חברת IHC, חברת האחזקות הבינלאומיות של אבו דאבי, מהמרת בגדול על Adani Enterprises, ואומרת שהיא מוכנה לנצל את מסע הצמיחה של הודו

5 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חברת IHC, חברת האחזקות הבינלאומיות של אבו דאבי, מהמרת בגדול על Adani Enterprises, ואומרת שהיא מוכנה לנצל את מסע הצמיחה של הודו

*חברת IHC מגדילה את חלקה בחברת אדני פתרונות אנרגיה (AEL) ליותר מ-5% מ-3.53%; ההשקעה הכוללת שלה כעת שווה 1.7 מיליארד דולר

*המהלך משקף את אמונתה של IHC ב-AEL ואת החוזק המובנה של תחומים עסקיים המתפתחים בה.

אחמדבאד, הודו, 4 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת IHC מאבו דאבי הגדילה את חלקה במפתח העסקים המובילה של קבוצת Adani Enterprises Ltd (AEL) ליותר מ-5%, כך הודיעה החברה ב-3 באוקטובר 2023. IHC   רכשה את המניות, במהלך החודשים האחרונים בשוק הפתוח. שווי המניות שבאחזקתה הוא יותר מ-1.7 מיליארד דולר, לפי מחיר הסגירה ביום רביעי.

IHC השקיעה בראשונה בחברה במאי 2022, ורכשה 3.53% תמורת מיליארד דולר. השווי של אותה רכישה עומד כעת על 1.2 מיליארד דולר. הקרן הגדילה את אחזקתה ל-5.04% באמצעות הרכישות בשוק הפתוח; וזו השקעה מצטברת השווה יותר מ-500 מיליון דולר.

זה יותר ממה שהחברה צפויה להשיג ממכירת המניות ב-Adani Green Energy ו-Adani Energy Solutions. היא מחזיקה ב-1.26% ב-Adani Green Energy וב-1.41% ב-Adani Energy Solutions; שווי המניות הוא בסביבות 380 מיליון דולר בהתבסס על הסגירה ביום רביעי.

IHC ציינה כי מכירת המניות הייתה חלק מאסטרטגיית האיזון מחדש של תיק ההשקעות, והוסיפה כי השותפות עם Adani תימשך. "אנו כותבים ליידע אותך ש-IHC הגדילה את חלקה ב-AEL ליותר מ-5%. זה משקף את אמונתה של IHC במודל ההתרחבות של AEL ואנו מאמינים בחוזק המובנה של נמלי תעופה, מרכזי נתונים, מימן ירוק ותחומי עסקים אחרים שמפותחים על ידה. AEL מוכנה לנצל באופן ייחודי את מסע הצמיחה החזק של הודו", נכתב.

דובר קבוצת Adani אמר, "אנו שמחים על ההחלטה של IHC להגדיל את השקעתה ב-Adani Enterprises Ltd, מה שמאשר עוד יותר את מעמדה של AEL כמובילה עולמית בפיתוח עסקים חדשים, במיוחד בתשתיות בנות קיימא, פיתוח תשתית תעופה גלובלית ומעבר לאנרגיה שוויונית. אנו רואים בהתחזקות של IHC אישור מצלצל לתוכניות ההשקעה האיתנות, המשילות והשקיפות שלנו. מערכת היחסים הרב-דורית הזו עם IHC משקפת היטב את פוטנציאל הצמיחה הדינמי של הודו ומציעה תשואה משמעותית לבעלי העניין שלנו".

מוקדם יותר השקיעה החברה הצרפתית Total Energies  סכום של 300 מיליון דולר ב-Adani Green Energy Ltd (AGEL). הקרן הריבונית Qatar Investment Authority (QIA) השקיעה 500 מיליון דולר תמורת 2.7% ממניות AGEL ואילו GQG Capital Partners השקיעה 900 מיליון דולר תמורת 6.4%.

אודות Adani Enterprises Ltd

למידע נוסף:

 

לשאלות מדיה נא לפנות ל: Roy Paul, [email protected]

 

מקור: Adani Group

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חברת IHC, חברת האחזקות הבינלאומיות של אבו דאבי, מהמרת בגדול על Adani Enterprises, ואומרת שהיא מוכנה לנצל את מסע הצמיחה של הודו

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן