אתה תעשה הכל רק בשביל לא להיכנס למקלחת מגעילה גם אם זה אומר שתחכה בחוץ לגשם

29 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

כשאתה נכנס לבדוק דירה, המקום הראשון שאתה בודק זה השירותים מקלחת, וזה למה? כי הכל מתחיל ונגמר פה. אם השירותים ישנים אז הביוב לא חזק והוא עלול להיסתם גם מכמה שיערות, ולכן אתה תמיד תחשוב פעמים אם לחפוף או לחכות לגשם הבא. אתה לא תרצה להתאפק שעה רק בשביל לעשות צרכים בשירותים בבית, אתה תסתפק גם בשירותים כימיים באיזה אתר בנייה בדרך. אם התקרה מלאה בעובש ופטרת כנראה שיש בעיה בצנרת שעלולה להשפיע על כל הבית.
אם האמבטיה ישנה והארון שבתוכה עומד ליפול, אתה לא תרצה לאחסן שם כלום, כי אתה תחשוש לשלומם של החפצים שלך, כן, גם אם זה רק מגבת, המחשבה שהמגבת הנקייה שלך, תיגע בארון הישן והמלכלך הזה, גורם לך להעדיף לנקות את הפנים שלך בנייר זכוכית ולא במגבת.
ולכן ארונות אמבטיה זה אחד מן המרכיבים שיהפכו לנו את השהות במקלחת לחוויה בלתי נשכחת או לשהות בלתי נסבלת. הכל תלוי באיזה ארון נבחר ומה נתקין. ארון אמבטיה כאמור משמש אותנו כשטח אחסון חיוני, לכל דברי הטואלטיקה החל ממוצרי טיפוח לגוף ולשיער ועד למוצרי היגיינה נשית וגילוח גברי. ארונות האמבטיה עד שנות ה- 90 כללו מראה באמצע ושני ארונות קטנים מכל צד. לאט לאט גדלו מוצרי ההיגיינה והטיפוח, ואיתם גדלו גם ארונות האמבטיה שנועדו לאחסן אותן.

לפתוח עיניים לאורך כל המקלחת
כיום בשנות ה2000, ארונות האמבטיה נמצאים במצב אחר לגמרי. מחפץ משני, הם הפכו לחפץ המרכזי שתופס ממנו את מלוא תשומת הלב כאשר אנחנו נכנסים לחדר האמבטיה. הארונות יכולים להיות במגוון צורות בשלל צבעים, ובכך לשנות את מראה חדר האמבטיה ממשעמם למהפנט, ולנו זה יהיה רצון להישאר במקלחת עוד ועוד.
ארונות אמבטיה מעוצבים של מודה
מודה הינה חברה משפחתית ותיקה בתחום הקרמיקה וריהוט האמבט. מוצריה איכותיים ועמידים מפני לחות ומים ובעלי רמת גימור גבוהה. ארונות האמבטיה מעוצבים בסגנון איטלקי צעיר ומרענן אשר הופך כל מקלחת גם הפשוטה ביותר לנחשקת ומעוררת חושים. אנו מזמינים אתכם לבוא ולראות את מבחר ארונות האמבטיה שלנו שעשויות כולם בטכנולוגיה מתקדמת כמו ארונות הזזה ללא ממגע. במודה ילוו אתכם לאורך כל התהליך.

נשמח לעמוד לשירותכם.

סגור לתגובות על אתה תעשה הכל רק בשביל לא להיכנס למקלחת מגעילה גם אם זה אומר שתחכה בחוץ לגשם

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן