עבודות איטום

27 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

בנוסף לסוודרים שאתה צריך להוריד לילדים מהארון למעלה, ולמעילים שחזרו להיתלות בכניסה לבית, אתה צריך להכין את עצמך לחורף בעוד אופנים. כמו שאתה בודק את הצמיגים של הרכב לקראת החורף, כך עלייך גם לבדוק את האיטום והבידוד של ביתך. אז כן, גם אם אתה אוהד מושבע של חורף ומת על ריחו של הגשם הראשון, אינך צריך להגיע למצב בו הוא מטפטף לך גם בבית. בשביל זה ישנם אנשי מקצוע מיומנים שעוסקים בעבודות איטום שונות.
איטום מרפסת
מרפסת היא אחת הסיבות לשכור או לא לשכור דירה. כשיש מרפסת, הדירה או החדר הופכים מיד למבוקשים וטובים יותר. מרפסת עם נוף לים הופכת את הדירה ליוקרתית ואתכם ליעד מבוקש של ישיבות עם חברים. המרפסת היא מקום מאוד מרכזי וחשוב בבית. במרפסת נשב עם האורחים, נדליק סיגריה נשתה בירה, ושמוליק יוציא את הגיטרה וינגן. בשביל שכל זה יקרה, צריך שהמרפסת תהיה בראש ובראשונה מקום בטוח לשהות בו.
במידה ולא נטפל בה נכון ונתחזק אותה, היא עלולה להפוך למחסן נוסף ולבית חם לעכברושים ושאר מזיקים. עבודת איטום רשלנית במרפסת יכולה לגרום לחדירה של מי גשמים לתוך הבית, לחום בלתי נסבל או לקור מקפיא. תחזוק נכון ואיטום מרפסת אינה שאלה של מותרות או פריווילגיה לעשירים בלבד, זה הכרח המציאות, כמובן במידה והדירה בה אתה מתגורר חשובה לך.
איטום מרתפים
עקב המציאות הביטחונית בה אנחנו חיים, בבתים רבים בישראל קיים מרתף או מקלט תת קרקעי. הבעיה הגדולה באיטום חללים גדולים תת קרקעיים כמו מרתפים, הן הנזילות המגיעות מבחוץ בעקבות מי גשמים, או לחילופין הצנרת שמחלחלת למטה. עובדה זו הופכת את עבודת האיטום למאתגרת ומסובכת במיוחד.
מיקומו התת קרקעי של המרתף מתחת לפני האדמה, כמו גם העובדה שאין בו פתחי אוורור רבים, דורשת עבודת איטום רגישה ומדויקת שלא תגרום לנזקים נוספים כמו חדירת לחות, סדקים ועובש. איטום של מרתפים יעשה בדרך כלל בבתים אשר קיימים לא מעט זמן והתגלו ליקויים במעטפת האיטום החיצונית שלהם.
חברת כפיר איטום הינה חברה מקצועית ומיומנת הפועלת שנים רבות בתחום האיטום. כמו כן, לחברה תעודת אוטם מורשה מטעם מכון התקנים הישראלי, כך שתוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם בידיים נאמנות.

סגור לתגובות על עבודות איטום

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן