חנות האינטרנט Xsolla Powers משיקה 40 מתוך 100 משחקי המובייל המובילים

5 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

חנות האינטרנט Xsolla Powers משיקה 40 מתוך 100 משחקי המובייל המובילים

עסקי המשחקים הניידים מתרחבים עם 151 חנויות אינטרנט של Xsolla שממנפות שילובים משופרים בין פלטפורמות ויתרונות יעילות תפעולית

לוס אנג\'לס, 4 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Xsolla, חברה גלובלית למסחר במשחקי וידאו, משתפת תובנות לפיהן 40 מתוך 100 משחקי המובייל המובילים השיקו את חנות האינטרנט שלהם באמצעות הפתרונות של Xsolla. תובנות אלה מציעות הצצה למגמה הגוברת של פעילות מרובת פלטפורמות בתעשיית המשחקים הניידים לשנת 2023 וכניסה לשנת 2024. בהתבסס על המחקר והניתוח של Xsolla, הם סייעו ל-151 משחקים להשיק חנויות מקוונות השנה. הישג זה משקף את השינוי שחל בנוף המשחקים הניידים, עם מעבר לאינטגרציה חוצת פלטפורמות.

\"בתמיכת Xsolla,  חברת lv.80‎‏ מאירה את הצורך ההולך וגובר בפלטפורמת חיבור בתעשיית המשחקים\", אמר  קיריל טוקרב, מנכ\"ל lv.80‎‏. \"המושג הזה נועד לספק הזדמנויות שוות עבור גיימינג וכן חברות להמרות משחקים, במיוחד אלה עם יכולת פנימית מוגבלת, באמצעות חיבור עם שותפים אמינים להרחבת המשחקים שלהם לפלטפורמות אחרות.\"

מאז 2005, Xsolla מתמקדת בלעזור לדפדפנים מבוססי אינטרנט ומשחקי מחשב, למכור מוצרים וירטואליים ברחבי העולם. עם מחויבות איתנה לחקר שווקים חדשים על פני פלטפורמות מרובות וביצוע השקעות משמעותיות לצורך שיפור חווית ההטמעה, Xsolla מאפשרת למשחקים ניידים להגדיל את בסיס המשתמשים ההולך ומתרחב שלהם.

שילוב פלטפורמות תשלום מיוחדות, כמו Xsolla עשוי לשפר במידה משמעותית את היעילות עבור מפתחי משחקים. הנתונים מראים שמפתחים יכולים לחסוך עד 30% מזמן התפעול שלהם באמצעות פתרונות מיוחדים במקום ליצור מערכת תשלום פנימית. דבר זה מאפשר למפתחים ולבעלי אתרים, לפנות משאבים נוספים שיוקצו לשיפור תכונות המשחק וחוויית המשתמש. פישוט המורכבות של תאימות מס ודרישות רגולטוריות, מאפשר למפתחים להתמקד ביכולות הליבה שלהם, שהן יצירת משחקים מרתקים. כתוצאה מכך, באמצעות שיתוף פעולה עם Xsolla, שותפים מסוגלים לייעל את הפעילות העסקית ולתרום לחוויות משחק איכותיות יותר עבור משתמשי הקצה.

ניווט במורכבות של שווקים גלובליים עבור שירותים ומוצרים דיגיטליים, הוא עניין לא פשוט; זה כרוך בהרבה יותר מאשר ציות להנחיות מע\"מ ומיסי מכירה. קחו לדוגמה את מקסיקו, שבה רק שתי חברות משחקים מובילות רשומות רשמית על פי רשימת נותני שירותים דיגיטליים ב-RFC, כפי שמתועד בעיתון הפדרלי הרשמי. מעבר למיסים, חברות חייבות להתמודד עם חוקים מקומיים שונים, קריטריונים של רישוי ותקנות הגנה על נתונים שיכולים להשתנות באופן דרמטי בין אזורים.

\"השקת Powering Web Shop עבור 40 מתוך 100 המשחקים הניידים המובילים, היא אבן דרך אדירה עבור Xsolla, והיא מסמלת שינוי רב ערך בתעשייה לעבר הרחבת ריבוי פלטפורמות\", אמר כריס היוויש, מנכ\"ל Xsolla. \"הישג זה הוא יותר ממשחק המספרים. זה נותן תוקף להתמקדות הבלתי פוסקת שלנו במתן הפתרונות היעילים והרב-תכליתיים ביותר למפתחי משחקים ניידים. זה גם מדגיש את החשיבות ההולכת וגוברת של אסטרטגיה מאוחדת חוצת פלטפורמות, במיוחד נוכח שינויים בכללי הפרטיות האחרונים, כולל המזהה למפרסמים (IDFA), שקיפות מעקב אחר אפליקציות (ATT) וההתגברות הקרבה על טביעות אצבע. השינויים האלה הפכו את ההקפדה על הכללים לחשובה מאי פעם עבור מפתחים, תוך שימוש ב-Web Shops כדי להרחיב את בסיסי המשתמשים שלהם ולהעשיר את חוויות המשחק בפלטפורמות שונות.\"

 למידע נוסף ולמידע נוסף על Xsolla Web Shop, בקרו בכתובת: xsolla.pro/webshoptop100

אודות Xsolla

Xsolla היא חברת סחר עולמית של משחקי וידאו המחזיקה במערכת חזקה ויציבה של כלים ושירותים שתוכננו במיוחד עבור תעשיית משחקי הווידאו. מאז הקמתה ב-2005, Xsolla סייעה לאלפי מפתחי משחקים ומוציאים לאור בכל הגדלים לממן, לשווק, להשיק ולהפיק רווחים מהמשחקים שלהם ברחבי העולם על פני פלטפורמות מרובות. כמובילה חדשנית במסחר המשחקים, המשימה של Xsolla היא לפתור את המורכבות הטבועה בהפצה גלובלית, שיווק ומונטיזציה, כדי לעזור לשותפים שלנו להגיע ליותר תחומים גאוגרפיים, לייצר יותר הכנסות וליצור קשרים עם משתמשי משחקים ברחבי העולם. מטה התאגיד נמצא בלוס אנג\'לס, קליפורניה, עם משרדים בברלין, סיאול, בייג\'ינג, קואלה לומפור, טוקיו וערים ברחבי העולם, Xsolla תומכת בכותרי משחקים גדולים כמו Valve, Twitch, Roblox, Ubisoft, Epic Games, Take-Two, KRAFTON , Nexters, NetEase, Playstudios, Playrix, miHoYo ועוד.

 למידע נוסף וכדי ללמוד עוד, בקרו בכתובת: xsolla.com

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת : https://www.businesswire.com/news/home/53576797/en

למידע נוסף:

קשרי עתונות
Derrick Stembridge
Director of Public Relations, Xsolla
[email protected]

מקור: Xsolla

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על חנות האינטרנט Xsolla Powers משיקה 40 מתוך 100 משחקי המובייל המובילים

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן