פסיפיק גרין ממנה את דיין וילקינס למנכ"ל Pacific Green Energy Parks Europe

17 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פסיפיק גרין ממנה את דיין וילקינס למנכ"ל Pacific Green Energy Parks Europe

דובר, דלאוור, 17 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

פסיפיק גרין טכנולוגיות בע"מ ("Pacific Green"), (OTCQB:PGTK) הודיעה היום על מינויו של דיין וילקינס למנכ"ל חטיבת Pacific Green Energy Parks Europe, חברת בת בבעלות מלאה של פסיפיק גרין.

דיין וילקינס ((Dane Wilkins ייכנס לתפקיד בנובמבר 2023 ויצטרף לחברת הייעוץ המובילה Jones Lang LaSalle (JLL), שם כיהן כראש תחום ייעוץ אנרגיה ותשתיות באירופה.

ב-JLL בנה דיין צוות אירופי רחב המתמקד בייעוץ אסטרטגי ופיננסי במגזר האנרגיה המתחדשת ברחבי בריטניה, איטליה, רומניה ופולין, שדורג כאחד היועצים הפיננסיים המובילים באירופה ובין 15 המובילים בעולם, לפי מספר עסקאות, על פי ספקית הנתונים InfraDeals.

הצוות זכה לשבחים על הובלת כמה מהעסקאות הראשונות בתחום אחסון הסוללות וייצור גמיש, פעל עבור קונים ומוכרים בתחום הסוללות, PV סולארי, רוח יבשתית וימית וייעץ ללקוחות באסטרטגיות אנרגיה.

סקוט פולטר, מנכ"ל פסיפיק גרין, אמר: "אנו שמחים על הצטרפותו של דיין לפסיפיק גרין כאשר אנו פורסים במהירות את עסקי פארקי האנרגיה שלנו ברחבי אירופה וברחבי העולם כדי לאפשר ולהקל על מעבר האנרגיה. בהתבסס על ההצלחה של הזמנת פארק האנרגיה ריצ'בורו בהספק של 100 מגה-וואט ופיתוח פארק האנרגיה Sheaf  בבריטניה בהספק של 375 מגה-ואט שעה, אנו בונים פלטפורמה גלובלית".

וילקינס הוסיף: "התרשמתי מההיצע הייחודי שפסיפיק גרין מביאה למגזר אגירת האנרגיה בסוללות ואני שמח על ההזדמנות לתרום לשלב הבא בצמיחת החברה. זו זכות להצטרף לצוות של פסיפיק גרין בתקופה מרגשת זו".

אודות Pacific Green

פסיפיק גרין Pacific Green מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אגירת אנרגיה של סוללות בקנה מידה גדול, טכנולוגיות מתחדשות וסביבתיות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של פסיפיק גרין: www.pacificgreen.com

 למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies, Inc.

T: +1 (302) 601-4659

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פסיפיק גרין ממנה את דיין וילקינס למנכ"ל Pacific Green Energy Parks Europe

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן