חברת איבאסיס (iBASIS) נבחרה על ידי Moov Africa Niger בהסכם בלעדי, להביא אל הקצה כל תעבורת מסריםSMS  בינלאומית בין אפליקציות לאדם

17 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת איבאסיס (iBASIS) נבחרה על ידי Moov Africa Niger בהסכם בלעדי, להביא אל הקצה כל תעבורת מסריםSMS  בינלאומית בין אפליקציות לאדם

* Moov Africa Niger מייצרת רווחים במידה משמעותית מתעבורת מסרי  A2P לצורך הגדלת הכנסות בנות קיימא והגנה מפני הונאות

*היא פורסת פתרון מקיף למונטיזציה להעברת הודעות של iBASIS כולל שירותים מנוהלים מלאים, וחומת אש למסרי SMS.

לקסינגטון, מסצ'וסטס, 17 באוקטובר 2023, BUSINESS WIRE) ):

חברת iBASIS, הספקית המובילה של פתרונות תקשורת למפעילים ולשחקנים דיגיטליים ברחבי העולם, הודיעה היום על הסכם בלעדי עם Moov Africa Niger, חברה בת של MAROC TELECOM Group, לצורך יישום פתרון מונטיזציה זה להעברת הודעות A2P שלה.

ההסכם, שקיבל תוקף ב-1 בספטמבר, ביסס את iBASIS כשער המהימן והייחודי לכל תעבורת המסרים SMS הבינלאומית A2P ברשת של Moov Africa Niger. חומת האש של iBASIS SMS, הנתמכת על ידי שותף טכנולוגיית חומת האש העצמאית Tier-1 HAUD, מבטיחה מונטיזציה מוצלחת של תעבורה באמצעות ניטור של כל נקודות הכניסה ועצירת דליפה, תוך מניעת סוגים הולכים וגדלים של הונאות מסרים, כגון smishing"" או הונאות דיוג במסרי SMS .

לפי Mobilesquared, צמיחת תעבורת המסרים -A2P באפריקה תהיה 16.3% בתקופה שבין 2022 עד 2027, כדי להגיע ל-128 מיליארד עד סוף 2027, שהיא גבוהה מהצמיחה הכוללת בשוק*.

"אנו שמחים לשתף פעולה עם iBASIS, מובילה עולמית בשירותי קול וסלולר, שתשמש כשער הכניסה הבלעדי שלנו לסיום המסרים הבינלאומי A2P", אומר עבדאלי באבא עלי, מנכ"ל  Moov Africa Niger . "שותפות אסטרטגית זו עולה בקנה אחד עם המחויבות שלנו לשפר ללא הפסקה את איכות שירותי המסרים שלנו, להילחם בהונאות ולשמור על ההכנסות שלנו".

אדווין ואן אירלנד, מנכ"ל, iBASIS Voice & Mobile, מוסיף: "אנחנו מתכבדים להיבחר על ידי Moov Africa Niger לטפל בכל תעבורת המסרים ה-A2P הבינלאומית שלהם. הדרישה שלהם לחדשנות בשילוב עם ההתמקדות שלהם באיכות ואבטחה תואמת את סדרי העדיפויות שלנו. חבילת השירותים המנוהלים שלנו עונה על הדרישות הנרחבות שלהם למונטיזציה ב-מסרי A2P ותבטיח את התגובתיות לצורך הסתגלות לנוף ההודעות המתפתח כל הזמן."

אודות iBASIS

iBASIS היא ספקית פתרונות התקשורת המובילה המאפשרת למפעילים ולשחקנים דיגיטליים ברחבי העולם לבצע טרנפורמציה. היא מופעלת על ידי Tofane Global, iBASIS שהנה מומחית התקשורת העצמאית הראשונה וספקית Tier One IPX עם 800+ יעדי LTE. iBASIS שמשרתת כיום יותר מ-1,000 לקוחות ב-28 מקומות ברחבי העולם. iBASIS מייעלת קישוריות גלובלית, איכות ואבטחה, כך שלקוחות משיגים החזר גבוה על קול, הודעות מסרים SMS A2P, נתונים ניידים, נדידה 5G ו-IoT.

אודות Moov Africa NIGER

Moov Africa Niger היא חברה בע"מ שמועצת המנהלים והמטה שלה ממוקמים בניאמיי, עם הון של 5,388,030,000 FCFA .  כחברה בת של קבוצת  MAROC TELECOM, Moov Africa Niger היא מפעילת רשת סלולרית וספקית אינטרנט בניז'ר מאז 2003. Moov Africa Niger מציעה שירותים ניידים העונים על צורכי המנויים שלה הנמצאים בקצה החדשנות.

*Mobilesquared Global A2P SMS Report, יולי 2023

למידע נוסף:

 

iBASIS Media Jason McGee-Abe 26FIVE Global Lab
[email protected]
+ 44 7970 237682

 

מקור: iBASIS

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת איבאסיס (iBASIS) נבחרה על ידי Moov Africa Niger בהסכם בלעדי, להביא אל הקצה כל תעבורת מסריםSMS  בינלאומית בין אפליקציות לאדם

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן