רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Tandem Diabetes Care, Inc.  להבטיח ייעוץ

18 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Tandem Diabetes Care, Inc.  להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – TNDM

 

ניו יורק, 17 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות ערך של Tandem Diabetes Care, Inc.  (נאסד"ק: TNDM) בין התאריכים 3 באוגוסט 2022 עד 2 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 7 בנובמבר 2023 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Tandem  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Tandem, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19024, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 7 בנובמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, "הנתבעים הטעו את המשקיעים בכך שיצרו מצג שווא לפיו בין שלושה גורמים – תחרות, סיבוכים הקשורים למגפה ואינפלציה – האינפלציה לבדה אחראית לירידה בתחזיות המכירות של החברה… לחילופין, הנתבעים התעלמו במכוון מהשפעתם של [גורמים אחרים]… על מכירות והכנסות. כך או כך, הנתבעים הטעו את המשקיעים בכך שסיפקו לציבור רושם פגום מהותית לגבי מצב המכירות וההכנסות של החברה לשארית שנת 2022".

 

בנוסף, נטען בתביעה כי "הנתבעים הטעו את המשקיעים בכך שיצרו מצג שווא לפיו השפעת מוצרי המתחרים, כגון Omnipod 5, הייתה מינימלית או פחותה מהצפוי. … תהליכי החיזוי של הנתבעים לא הביאו בחשבון כראוי את ההשפעה הפוטנציאלית של שחרור Omnipod 5 ואת ההשפעה של מוצר זה על הכנסות החברה. לחילופין, [הנתבעים הטעו את המשקיעים] בנוגע להשפעת Omnipod 5 על ההכנסות. יתר על כן, הנתבעים הטעו את המשקיעים בכך שיצרו מצג שווא לפיו הגורמים שהובילו לירידה בתחזית המכירות בחודש אוגוסט … לא נשלטו כראוי ולמעשה השתפרו. לחילופין, הנתבעים הטעו במכוון את המשקיעים כאשר ציינו כי המחצית השנייה של 2022 נחזתה כראוי. כך או כך, הנתבעים הטעו את המשקיעים בכך שסיפקו לציבור רושם פגום מהותי לגבי מצב המכירות וההכנסות של החברה לשארית שנת 2022". כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Tandem, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19024  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Tandem Diabetes Care, Inc.  להבטיח ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן