פסיפיק גרין חתמה על הסכם לאבטחת אתרים לפיתוח פארקי אנרגיה בסוללות בהספק של 1.0 ג'יגה-וואט / 2.5 ג'יגה-וואט שעה בויקטוריה, אוסטרליה

7 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פסיפיק גרין חתמה על הסכם לאבטחת אתרים לפיתוח פארקי אנרגיה בסוללות בהספק של 1.0 ג'יגה-וואט / 2.5 ג'יגה-וואט שעה בויקטוריה, אוסטרליה

דובר, דלאוור, 6 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

פסיפיק גרין טכנולוגיות בע"מ ("Pacific Green"), (OTCQB:PGTK) מודיעה כי Pacific Green Technologies (Australia) Pty Ltd, חברת בת בבעלות מלאה של פסיפיק גרין, התקשרה בהסכם בלעדיות לאבטחת אתרי קרקע אסטרטגיים בפורטלנד, ויקטוריה לפיתוח 1.0 GW / 2.5 GWh של פארקי אנרגיה בסוללות ("הפרויקט").

בעקבות הפיתוח והמכירה המוצלחת של פארק האנרגיה ריצ'בורו בבריטניה בהספק של 99.98 מגה-וואט / 99.98 מגה-ואט שעה בבריטניה תמורת 74 מיליון ליש"ט (93 מיליון דולר), כניסה אסטרטגית זו לשוק אגירת האנרגיה בסוללות באוסטרליה מהווה הרחבה משמעותית עבור חטיבת פארקי האנרגיה של פסיפיק גרין.

הפרויקט יחל להיבנות בשנת 2024, כאשר פארק האנרגיה צפוי להיות פעיל בשנת 2026.

ג'ואל אלכסנדר, מנכ"ל פסיפיק גרין באוסטרליה, אמר: "מאז השקת המשרד האוסטרלי של פסיפיק גרין במלבורן בשנה שעברה, התמקדנו תחילה בבניית צוות ניהול מנוסה ליצירת הפלטפורמה שלנו. על ידי רכישת אתר זה וזכויות הפרויקט, מיצבנו כעת את פסיפיק גרין להיות אחד ממפתחי פארקי האנרגיה בסוללות הגדולים ביותר בחצי הכדור הדרומי".

סקוט פולטר, מנכ"ל פסיפיק גרין, הוסיף: "בהתבסס על ההצלחות שלנו עם מכירת פארק האנרגיה ריצ'בורו בבריטניה של 99.98 מגה-וואט / 99.98 מגה-וואט שעה והמשך הפיתוח של פארק האנרגיה Sheaf של 249 מגה-וואט / 375 מגה-וואט שעה, אבן דרך זו היא צעד ענק בצמיחה המתמשכת של פארקי האנרגיה בסוללות של פסיפיק גרין ברחבי העולם".

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיות Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אגירת אנרגיה BESS של סוללות ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות הסביבתיות שלה. לפסיפיק גרין משרדים בארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, ערב הסעודית וסין.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של Pacific Green: www.pacificgreen.com

למידע נוסף:

Scott Poulter, Chairman & CEO

Pacific Green Technologies, Inc.

T: +1 (302) 601-4659

 

Joel Alexander, Managing Director

Pacific Green Technologies (Australia) Pty Ltd.

T: +61 497 335 833

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על פסיפיק גרין חתמה על הסכם לאבטחת אתרים לפיתוח פארקי אנרגיה בסוללות בהספק של 1.0 ג'יגה-וואט / 2.5 ג'יגה-וואט שעה בויקטוריה, אוסטרליה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן