות מנוהל במלואו על ספקי ענן מרובים. למידע נוסף: ScyllaDB.com

 

קשרי מדיה

 

Wayne Ariola

[email protected]

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

סגור לתגובות על ScyllaDB גייסה 43 מיליון דולר כדי להתמודד עם MongoDB בקנה מידה גדול

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן