מובילאיי מודיעה על השתתפות בוועידות משקיעים ברבעון הרביעי הקרוב של 2023

7 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מובילאיי מודיעה על השתתפות בוועידות משקיעים ברבעון הרביעי הקרוב של 2023

 

ירושלים, 6 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, סמנכ"ל התקשורת של החברה, אמור להשתתף באירועי המשקיעים המתוכננים לרבעון הרביעי של 2023.

*ועידת התעשייה העולמית של ביירד (Baird), תתקיים ב-8 בנובמבר 2023

*פסגת TMT השנתית השביעית של Wells Fargo ,תתקיים ב-28 בנובמבר 2023

*כנס Barclays Global Automotive and Mobility Tech, יתקיים ב-30 בנובמבר 2023

 

מובילאיי מתכננת לשדר באינטרנט את “fireside chats”   שלה במידת האפשר, עם זמן מדויק שיפורסם סמוך יותר לאירוע. למידע נוסף אודות האירועים וכדי להירשם לשידורי האינטרנט ולגישה אליהם, אנא בקרו בסעיף "אירועים ומצגות" באתר קשרי המשקיעים (IR) של מובילאיי בכתובת ir.mobileye.com..

נא לשים לב שההשתתפות באירוע ותאריכים ספציפיים כפופים לשינויים. אירועים נוספים יפורסמו בבוא העת. למידע העדכני ביותר, בקרו באתר IR.

אודות Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות – הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-150 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.mobileye.com.

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל שאר הסימנים הם הרכוש של בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף:

Dan Galves
Investor Relations
[email protected]

Justin Hyde
Media Relations
[email protected]

 

מקור: Mobileye Global Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מובילאיי מודיעה על השתתפות בוועידות משקיעים ברבעון הרביעי הקרוב של 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן