אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב

7 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב

 

לונדון, 5 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

מועצת הזהב העולמית (World Gold Council) הודיעה היום על יציאתו לאקרנים של סרט תיעודי חדש: זהב: מסע עם אידריס אלבה, שנוצר בשיתוף עם חברת Pioneer Productions.

שקוע בהרפתקאות, אידריס אלבה (לותר, Beasts of No Nation, Hijack) בוחן את התעלומות, הסיפורים והיחסים האנושיים הבלתי נודעים עם המתכת היקרה ביותר שלנו: הזהב. כשהמסע שלו מתפתח, אנחנו מוסעים מסביב לעולם כשהוא כובש את הקלסטרופוביה שלו במורד פירי המכרות הקנדיים, חוקר את המורשת של הזהב בגאנה ומעמיק במסע לכרייה אחראית בדרום אפריקה.

מאז המאה ה-19 הבהלה לזהב שעוררה ביקוש מוקדם לג'ינס של ליווי'ס, ועד לייצור באחרונה של מטיל הזהב בשווי מיליון דולר בקנדה והחיפוש אחר תפרי הזהב החדשים בפרו; אלבה חושפת את הרגעים ואבני הדרך הייחודיים שמביאים לחיים את הסיפור האנושי ואת ההשפעה הכלכלית-חברתית של הזהב.

זהב: המסע בוחן את ערכו של הזהב בעבר, בהווה ובעתיד, תוך חשיפת כוחות השינוי שלו על יחידים, קהילות וכלכלות. זה גם מדגיש כיצד התעשייה מנווטת את האתגרים הנוכחיים שלה, החל מהתחדשות לאחר הכרייה וצריכת האנרגיה לעתיד של כוח העבודה בענף כריית זהב.

אידריס אלבה אמר: "אני חש אסיר תודה על שהצלחתי לחוות מה שהזהב מבטא עבור אנשים, מה זהב אומר לגבי ההיסטוריה וגם למסורת. לזהב יש את הכוח להביא שינויים. למדתי כל כך הרבה על זהב שלא היה ברור או צפוי. עכשיו העיניים שלי נפתחו וזה משהו נפלא".

דיוויד טייט, מנכ"ל מועצת הזהב העולמית, אמר: "לזהב יש השפעה חיובית על חייהם של אנשים, קהילות וכלכלות, כאשר חלק ניכר מהסיפור עד כה נותר רק בדמיון. בשם חברינו והתעשייה, אנו שמחים להחיות את הסיפורים האנושיים של הזהב, בפעם הראשונה, תוך כדי עבודה עם אידריס אלבה, כדי לחקור את הערך וההתפתחות של הזהב".

הסרט התיעודי הוזמן כדי לתמוך בשאיפתה של מועצת הזהב העולמית לעזור לעולם להבין את ערכו של הזהב ולרתום את כוחו הטרנספורמטיבי.

הסרט התיעודי יהיה זמין ביוטיוב החל מ-5 אוקטובר 2023. למידע נוסף: journey.gold

אודותWorld Gold Council

World Gold Council (מועצת הזהב העולמית) הוא ארגון של חברים, אשר מקדם את התפקיד שממלא הזהב כנכס אסטרטגי, תוך עיצוב העתיד של שרשרת אספקה אחראית ונגישה. צוות המומחים שלנו מגבש הבנה של מקרי השימוש ושל אפשרויות השימוש בזהב דרך מחקר מהימן, ניתוח, פרשנות ותובנות. אנחנו מקדמים את התקדמות הענף, מעצבים מדיניות וקובעים את הסטנדרטים עבור שוק זהב בר קיימא שנמצא בתהליכי התפתחות מתמדת.

למידע נוסף

Stephanie Cadman
World Gold Council
T +44 7808 640303

[email protected]

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא  בכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/53578531/en

 

מקור: World Gold Council

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן