מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023

11 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023

 

ירושלים, 11 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק. מובילאיי תארח שיחת ועידה בשעה 8:00 בבוקר (15:00 שעון ישראל) כדי לסקור את תוצאותיה ולספק עדכון עסקי כללי. בשיחה יתארחו פרופסור אמנון שעשוע, מנכ"ל, מורן שמש רוז'נסקי, סמנכ"לית הכספים, ודן גלבס, המנכ"ל המסחרי.

שיחת הועידה תהיה נגישה בשידור חי באמצעות האינטרנט באתר קשרי המשקיעים של מובילאיי, אותו ניתן למצוא בכתובת ir.mobileye.com, ושידור חוזר של השידור באינטרנט יהיה זמין זמן קצר לאחר סיום האירוע.

אודות מובילאיי

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-150 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.mobileye.com

Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל שאר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

Dan Galves
Investor Relations
[email protected]

Justin Hyde
Media Relations

מקור: Mobileye Global Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן