רוזן, פירמה מדורגת ומובילה, מעודד את משקיעי GigaCloud Technology Inc. לקבל ייעוץ

7 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

רוזן, פירמה מדורגת ומובילה, מעודד את משקיעי GigaCloud Technology Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגיות בניירות ערך – GCT

 

ניו יורק, 6 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיעה על הגשת תביעה ייצוגית בשם הרוכשים של GigaCloud Technology Inc. (נאסד"ק: GCT): (i) מניות רגילות מסוג A בהתאם ו/או ניתנות למעקב אחר הצהרת הרישום והתשקיף שהונפקו בקשר להנפקה הראשונה לציבור של החברה באוגוסט 2022 ("ההנפקה" או "IPO"); ו/או (ii) ניירות ערך בין התאריכים 18 באוגוסט 2022 עד 27 בספטמבר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 4 בדצמבר 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשם ניירות ערך של GigaCloud  במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת GigaCloud, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19098 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 4 בדצמבר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

במה מדובר? על פי התביעה, הנתבעים הציגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי, וכן נמנעו מלגלות עובדות שליליות מהותיות על עסקיה, פעילותה וסיכוייה של GigaCloud. באופן ספציפי, הנתבעים נמנעו מלגלות למשקיעים כי: (1) עסקיה של GigaCloud הם שבריר ממה שהיא טוענת בפומבי, כפי שמעידים רמות כוח האדם והפעילות במחסניה; (2) GigaCloud הפריזה בפעילות המייל האחרון שלה; (3) GigaCloud עוסקת בעסקאות צד קשור שלא נחשפו; (4) שכתוצאה מכך, התוצאות הכספיות של GigaCloud היו מוגזמות; ו-(5) כתוצאה מהאמור לעיל, הצהרותיה החיוביות של GigaCloud לגבי עסקיה, פעילותה וסיכוייה של GigaCloud היו מטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד GigaCloud, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=19098 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על רוזן, פירמה מדורגת ומובילה, מעודד את משקיעי GigaCloud Technology Inc. לקבל ייעוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1223 מאמרים.

.