ניסור בטון

27 במרץ 2017 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

"תפתח חלון, אהוב ליבי"
פסח הגיע, האביב בפתח והחלטתם לשדרג את חדר השינה שלכם. נמאס לכם ללכת לישון במאורה מחניקה ולכן החלטתם לפתוח חלון נוסף, שיכניס קצת אור לחדר וייתן כיוון אוויר נוסף. בארצנו הקטנטונת לא מדובר במשימה פשוטה, מכיוון שהבתים עשויים בטון וברזל, בשונה מבתים בארצות הברית או קנדה למשל, העשויים עץ. כל שיפוץ כמו דלת חלון, או אפילו מעבר לעליית גג בבית, מצריך ניסור בטון מיוחד.
חיתוך בטון ביהלום
הדרך היעילה ביותר לבצע עבודת ניסור בטון בדייקנות, היא לנסר את הפתח המיועד ביהלום. ניסור בטון ביהלום נקרא חיתוך בטון, מכיוון שהוא עושה את העבודה לפשוטה וקלה הרבה יותר. בטון כאמור, הוא חומר קשה, חזק ויציב, אבל אל מול חיתוך ביהלום, שהוא החומר החזק בעולם, העבודה תתבצע בצורה טובה ותיתן לכם תוצאה מדויקת ואסטטית הרבה יותר מניסור בטון פשוט. העבודה בחיתוך בטון תחסוך זמן, לא תגרום לרעש רב, ובנוסף תוכלו לשמור על ניקיון באזור החיתוך.
חיתוך הבטון מתבצע עם מסור עגול אשר עליו יש דיסקית פלדה עם שיני יהלום, המאפשרת חיתוך עמוק ומדויק יותר, כזו שגם הבטון המזוין ביותר בעולם לא יכול לעמוד בפניה. ככל שריכוז היהלומים בשיני הדיסקית גבוה יותר, כך העבודה איכותית יותר. סוג כזה של חיתוך לרוב אפשר למצוא אצל חברות גדולות ומקצועיות.

דייקנות היא שם המשחק
הדיוק מעל הכל. עבודה רגישה כמו זו, אשר פוגעת במבנה השלדי של הבית, מצריכה דיוק רב בעבודת חיתוך הבטון, משום שכל טעות קטנה בחיתוך יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולערער את יסודות הבית. טעויות קטנות יכולות לעלות המון כסף, אבל גרוע מכך – עלולות לפגוע בחיי אדם. מסיבות אלה, חשוב לבחור באנשי מקצוע מיומנים בלבד בעלי ידע וניסיון קודם, זאת כדי להבטיח עבודה איכותית וזהירה.
חברת המנסרים מקפידה מאוד על נהלי בטיחות בעבודה. היא דואגת לאנשיה ומעבירה באופן קבוע הדרכות בטיחות לעובדיה. בהדרכות אלה מלמדים את העובדים כיצד לשמור על ביטחונם האישי ועל הסביבה בה הם עובדים. זאת לצד הידע, הניסיון והמקצועיות של אנשי המקצוע בחברה.
חברת א.א המנסרים בבטון יתנו לכם שירות איכותי ומקצועי.

סגור לתגובות על ניסור בטון

מאת:

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.

דילוג לתוכן