וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב

11 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב

נטלי קרטיס-לת'ברידג' מונתה להוביל את המטה החדש בלונדון עבור EMEA וצפון אמריקה

לונדון, 10 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת וודו Vudoo, חלוצת מסחר התוכן והתשלום בהזרמה, השיקה את הפלטפורמה שלה לשוק הבינלאומי, עם פתיחת משרדה בלונדון שמציין את הצעד הראשון בתוכניות ההתרחבות הגלובלית שלה.

החברה מינתה את נטלי קרטיס-לת'ברידג' לתפקיד האחראית על הצמיחה הגלובלית והמנהלת הכללית שלה עבור EMEA וצפון אמריקה. המשרד בלונדון ישרת את אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ובתחילה גם את אזורי צפון אמריקה. נטלי תדווח למייסד ומנכ"ל וודו, ניק מורגן והיא מציינת כי היא מקבלת את המשימה להוביל את הצמיחה הגלובלית של Vudoo ולבנות את עסקיה באזור EMEA .

דיליפ יוגאשינגהאם, מנהל חשבונות אסטרטגיים באזור EMEA עבר מאוסטרליה למשרד בלונדון, עם מספר עובדים נוספים ששמותיהם יוכרזו בקרוב. בנוסף, מנואלה קאד, המנהלת לשעבר של אזור היציאה לשוק ב-Criteo, תצטרף ל- כמנהלת שותפויות עסקיות אסטרטגיות, שבסיסה באוסטרליה. ל- Vudoo יש גם תוכניות למנות מנהלים אזוריים לאזור צפון אמריקה ואסיה פאסיפיק, ולפתוח משרדים בצפון אמריקה ב-12 החודשים הקרובים.

נטלי קרטיס-לתברידג' הקימה את Atonik Digital, סוכנות בינלאומית של מומחים, המתמקדת במונטיזציה של תוכן וכן תכנים, בידור בסטרימינג, שותפויות אסטרטגיות, כניסה לשוק וצמיחה ב-2012 ומאז היא עובדת בצומת של תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה עם רשימה יוקרתית של לקוחות בינלאומיים, כולל אולפנים בארה"ב, חברות טלקום, פלטפורמות תוכן, חברות טכנולוגיות תוכן חדשניות ומפיקי תוכן.

ההתרחבות של Vudoo לשוק הבינלאומי מגיעה על רקע הצמיחה האקספוננציאלית של המסחר בתוכן ועלייה מסיבית בביקוש לטכנולוגיה החלוצית שלה, במיוחד עם התפוצצות המדיה הקמעונאית, כאשר ההכנסות מפרסום מערוץ זה צפויות לצמוח ל-125.7 מיליארד דולר עד סוף 2023.

Vudoo, שנוסדה באוסטרליה על ידי היזם וחלוץ המסחר האלקטרוני ניק מורגן, הקימה שותפויות עם מוציאים לאור כולל News Corp, Are Media ו-New Zealand Media and Entertainment (NZME). הלקוחות הגלובליים האחרים של Vudoo כוללים את Forever New, S&P Global ו-Kohler, כשהחברה מסייעת לביצוע קמפיינים בין מותגים כמו הילטון, סמסונג, Moët & Chandon, Burberry, Dyson, Lexus, Hotel Clicquot וכן Sunday Riley.

ניק מורגן, מייסד ומנכ"ל Vudoo אמר: "ראינו תוצאות נפלאות בקרב הלקוחות הקיימים שלנו, ועם פריחה עולמית ברשתות מדיה קמעונאיות ומסחר תוכן, הגיע הזמן להביא את הפתרון הייחודי של וודו לבסיס לקוחות גלובלי בכל נקודות המגע של המדיה".

"הניסיון, המומחיות והחיבורים המדהימים של מומחיות תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה, והניסיון שלה בסיוע ללקוחותיה להרחיב את גודלם ולצמוח הופכים אותה להתאמה מושלמת ל- Vudoo. התשוקה שלה לחדשנות והדרכה לעזור לנו להתמודד עם העלייה המהירה של העניין בפתרון שלנו עד היום. הייתה חשובה לאין ערוך ואנו שמחים לקבל אותה כעת על הסיפון כחלק מצוות Vudoo, כדי לתמוך בצמיחה הגלובלית שלנו", הוא הוסיף.

בהתייחסה מדוע היא מצטרפת ל- Vudooולהזדמנות הגלובלית של החברה, אמרה נטלי קרטיס-לת'ברידג': "עם תחזית המסחר בתוכן לצמיחה מהירה יותר מאשר הרשתות החברתיות ככלי הפעלה פרימיום, עבור ערוץ המדיה הקמעונאי המשגשג בעולם, זהו אזור צמיחה דינמי לבניית הזדמנויות מונטיזצייה עבור תוכן על פני מספר נקודות של מגע עם קהל. הטכנולוגיה של Vudoo מספקת גשר קריטי בין מסחר תוכן ואינטראקציה עם לקוחות בנקודת ההשראה, מאפשרת עסקת זרימה חלקה ומציעה מבט של משפך מלא על התנהגות הצופים.

"בעבודה עם Vudoo כיועץ במהלך החודשים האחרונים, ראיתי ממקור ראשון את מהירות ההתעניינות הגבוהה בפתרון שלה ואת הפוטנציאל העצום לצמיחה גלובלית, במה שהוא מרחב טרנספורמטיבי מאוד מרגש, המשלב תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה – שלוש מהן הנן התשוקות והבסיס להצעת הייעוץ שלי בעשור האחרון. ההזדמנות לעבוד עם הצוות המוכשר מאוד ב- Vudoo ומתן חלק בסיוע להם להתרחב ברחבי העולם בתקופה הטרנספורמטיבית הזו במסחר של תוכן ובמדיה קמעונאית היא מרגשת להפליא", היא הוסיפה.

כאשר Vudoo עוברת לעתיד, החברה מתכננת לפתח כלים לפלטפורמות CTV שיאפשרו לקהל הזרמה ו-VoD   כדי לגלות ולרכוש מוצרים בתוך הפרסום ותכני הווידאו עצמם.

"תארו לעצמכם עתיד שבו פלטפורמות CTV יכולות לשתף פעולה עם מותגים כדי ליצור רגעים שניתנים לקנייה בזרם, שבהם קהלים יכולים לקנות מוצרים מתוך התוכניות שהם אוהבים, בלא לעזוב את פלטפורמת התוכן שלהם", אמרה נטלי קרטיס-לת'ברידג' על החזון של Vudoo לגבי ל-CTV. "על ידי יצירת אינטראקטיביות גדולה יותר על המסך הגדול, זה ישנה את כל חווית הצפייה, מפסיבית לאקטיבית, ויפתח זרמי הכנסה חדשים עבור ספקי CTV", הוסיפה נטלי קרטיס-לת'ברידג'.

אודות Vudoo

נוסדה בשנת 2017, Vudoo פלטפורמת מסחר התוכן והתכנים, מאפשרת למפרסמים לשפר את התוכן שלהם על ידי יצירת מסעות מותאמים אישית באמצעות סיפור ייחודי, אחד לאחד, שלוכד את תשומת הלב של הקהל להגביר את המעורבות.

תכונת התשלום בזרימה של החברה, מוגשת כפטנט ומאפשרת ללקוחות לבצע עסקאות ישירות בתוך התוכן, מה שמאפשר למפרסמים להגביר את ההמרות ולצמצם את משפך המכירות. טביעת הרגל הנמוכה של וודו משמעותה שמותגים ובעלי אתרים, יכולים לשלב פונקציות של סחר תוכן במצבור הטכנולוגיה שלהם ללא צורך בשדרוג התשתית או היכולות התפעוליות שלהם.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53583235/en

למידע נוסף

Luke Bohanan
[email protected]

מקור: Vudoo

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן