הצהרה רשמית: סוראב צ'נדראקר מבהיר מידע שגוי סביב הוצאות חתונה והאשמות אחרות

16 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

הצהרה רשמית: סוראב צ'נדראקר מבהיר מידע שגוי סביב הוצאות חתונה והאשמות אחרות

תמונה של סוראב צ'נדראקאר

סוראב צ'נדראקר (צילום: NewsBeatWire)

דלהי, הודו, 16 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

לאור הדיווחים האחרונים בתקשורת סביב פרשת אפליקציית Mahadev, סוראב צ'נדראקר, יזם שמגיע מבילאי, צ'האטיסגאר, מוצא לנכון להתייחס למידע השגוי הבולט ולהאשמות חסרות הבסיס שצצו. כאיש עסקים מסור עם רקורד ללא רבב, סוראב צ'נדראקר הופתע מהטענות חסרות הבסיס בנוגע למעורבותו לכאורה בפעילות בלתי חוקית.

בניגוד לדיווחים סנסציוניים, צ'נדראקאר טוען בתוקף כי טקס החתונה כולו, שעלותו כ-10 מיליון דירהם, מומן כולו על ידי הצבירות והחסכונות הפנימיים שלו. קיימים רישומים מתועדים היטב המבססים את מקורות הכנסתו. חדשות מפיצות הצעות לתשלום של 200 קרור הודי בגיוס מזומנים, ובעוד צ'נדראקר מטיל ספק בהיתכנות של עסקת מזומן כה עצומה, הוא מדגיש את חוסר המעשיות של תביעות כאלה.

צ'נדראקר מפריך את הטענות על ההוצאות המופרזות לכאורה שדווחו על ידי מקורות מסוימים. הוא מציין במפורש כי כל ההיבטים הכספיים של האירוע היו מפוקחים על ידי מנהלי אירועים מקצועיים, ולא היו מעורבים עסקאות במזומן בשום שלב של התכנון או הביצוע; לרמוז אחרת זה ספקולטיבי לחלוטין וחסר בסיס. מסמכים ורשומות פיננסיות זמינים כדי לבסס עובדות אלה, ומספקים ראיות ברורות המפריכות כל מושג של חוסר תקינות.

יתר על כן, צ'נדראקר מאמין באמונה שלמה כי אזכור הסלבריטאים באירוע היה מוגזם באופן גס. הוא מציין כי כל הנוכחים בחתונה הועסקו על ידי חברת ניהול האירוע, שאפשרה את נוכחותם. מר צ'נדראקר גם מעוניין להדגיש כי כל האמנים נשכרו על ידי החברה אך ורק כדי להשתתף ולהופיע באירוע. לא היו עסקאות פיננסיות ישירות בין מר צ'נדראקר לסלבריטאים אלה, מכיוון שכל התשלומים עובדו בשקיפות מלאה באמצעות חברת ניהול האירוע, באמצעות ערוצי בנקאות חוקיים.

צ'נדראקר טוען בתוקף שאין קשר לאפליקציית Mahadev או לפעילותה. ההאשמות המציגות אותו כ"מייסד/מקדם/מנהל" של אפליקציית מהדב חסרות אמינות ושקריות באופן חד משמעי. בנוסף, הטענות על מעורבותו ב-60 אסדות ימיות לא חוקיות הן חסרות בסיס וחסרות כל ביסוס.

צ'נדראקר מכחיש בתוקף כל קשר חשוד עם אנשים או ארגונים המשתתפים בפעילויות בלתי חוקיות. כל האשמות דומות הן בגדר שמועות בלבד, חסרות בסיס לחלוטין, ולא יותר מאשר 'פרי דמיון'. הוא מביע תמיהה חריפה על האשמות כאלה.

כמו כן, חשוב להבהיר כי אין מבצעים בפקיסטן, סרי לנקה או נפאל הקשורים לצ'נדרקאר. טענות כאלה הן שקריות ומשמיצות לחלוטין, חסרות כל שמץ של אמת. צ'נדראקר מעולם לא נסע למדינות אלה, וכל הטענות על השתתפותו לכאורה בפעילויות בלתי חוקיות באזורים אלה חסרות כל בסיס ומכפישות לחלוטין.

סוראב צ'נדראקר קורא ברצינות לכלי התקשורת להפסיק להפיץ שמועות לא מבוססות וסיפורים סנסציוניים ומוגזמים, שלא רק מכתימים את המוניטין שלו, אלא גם שוחקים את אמון הציבור בעיתונות אחראית.

מקור: Newsbeatwire

למיע נוסף:
Saurabh Chandrakar

[email protected]

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/56d1e182-24c5-4c3c-8148-43e700c2dfb9

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על הצהרה רשמית: סוראב צ'נדראקר מבהיר מידע שגוי סביב הוצאות חתונה והאשמות אחרות

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן