ניקיסו מרחיבה את פעילותה בארה"ב כדי לתמוך בעסקי המימן הצומחים שלה

5 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ניקיסו מרחיבה את פעילותה בארה"ב כדי לתמוך בעסקי המימן הצומחים שלה

טמקולה, קליפורניה, 5 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק מ-Nikkiso Co., Ltd, הודיעה היום כי רכשה בעלות מלאה על המתקן שלה במורייטה, קליפורניה, ו-16.4 האקר של קרקע כדי להרחיב את פעילות הייצור והבדיקות שלה.

כיום הקבוצה בונה ובודקת מכשירי אידוי קריוגניים, מחליפי חום, מחליקי תהליך, יחידות הפרדת אוויר ומוצרי הנזלה – ההרחבה תוסיף ארבע תחנות לבדיקת מימן באתר כדי לתמוך בעסקי המימן הצומחים של הקבוצה.

"כלכלת המימן מואצת ככל שהמעבר לאנרגיה מתקדם, ולניקיסו יש תפקיד גדול למלא", אמר פיטר וגנר, מנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases. "הרחבת המתקן מאפשרת לנו להרחיב את הפעילות ולתמוך טוב יותר בביקוש העולמי למוצרים ולטכנולוגיות הקריוגניים המתקדמים שלנו".

הבנייה תחל במחצית הראשונה של 2024.

אודות Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group


קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases (Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים ) היא חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso co. Lt. Japan. מטה הקבוצה נמצא בדרום קליפורניה עם מתקנים, משרדים ומרכזי שירות ברחבי העולם לייצור ושירות ציוד עיבוד גז קריוגני מהונדס (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכו'), ומפעלי תהליך לגזים תעשייתיים, הנזלת גז טבעי (LNG), הנזלת מימן, אמוניה ולכידת פחמן והנזלה.

 

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

אשת קשר לתקשורת
Lisa Adams
+1 405 492 1689

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על ניקיסו מרחיבה את פעילותה בארה"ב כדי לתמוך בעסקי המימן הצומחים שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן