המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023

12 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023


ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

מרלבורו, מסצ'וסטס, 11 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום כי רשמה את הרבעון השלישי החזק ביותר בתולדות החברה, ברבעון שהסתיים ב-30 בספטמבר 2023.

ל-ExaGrid היה רבעון שלישי עם שיא וצמיחה של קצת פחות מ-20% בהשוואה לרבעון השלישי של 2022. ExaGrid ממשיכה לצמוח בקצב של כ-20% בשנה. החברה הציגה תזרים מזומנים חיובי וחופשי (FCF), רווח והפסד חיובי ו-EBITDA חיובי עבור 11 רבעונים רצופים. ExaGrid הוסיפה 130 לקוחות חדשים ברבעון השלישי של 2023, כולל 2 עסקאות גדולות בהיקף של שבע ספרות ללקוחות חדשים. ל-ExaGrid יש יותר מ-4,000 לקוחות פעילים של שוק בינוני עליון, ביניהם ארגונים גדולים המשתמשים באחסון גיבוי בשכבות של ExaGrid כדי להגן על הנתונים שלהם. הצמיחה של ExaGrid מואצת, והחברה מגייסת עובדים כדי להרחיב את צוותי המכירות שלה ברחבי העולם.

"ExaGrid ממשיכה להתרחב וכעת יש לה צוותי מכירות ביותר מ-30 ארצות ברחבי העולם והתקנות ללקוחות בלמעלה מ-80 מדינות. הגענו ל-4,000 התקנות פעילות של ברבעון השלישי. ExaGrid הייתה עם תזרים מזומנים חיובי, P&L ו-EBITDA עבור 11 רבעונים ברציפות. מחוץ לארה"ב, העסקים שלנו בקנדה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק, צומחים במהירות וכעת הם 45% מהיקף העסקאות ואנחנו מוסיפים עוד צוותי מכירות ברחבי העולם", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid.

"לפני שנים, ExaGrid הבינה ששום ספק לא בונה אחסון במיוחד לגיבוי, מכיוון שכולם מוכרים מוצרי אחסון ראשיים כיעדי אחסון לגיבוי, וזה יקר, או שהם מוכרים מכשירי ביטול כפילויות מוטבעים, שהם איטיים בכל הקשור  לגיבויים ושחזורים וכתוצאה מכך בשדרוגי מלגזה יקרים. לאחסון של גיבוי יש צרכים ייחודיים, עקב עבודות גיבוי גדולות, שלביים, מלאים סינתטיים, סיבוב גיבוי, שמירה לטווח ארוך ועוד היבטים רבים שהופכים את אחסון הגיבוי לשונה מאחסון ראשי. אחסון הגיבוי השכבתי הייחודי של ExaGrid נבנה במיוחד כדי לשפר את ביצועי הגיבוי, לשחזר ביצועים, מדרגיות ככל שהנתונים גדלים, אבטחה, אחזור תכנות כופר, התאוששות מאסון ושיפור כלכלת הגיבוי, עם עלויות נמוכות מראש ולאורך זמן", אמר אנדרוס. "אחסון ראשי אינו מהיר עבור עבודות גיבוי גדולות, בדרך כלל אינו ניתן להרחבה, הוא יקר מאוד לשמירה בטווח ארוך, והוא מבוסס רשת, מה שהופך אותו לפגיע להתקפות אבטחה. מכשירי מניעת כפילות מוטבעים איטית לגיבויים, איטיים לשחזורים, אינם ניתנים להרחבה, והם גם מבוססי רשת, דבר שהופך אותם לפגיעים מהתקפות אבטחה.

"ExaGrid מתגאה בכך שיש לה מוצר מובחן מאוד שפשוט עובד, עושה מה שאנחנו אומרים שהוא עושה, בגודל נכון, נתמך היטב ופשוט עושה את העבודה. אנו יכולים לגבות את הטענות הללו עם שימור לקוחות נטו של 95%, ציון NPS של +81, והעובדה של-94% מהלקוחות שלנו יש  שמירה בזמן הנעילה לשחזור תכנות כופר ואז התכונה מופעלת, ו-99.1% מהלקוחות שלנו נמצאים בתוכנית התחזוקה והתמיכה השנתית שלנו", אמר ביל אנדרוז.

עיקרי הרבעון השלישי של 2023:

*שתי עסקאות גדולות בשווי שבע ספרות עם לקוחות חדשים ברבעון

*11 רבעונים רצופים של פעולות חיוביות במזומן, EBITDA ו-P&L

 

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג-קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid  הוא סימן מסחרי רשום של .ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53580396/en

למידע נוסף

מרי דומניצ'לי (Mary Domenichelli)
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid Systems, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על  המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן