דאק קריק טכנולוגיות זוכה למעמד של אחת מ- 50 ספקי פתרונות מובילים ו-100 חברות פינטק במסלול מהיר בדירוג פינטק של IDC לשנת 2023

5 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

דאק קריק טכנולוגיות זוכה למעמד של אחת מ- 50 ספקי פתרונות מובילים ו-100 חברות פינטק במסלול מהיר בדירוג פינטק של IDC לשנת 2023

ההכרה מגיעה לצד שותפי אקוסיסטם ומובילי טכנולוגיה גלובליים התומכים בעסקי ביטוח גלובליים

בוסטון , 5 באוקטובר 2023, (Globe Newswire):

Duck Creek Technologies – דאק קריק טכנולוגיות, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מודיעה היום על הכרתה כספקית פתרונות בין 50 המובילים בדירוג IDC FinTech לשנת 2023 וכספקית מתוך 100 ספקי הפתרונות המובילים במסלול מהיר. זו השנה השנייה ברציפות שדאק קריק נכללת ברשימה היוקרתית יחד עם מובילי טכנולוגיה עולמיים אחרים, מה שממחיש את הצמיחה הבולטת והמתמשכת שלה ואת אחיזתה החזקה בשוק.

דירוג IDC FinTech בוחר את מובילי הטכנולוגיה העולמיים בהתבסס על תוצאות ההכנסות של השנה הקלנדרית הקודמת. אלה שנכללו בדירוג השנה הם קריטיים למודרניזציה ולטרנספורמציה הדיגיטלית של תעשיית השירותים הפיננסיים, ודאק קריק גאה להיקרא יחד עם שותפי אקוסיסטם, כגוןAccenture , Capgemini, Cognizant, CoreLogic, DocuSign, Eviden, , מייקרוסופט, Experian, EY, Hexaware, HCLTech, IBM, LTIMindtree, NTT DATA, Smart Communications, TransUnion ו- Wipro.  דאק קריק השיגה צמיחה משנה לשנה על ידי התמקדות בהצלחת הלקוחות ובגישת האקוסיסטם של השותפים שלה, ואישרה כי \"נדרש כפר\" כדי לתמוך במבטחים המתוחכמים ביותר בעולם עם פתרונות טכנולוגיים מובילים בשוק.

\"האמון העמוק מצד הלקוחות והשותפים הגלובליים שלנו בשילוב עם הטכנולוגיה ברמה העולמית שלנו והתרבות עטורת הפרסים שלנו אפשרו לדאק קריק להשיג צמיחה היסטורית תוך הסתגלות לאקלים מאקרו דינמי ולמגמות מתפתחות בתעשיית הביטוח\", אמר רוהיט בדי, מנהל הכנסות ראשי, Duck Creek Technologies. \"הכללתנו בדירוג IDC FinTech לשנת 2023 מחזקת את התשוקה שלנו לאפשר את הצלחת לקוחותינו ואת הערך המבודל שאנו מביאים לתעשיית הביטוח כמותג P&C SaaS מודרני ומהימן ברחבי העולם\".

\"IDC מפיקה את דירוג IDC FinTech כבר עשרים שנה והרחיבה את התוכנית כך שתכלול כעת את 150 ספקי הפתרונות המובילים כדי להבטיח שנקבל את הייצוג המדויק ביותר של חברות הפינטק הגדולות בעולם\", אמר מארק דה-קסטרו, מנהל מחקר ב-IDC. \"חברות הטכנולוגיה ברשימה זו מספקות את החדשנות הדרושה כדי לשמור על השירותים הפיננסיים בחזית אספקת חוויות דיגיטליות מודרניות בכל ההיבטים של המסע הפיננסי של הלקוח\".

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיותDuck Creek Technologies  היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Media Contacts:
Carley Bunch
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על דאק קריק טכנולוגיות זוכה למעמד של אחת מ- 50 ספקי פתרונות מובילים ו-100 חברות פינטק במסלול מהיר בדירוג פינטק של IDC לשנת 2023

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן