Cuentas תציג טכנולוגיית אבטחה ניידת קניינית לשוק האמריקני

16 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

Cuentas תציג טכנולוגיית אבטחה ניידת קניינית לשוק האמריקני

הרכישה המוצעת של 75% ממניות World Health Energy Holdings, Inc. (OTC Pink:WHEN) נועדה להרחיב את עסקי המובייל של Cuentas ולספק אבטחה קריטית של הדור הבא מפני איומי פרטיות וסייבר

מיאמי ביץ', פלורידה, 16 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Cuentas, Inc (נאסד"ק: CUEN ו-CUENW), מפתחת אקוסיסטם פיננסי חלופי לסניפי בנקים חתמה היום על מכתב כוונות לרכוש את השליטה בקבוצת WHEN (World Health Energy Holdings, Inc. – OTC Pink: WHEN), בכפוף לאישור נאסד"ק ובעלי המניות ותנאים מפורטים אחרים, באמצעות החלפת מניות עם בעל המניות העיקרי של WHEN, מה שמשאיר את Cuentas נקייה מחובות באופן ייחודי וממוצבת היטב לצמיחת קווי המובייל והפינטק שלה.

קבוצת WHEN הוקמה על ידי מהנדסים ישראלים ואנשי מקצוע בינלאומיים בעלי רקע מעמיק באבטחת סייבר ותיקון איומי נתונים במגזר הממשלתי והפרטי. מפרטיות עסקית ואישית ועד אבטחת פינטק, WHEN מפתחת פתרונות המשתמשים בזיהוי דפוסים מתקדם ובינה מלאכותית כדי ליצור סביבת סינון אבטחה שיכולה לזהות ולהגן מפני מגוון איומים והתקפות על תשתיות טלקום, בנקאות ותשתיות תקשורת אחרות. עם השלמת הרכישה, Cuentas מתכוונת להתחיל לשלב את פורטפוליו פתרונות אבטחת הסייבר של WHEN בפלטפורמת Cuentas Mobile וכן להציע את הפתרונות המתקדמים של WHEN לשותפי הפינטק של Cuentas.

מהלך זה מגיע בעקבות סכסוכים גלובליים חדשים מאוקראינה ועד ישראל, סכסוכים שחשפו יותר ויותר את הסכנות המאיימות על מערכות התשתית הדיגיטלית הגלובליות שלנו. איומים אלה חורגים מעבר לממשלות למשפחות וליחידים. על פי דו"ח שפורסם לאחרונה על ידי הצלב האדום, "אין מנוס מההשפעה משנת החיים ומסכנת החיים שיש לטכנולוגיות דיגיטליות על אנשים המושפעים מסכסוך". איומים דיגיטליים כגון מעקב, התקפות סייבר, שימוש לרעה בנתונים אישיים, מידע שגוי ודיסאינפורמציה נפוצים וסיכונים אלה ממשיכים להתפתח במהירות עם טכנולוגיות חדשות כגון בינה מלאכותית גנרטיבית (AI) המצטרפות לרשימה הולכת ומתארכת של סכנות דיגיטליות.1

https://blogs.icrc.org/inspired/2023/08/25/digital-dilemmas-immersive-experience-exposes-technology-threats/

הנהלת Cuentas עובדת עם WHEN כדי לזהות הזדמנויות מיידיות לספק פתרונות WHEN לא רק לפלטפורמה הניידת של CUENTAS, אלא גם לעסקים ולתעשיות ש- Cuentas משרתת בארה"ב וברחבי העולם. בנוסף, הצדדים מתכננים לפרוס את התוכנה הקניינית של "מתי" כדי להגן על משפחות המודאגות מאיומי סייבר חיצוניים בבית, ולאפשר ניטור של הילד ודפוסי ההתנהגות הסביבתיים שלו שיתריעו בפני ההורים על טרגדיות פוטנציאליות הנגרמות על ידי בריונות ברשת, פדופילים, איומים אחרים ודיכאון.

בתמורה לרכישת 75% ממניות WHEN, חברת Cuentas תנפיק ל-UCG, Inc בעלת המניות העיקרית של WHEN, מספר כזה של מניות רגילות של CUEN אשר יהוו במועד ההנפקה 50% מההון המונפק והנפרע של Cuentas (על בסיס דילול מלא), בתמורה לאחזקה של UCG ב-WHEN. בכפוף לתנאי ההסכם, הנהלת קבוצת WHEN, הכוללת את האלוף (מיל') דני יתום, לשעבר ראש המוסד הישראלי וכיום נשיא WHEN, וגיורא רוזנצוויג, מנכ"ל בעל ניסיון רב באבטחת סייבר ובינה מלאכותית, יצטרפו לדירקטוריון ולהנהלה הבכירה של Cuentas. בעוד שהחברות ימשיכו בתחילה לפעול באופן עצמאי, ההנהלה משני הצוותים מאמינה שהסינרגיה בין החברות יכולה לסלול את הדרך למערכות יחסים עמוקות עוד יותר.

"אני מכיר חלק מהשחקנים בצוות WHEN שנים רבות ותמיד האמנתי שהפתרונות שלהם יכולים להפוך לסטנדרט באבטחת תקשורת לעסקים ולמשפחות", אמר אריק מימון, מייסד שותף ומנכ"ל Cuentas. "העולם זקוק למה ש-WHEN מתפתח עכשיו יותר מתמיד… ואנחנו נביא להם את זה!"

קבוצת WHEN התאגדה כמיזם משותף של SG77 ו-RNA Ltd, המפתחות ומשפרות פתרונות אבטחת סייבר וניטור סייבר בשוק ה-B2C וה-B2B.

WHEN עברה לאחרונה לפלטפורמות טלקומוניקציה לאחר שרכשה את CrossMobile, מפעילת טלקום מורשית (מפעילת רשת וירטואלית סלולרית מלאה) בפולין, והצטרפה לקבוצה קטנה ונדירה של מפעילי טלקום מורשים באיחוד האירופי. Cuentas מאמינים כי זה יספק הוכחת היתכנות חזקה עבור ההשקה המתוכננת של החברה של שירותים בארה"ב.

"התמקדנו ביצירת פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת שמגנה על תשתיות תקשורת ופיננסים קריטיות מפני מתקפות ופשרות", אמר האלוף (מיל.) דני יתום, נשיא WHEN ולשעבר ראש המוסד. "העסקה המוצעת שמה אותנו על הבמה העולמית ותאפשר לנו להביא את החידושים שלנו לשוק במהירות רבה יותר".

הבינה המלאכותית הקלה לשימוש והפלטפורמה מונעת למידת המכונה של WHEN היא פתרון הוליסטי המשתלב עם כל מערכת וניתן להתאמה אישית מלאה בהתבסס על צרכי הלקוח. ההנהלה מאמינה שהפתרונות שלה פונים לפלח רחב של שוק אבטחת הסייבר הצומח במהירות, המגלגל מיליארדי דולרים.

"היינו צריכים להציג את הפתרונות שלנו מול שחקנים מרכזיים בארה"ב ובעולם", אמר גיורא רוזנצוויג, מנכ"ל קבוצת WHEN. "עם Cuentas כשותפים, אנו רואים הזדמנות להתרחב במהירות רבה יותר בשווקים ובתעשיות מרובות". https://whengroupinfo.com/

הן Cuentas והן WHEN נקטו בגישת פורטפוליו רחבה לשווקים שלהם, וצוותי הניהול מיושרים על הרעיון של בניית פלטפורמות מורחבות, תוך התמקדות בטכנולוגיות חדשות המחברות בין שווקים אנכיים. עם רכישה זו, Cuentas מרחיבה את הפלטפורמה שלה מ- connect, כדי להגן.

"יותר ויותר, אנשים פונים לעולם הדיגיטלי דרך המכשירים הניידים שלהם, ובמדינות רבות, הטלפון הנייד הוא הדרך היחידה שבה הם מתחברים", אמר מייקל דה פראדו, מייסד שותף ונשיא Cuentas. "ראינו מה יכול לקרות כשהעולם הדיגיטלי יוצא משליטה, ואנחנו רוצים להגן על עסקים ומשפחות שנמצאים בסיכון הולך וגובר".

מוקדם יותר השנה, Cuentas עשתה מעבר לשוק הנדל"ן טק, עם השקת Cuentas Casa, ואת ההכרזות על פיתוח ושותפויות טכנולוגיות עבור הדור הבא של בניית מבנים.  הנהלת WHEN משקפת גישה זו עם רכישתה לאחרונה של חברת הטלקומוניקציה הפולנית, CrossMobile.  יתר על כן, משקיע מרכזי ובעל עניין ב-WHEN הוא יזם הנדל"ן, ג'ורג' באומוהל, משקיע מוקדם ב-WHEN, דירקטור ב-WHEN וחלק מהקבוצה שמחליפים את אחזקותיהם במניות WHEN תמורת מניות Cuentas.

"הטכנולוגיה מקרבת את העולם, וכעת עם בינה מלאכותית, ההזדמנויות להשפיע על שווקים מרובים ביעילות גדלו באופן משמעותי", אמר באומוהל. "אני רואה את השילוב של WHEN tech והגישה ל-Cuentas כמרכזי, והעברתי להנהלה של שתי החברות שאמשיך לתמוך בצמיחה שלהן".

על פי Grand View Research, גודל שוק אבטחת הסייבר העולמי נאמד ב-202.72 מיליארד דולר בשנת 2022 והוא צפוי לצמוח בקצב צמיחה שנתי מורכב (CAGR) של 12.3% בין השנים 2023 ל-2030. המספר ההולך וגדל של מתקפות סייבר עקב התפשטות  פלטפורמות מסחר אלקטרוני, הופעתם של מכשירים חכמים ופריסת הענן הם חלק מגורמי המפתח המניעים את צמיחת השוק. השימוש הגובר במכשירים המצוידים באינטרנט של הדברים (IoT) ובטכנולוגיות חכמות צפוי להגדיל את מקרי איומי הסייבר. לפיכך, ארגוני משתמשי קצה צפויים לשלב פתרונות אבטחת סייבר מתקדמים כדי להפחית את סיכון מתקפות הסייבר, ולתמוך בצמיחת השוק.2

2 https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/cyber-security-market

"עם תלות של כמעט 100% בעולם בתקשורת ובטכנולוגיה פיננסית, הסיכון עשוי להיות בלתי ניתן לחישוב", המשיך מימון. "עם ההכרזה הזו, אנחנו יכולים להתמקד לא רק בחיבור, אלא גם בהגנה על  השווקים, העסקים והמשפחות שאנחנו מגיעים אליהם".

דירקטוריון Cuentas אישר את העסקה והחברות צפויות להשלים את העסקה עוד השנה. הסגירה מותנית במספר גורמים, כולל, ללא הגבלה, אישור נאסד"ק ובעלי המניות של Cuentas המאשרים את העסקה.

אודות WHEN

World Health Energy Holdings, Inc. (d/b/a WHEN Group) היא חברת אחזקות המורכבת מחברת CrossMobile, SG 77, Inc./RNA Ltd, המפתחת ומשפרת משמעותית פתרונות אבטחת סייבר קיימים בשוק ה-B2C וה-B2B. קבוצת WHEN מפתחת מערכות חדשות על ידי יישום טכנולוגיית זיהוי תבניות המבוססת על IOT / ניידים / שרתים ופעילות מחשב, ניתוח התנהגות אנושית ומכשיר, מערכות יחסים ו- BPM (ניהול תהליכים עסקיים) כדי לזהות ולמנוע באופן אוטומטי סכנה פוטנציאלית לאנשים פרטיים וחברות. חטיבת אבטחת הסייבר B2C מתמקדת במשפחות המודאגות מאיומי סייבר חיצוניים וחשיפות, בנוסף לניטור דפוסי ההתנהגות של הילד שעשויים להתריע בפני ההורים על טרגדיות פוטנציאליות הנגרמות על ידי בריונות ברשת, פדופילים, איומים אחרים ודיכאון. חברת פיתוח והטמעת התוכנה B2B Cybersecurity מתמקדת בפתרונות חדשניים לאתגרי הסייבר המתפתחים ללא הרף של עסקים, ארגונים לא ממשלתיים (NGOs) וגופים ממשלתיים. על ידי פריסת צוות פיתוח עתיר ניסיון, RNA Ltd. צופה איומי סייבר פנימיים וחיצוניים כאחד, על ידי זיהוי דפוסי התנהגות המסמנים פריצות סייבר פוטנציאליות. מידע נוסף זמין בכתובת: https://www.whengroup.com/.

אודות Cuentas

Cuentas, Inc. (נאסד"ק: CUEN & (CUENW יוצרת מערכת אקולוגית פיננסית שלמה עבור האוכלוסייה העולמית ההולכת וגדלה שאין לה גישה לאלטרנטיבות פיננסיות מסורתיות. הטכנולוגיות הקנייניות של החברה מסייעות לשלב פינטק (טכנולוגיה פיננסית), מימון אלקטרוני ושירותי מסחר אלקטרוני בפתרונות המספקים שירותים פיננסיים דיגיטליים של הדור הבא לאוכלוסיות ללא בנקים, תת-בנקאיות ואוכלוסיות מוחלשות בארה"ב. פלטפורמת Cuentas משלבת את Cuentas Mobile, פתרון הטלקומוניקציה של החברה, עם הצעות שירותי הליבה הפיננסיים שלה כדי לעזור לקהילות שלמות להיכנס לשוק הפיננסי המודרני. Cuentas השיקה לאחרונה את כרטיס General Purpose Reloadable (GPR) שלה, הכולל ארנק דיגיטלי, הנחות לרכישות אצל קמעונאים פיזיים ומקוונים גדולים, תגמולים ויכולת לרכוש תוכן דיגיטלי. ברבעון הראשון של 2023 Cuentas השיקה את Cuentas Casa, יוזמת פיתוח דיור חלופי שהבטיחה הסכם אספקה ל-10 שנים למערכת בנייה בת קיימא המוגנת בפטנט שתספק את הגשר בין פתרונות הטכנולוגיה שלה לשוק הדיור בר ההשגה. Cuentas ביצעה עד היום השקעות בפרויקטים של דיור בר השגה עבור למעלה מ-450 דירות.  https://cuentas.com ו-https://cuentasmobile.com

קשרי משקיעים

Cuentas, Inc.
800-611-3622
[email protected]

מקור: Cuentas, Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על Cuentas תציג טכנולוגיית אבטחה ניידת קניינית לשוק האמריקני

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן