שמה של ExaGrid צוין כמי שהגיעה לגמר של פרסי SDC 2023

18 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

שמה של ExaGrid צוין כמי שהגיעה לגמר של פרסי SDC 2023

ExaGrid מועמדת בשלוש קטגוריות במהדורה ה-14 של פרסי IT Premier

מרלבורו, מסצ'וסטס, 17 באוקטובר 2023,BUSINESS WIRE) ):

חברת ®ExaGrid, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום כי היא מועמדת בשלוש קטגוריות של השנה ה-14, בפרסי האחסון, דיגיטליזציה וענן (SDC) השנתיים, המתמקדים בהכרה בחדשנות, במומחיות ובהצלחה של תעשיית ה-IT במגוון של תחומי מפתח. אחסון, אבטחה, ענן, אוטומציה, דיגיטליזציה – כמה מאבני הבניין העיקריות של העסקים הדיגיטליים של תקופתנו, הם פורצי דרך במגזרי התעשייה שבחרו.

הצבעה לקביעת הזוכה בכל קטגוריה מתבצעת כעת ותיסגר ב-10 בנובמבר 2023. הזוכים בפרסי SDC יוכרזו ב-30 בנובמבר 2023, בטקס חלוקת הפרסים בלונדון.

קטגוריות הפרסים ש-ExaGrid הייתה מועמדת עבורן כוללות:

*חדשנות השנה בתחום גיבוי/ארכיון

*חברת האחסון של השנה

*תוכנית השנה בערוץ הספקים

אחסון הגיבוי השכבתי הייחודי של ExaGrid הוא פתרון האחסון היחיד שנבנה רק לצורך גיבוי, לשיפור ביצועי גיבוי, שחזור ביצועים, מדרגיות ככל שהנתונים גדלים, אבטחה, שחזור תוכנות כופר, התאוששות מאסון וכלכלת הגיבוי, עם עלויות נמוכות מראש ולאורך זמן. במהלך השנה האחרונה, הצמיחה של ExaGrid הואצה והחברה הרחיבה את צוותי המכירות ותמיכת הלקוחות שלה ברחבי העולם, תוך שהיא נותרה חיובית בתזרים המזומן שלה, EBITDA ו-P&L.

"אנו גאים בכך ש-ExaGrid הגיעה לגמר בשלוש קטגוריות הפרסים האלה, שכן הן מציינות את התחומים השונים של החברה שלנו שמייחדים אותנו; מהחדשנות שלנו כספקית אחסון הגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, לצמיחה המתמשכת שלנו כחברה, ותוכנית השותפים החדשנית שלנו לשותפים בערוץ", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "אנו שמחים להימנות עם שאר מנהיגי התעשייה המועמדים לפרסי SDC השנה, ומצפים לראות אילו חברות, שירותים ומוצרים ייבחרו על ידי המצביעים."

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג-קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

אמצעי התקשורת:
מרי דומניצ'לי
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

מקור: ExaGrid

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על שמה של ExaGrid צוין כמי שהגיעה לגמר של פרסי SDC 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1208 מאמרים.

.