Faraday Future  מודיעה כי הסופר סטאר העולמי והיזם כריס בראון יהפוך לבעלים של רכב Next FF 91 2.0 ולמקדם ה-Developer Co-Creation של החברה

11 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

Faraday Future  מודיעה כי הסופר סטאר העולמי והיזם כריס בראון יהפוך לבעלים של רכב Next FF 91 2.0 ולמקדם ה-Developer Co-Creation של החברה

ואי.טי. ג'יה, מייסד החברה ומנהל ראשי של מוצרים ושל אקוסיסטמת המשתמשים שלה, חשף את רכב ה-FF 91 2.0 Futurist Alliance במהלך אירוע לציון "יום ה-Delivery Co-Creation" שהתקיים בלוס אנג'לס במהלך סוף השבוע האחרון.

לוס אנג'לס, 9 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

Faraday Future Intelligent Electric Inc. (נאסד"ק: FFIE) ("Faraday Future", "FF" או "החברה"), חברה גלובלית הממוקדת באקוסיסטמה של ניידות חשמלית חכמה שמשרדיה בקליפורניה, הודיעה היום כי האגדה המוסיקלית והיזם כריס בראון יהפוך לבעלים של רכב מדגם FF 91 2.0 Futurist Alliance ולמקדם ה- Developer Co-Creationשל החברה וכי הוא צפוי לקבל את הרכב שלו באירוע עתידי של "יום ה-Delivery Co-Creation".

כריס בראון אירח את מייסד FF ומנהל המוצר ואקוסיסטמת המשתמשים הראשי של החברה ואי.טי. ג'יה בביתו שבלוס אנג'לס, שם שוחחו השניים אודות התכונות והמאפיינים הבולטים של ה-FF 91 2.0 והחלו באופן רשמי בתהליך ה-co-creation. כריס בראון הוא זמר, מלחין, ראפר, רקדן, שחקן ואיש עסקים אמריקאי ונמנה עם זמרי ה-R&B האייקוניים של כל הזמנים. סגנונו הייחודי זיכה אותו בהכרה נרחבת, לרבות פרס הגראמי, וכן בפרסי MTV Video Music, AMA ו-BET Music.

"אנחנו שמחים לקדם את פניו של כוכב המוסיקה כריס בראון, שהופך למשתמש משפיע נוסף ב- FF Spire ול- Developer Co-Creation Officerמטעם FF", אמר ואי.טי. ג'יה. "שיתוף פעולה זה לא רק משקף את ההכרה ב-FF ובמוצריה על ידי דמויות אייקוניות בולטות, אלא גם שם דגש על הערך ועל היתרונות של FF ושל מודל ה- Developer Co-Creationשלה במסגרת עסקי הבידור והמוסיקה".

בנוסף להכרזה ולפעילויות היצירה המשותפת שהתקיימו עם כריס בראון במהלך סוף השבוע האחרון, המנכ"ל הגלובלי של FF, מתיאס איידט, העביר לידי ואי.טי. ג'יה באופן אישי מכונית מדגם FF 91 2.0 Futurist Alliance במהלך אירוע לציון ה-"Delivery Co-Creation Day" שהתקיים במשרדיה הראשיים של FF בלוס אנג'לס. שון לי, מייסד ה-"Purist Group", ובכירים נוספים ב-FF נכחו גם הם באירוע ונטלו חלק פעיל בדיונים אודות מוצרי ה-Co-Creation, תוך התנסות בנסיעה ב- FF 91 2.0 Futurist Alliance בכבישים המפורסמים של דרום קליפורניה, כשמר ג'יה נוהג ברכבו החדש. הם חלפו בקרבת אתרים היסטוריים ואייקוניים כמו ה-Pacific Coast Highway, נמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס, חוף סנטה מוניקה, נקודת הקצה של כביש 66 האגדי, מלהולנד דרייב ושלל יעדים מרהיבים נוספים לאורך קו החוף המרשים והכבישים של דרום קליפורניה.

מתוקף מעמדו כמייסד החברה וכמנהל המוצר ואקוסיסטמת המשתמשים הראשי שלה, אשר גם הגדיר את סדרת ה- FF 91 2.0מראשיתה, תהליך ה- Delivery Co-Creationשל ג'יה צפוי לכלול שלושה שלבים. ביום שבו התקיים אירוע ה-Delivery Co-Creation, ג'יה תיאר את השלב הבא בתהליך, שצפוי לכלול תכנון אסטרטגי. בתוך חודש ממועד האירוע, בכוונתו לקיים פגישות עם בכירים בנוגע ל- Product Co-Creation, שבמהלכן יספק משוב על בסיס חוויותיו האישיות עם המוצר במטרה להעשיר באופן מתמיד את חוויית המשתמש. לאחר חודש ממועד אספקת המוצר, ג'יה ימשיך לספק משוב רציף בנוגע למוצר, וזאת דרך נהיגה ושימוש יומיומיים, תוך העברת המלצות בנוגע לפיתוח הדור הבא של מוצרי FF.

סרטון של הדיון שהתקיים עם כריס בראון בנוגע ל-Co-Creation ושל אירוע ה-" Developer Co-Creation Day" ניתן לצפייה באפליקציה של FF או דרך הקישור הבא: https://www.ff.com/us/developer-co-creation-festival/

המשתמשים יכולים לבצע הזמנה מוקדמת של רכב FF 91 2.0 דרך האפליקציה החכמה של FF או דרך אתר האינטרנט של החברה (אנגלית):  https://www.ff.com/us/preorder/ או (סינית): https://www.ff.com/cn/preorder/

הורידו את האפליקציה החכמה החדשה של FF: http://appdownload.ff.com

אודות  FARADAY FUTURE

Faraday Future היא חלוצה בשוק ה- Ultimate AI TechLuxuryשל עידן הרכבים החשמליים החכמים ומהווה גורם משנה של תרבות הרכבים האולטרה-מהודרים, כפי שהיא מגולמת ברכבים של Ferrari ו- Maybach. FF היא לא רק חברה הממוקדת ברכבים חשמליים, אלא גם חברת אינטרנט חכמה מונעת תוכנה. בשורה התחתונה, FF שואפת להפוך לחברה של משתמשים, על ידי אספקת אקוסיסטמה משותפת של ניידות חכמה.

עקבו אחר  FARADAY FUTURE

https://www.ff.com/
https://www.ff.com/us/mobile-app/

https://www.facebook.com/faradayfuture/
https://www.instagram.com/faradayfuture/
www.linkedin.com/company/faradayfuture/

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53584774/en

 

למידע נוסף

משקיעים (אנגלית):  [email protected]
משקיעים (סינית): [email protected]
מדיה: [email protected]

 

מקור: Faraday Future Intelligent Electric Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על Faraday Future  מודיעה כי הסופר סטאר העולמי והיזם כריס בראון יהפוך לבעלים של רכב Next FF 91 2.0 ולמקדם ה-Developer Co-Creation של החברה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן