מדיסקה נוקטת צעדים נוספים כדי להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה

16 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מדיסקה נוקטת צעדים נוספים כדי להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה

 

מדיסקה תובעת את FlackTek על הפרת פטנט.

פלטסבורג, ניו יורק, 15 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

Medisca עשתה צעד נוסף בהגנה על ההשקעות האסטרטגיות שלה במחקר ופיתוח שבוצעו לפני עשרות שנים, אשר הובילו בסופו של דבר למערבל Medisca MAZ®  המוביל בתעשייה. מערבל Medisca MAZ מספק פתרון יעיל, אחיד ואיכותי לשילוב של מאות תכשירים, ומוגן על ידי תיק איתן של פטנטים ברחבי העולם.

בעוד ש- Mediscaנקטה צעדים משמעותיים כדי ליידע את התעשייה על תיק הפטנטים שלה, יש חברות שממשיכות להציע מוצרים שמפרים את הקניין הרוחני של Medisca. כדי להגן על הזכויות החשובות שלה ולהבטיח שחברות יתחרו בהגינות, בחודש שעבר,  הגישה מדיסקה בחודש שעבר תביעה נגד Fagron B.V., HiperScan GmbH ו-Gako Deutschland GmbH בגין הפרה של המקבילה הגרמנית של מדיסקה לפטנט האירופי מספר 3,538,071. תביעה זו הוגשה לבית המשפט המחוזי בגרמניה במינכן ומבקשת סעד, צו מניעה וסעדים כספיים.

היום, מאמצי האכיפה של Medisca התרחבו לארה"ב, עם תביעה להפרת פטנטים שהוגשה לבית המשפט המחוזי של דרום קרוליינה נגד FlackTek בגין הפרת מספרי הפטנטים של Medisca בארה"ב 10,420,705, 10,765,600, 11,090,224, 11,096,864, 10,231,903, 10,993,876 בדומה לתביעה הגרמנית שהוגשה קודם לכן, ההליך הזה בארה"ב מבקש סעד, צו מניעה ותרופות כספיות. הוא כולל גם טענות שהשימוש והמכירה של PCCA ב-SpeedMixer של FlackTek ורכיבים נלווים, מפרים את הפטנטים של מדיסקה.

"אנו מחויבים להבטיח שוק גלובלי הוגן ותחרותי, שבו מכבדים חדשנות וקניין רוחני", אמרה פנגיוטה דנופולוס, סגנית נשיא בכירה בחדשנות גלובלית ואסטרטגיה במדיסקה. "לכן, בנוסף לתביעה האחרונה שלנו בגרמניה, אנו נוקטים כעת בפעולות נוספות כדי להבטיח שהפטנטים שלנו יישמרו  ויכובדו ברחבי העולם".

Medisca מקווה שההגשה היום תהווה תזכורת נוספת לכל המתחרים, על החשיבות של כיבוד הקניין הרוחני של Medisca. תעשיית התרכובות (למשל, תרופות וקנאביס) הסתמכה על האיכות והיעילות שמציע מערבל Medisca MAZ. אסטרטגיות המו"פ וה-IP המתמשכות של Medisca, ימשיכו להבטיח שכל חברות ההרכבה יקבלו את המוצרים האיכותיים שהם ראויים להם.

אודות Medisca

Medisca היא חברה גלובלית עם נוכחות בצפון אמריקה, אוסטרליה ואירופה שמקדמת את ענף שירותי הבריאות באמצעות מינוף שותפויות הדוקות ואספקת פתרונות מותאמים, תוך הבטחת איכות וחדשנות. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון ויסודות איתנים בענף אספקת תרכובות פרמצבטיות, Medisca פועלת כחברת B2B ('עסק לעסק') המעניקה הצעות מקיפות שמצטיינות בערך, עקביות, תגובתיות ונאמנות. כשותפה בתוכנית Wellness, ‏Medisca מציעה מחויבות בלתי מתפשרת על תנן לשפר את חיים ולספק מענה על פני מספר רב של צרכים.

למידע נוסף בקרו באתר www.medisca.com ועקבו אחרינו בלינקדאיןבפייסבוקבטוויטר, וכן ביוטיוב.

למידע נוסף:

 

Adam Pinsky
Director of Communications
[email protected]
1-800-932-1039

מקור: Medisca

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מדיסקה נוקטת צעדים נוספים כדי להגן על הטכנולוגיות החדשניות שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן