יורש העצר הסעודי השיק את תוכנית האב של Soudah Peaks

5 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

יורש העצר הסעודי השיק את תוכנית האב של Soudah Peaks

ריאד, ערב הסעודית, 5 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

יורש העצר מוחמד בן סלמאן בן עבד אל-עזיז אל סעוד, ראש הממשלה ויו"ר Soudah Development, השיק את תוכנית האב לפיתוח סודה וחלקים מריג'אל אלמאא ל- Soudah Peaks – יעד תיירות הררי יוקרתי הממוקם בגובה 3,015 מטר מעל פני הים על הפסגה הגבוהה ביותר בערב הסעודית. היא ממוקמת בסביבה טבעית ותרבותית יוצאת דופן באזור Aseer (אסיר, דרום מערב ערב הסעודית), הפרויקט הוא חלק מרכזי במאמצי קרן ההשקעות הציבורית (PIF) לגוון את הכלכלה על ידי הרחבת תעשיות חיוניות כגון תיירות, אירוח ובידור, ותמיכה באסטרטגיית הפיתוח של Aseer.

יורש העצר מוחמד בן סלמאן, יו"ר מועצת המנהלים של Soudah Development, הצהיר כי פס Soudah Peaks מייצגות עידן חדש של תיירות הרים יוקרתית על ידי מתן חוויית מגורים חסרת תקדים תוך שמירה על הסביבה הטבעית, העושר התרבותי והמורשת. היא תואמת אסטרטגית את יעדי חזון 2030 של הרחבת התיירות והבידור, תמיכה בצמיחה כלכלית, משיכת השקעות, תרומה של יותר מ-29 מיליארד SAR לתמ"ג המצטבר של הממלכה ויצירת אלפי הזדמנויות עבודה ישירות ועקיפות.

מטעמו של מוחמד בן סלמאן נמסר: "תוכנית האב מאשרת מחדש את מחויבותנו למאמצים גלובליים בשמירה על הסביבה והמשאבים הטבעיים למען הדורות הבאים ומטרתה לתרום לגיוון מקורות ההכנסה הלאומיים ולבניית כלכלה חזקה המושכת השקעות מקומיות וגלובליות".

בן סלמאן הוסיף: " Soudah Peaks– פסגות סודה יהוו תוספת משמעותית לענף התיירות בערב הסעודית ויציבו את הממלכה על מפת התיירות העולמית, תוך הדגשת וחגיגת התרבות והמורשת העשירה של המדינה. למבקרים תהיה הזדמנות לגלות את יופייה של Soudah Peaks, לחקור את התרבות והמורשת העשירות שלה, ולחוות את האירוח האותנטי של הקהילה המקומית. פסגות סודה יציעו חוויות בלתי נשכחות בתוך צמחייה עבותה, מעל העננים".

Soudah Peaks שואפת להציע שירותי אירוח יוקרתיים ברמה גבוהה ליותר משני מיליון מבקרים לאורך כל השנה עד 2033. תוכנית האב מתוכננת כך שתשקף את הסגנונות המסורתיים והאדריכליים המקומיים, ותקדם הן את המורשת התרבותית והן את המורשת הנופית של האזור. היעד יהיה ביתם של 6 אזורי פיתוח ייחודיים: תהלאל, סחאב, סברה, ג'רין, ריג'אל והסלע האדום. כל אחת מהן תציע מגוון מתקנים ברמה עולמית, כולל מלונות, אתרי נופש הרריים יוקרתיים, בקתות מגורים, וילות, אתרי אחוזות פרימיום, אטרקציות בידור ומסחר, כמו גם אטרקציות חוצות המוקדשות לספורט, הרפתקאות, בריאות ותרבות.

Soudah Development תספק 2,700 מפתחות אירוח, 1,336 יחידות דיור ו-80,000 מ"ר של שטחי מסחר עבור פסגות סודה עד שנת 2033. תוכנית האב תפותח בשלושה שלבים, כאשר 940 מרכזי מלונאות, 391 יחידות דיור ו-32,000 מ"ר שטחי מסחר צפויים להסתיים בשנת 2027, במסגרת השלב הראשון.

פסגות סודה משתרעות על פני יותר מ-627 קמ"ר של טבע מעורר השתאות, כאשר פחות מ-1% מהקרקע נרכשת לבנייה, דבר המשקף את מחויבותה של Soudah Development להגנה ולשימור הסביבה, בהתאם לתקני הקיימות הטובים מסוגם ותורם למאמצי היוזמה הירוקה הסעודית.

כחברה משותפת סגורה בבעלות PIF, חברת Soudah Development שואפת לפתח יעד תיירות הררי יוקרתי ייחודי בערב הסעודית, תוך שימור הסביבה הטבעית והמורשת התרבותית של אזור הפרויקט המשתרע על פני סודה וחלקים מריג'אל אלמאה.

אודות Soudah Development

Soudah Development היא חברה משותפת סגורה בבעלות מלאה של קרן ההשקעות הציבורית (PIF) של ערב הסעודית. היא הוקמה כדי להניע את הפיתוח של יעד תיירות הררי יוקרתי, המכסה את סודה וחלקים מריג'אל אלמאה, באזור אסיר בדרום מערב ערב הסעודית. מטרתה לשמר את הנוף הטבעי ולכבד את המורשת התרבותית העשירה של האזור, תוך משיכת 2 מיליון מבקרים מדי שנה עד 2033. Soudah Development הוכרזה על ידי יורש העצר מוחמד בן סלמאן בן עבד אל-עזיז אל סעוד, ראש הממשלה ויו"ר PIF, ב-24 בפברואר 2021.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בקישורים הבאים:

אתרים: www.soudah.sa & www.soudahpeaks.com

טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין ופייסבוק: @Soudahpeaks

או באמצעות האימייל: [email protected]

מקור: NewsBeatWire

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

Mohammed A. Alshehri

[email protected]

קטע מדיה הנלווה להודעה ליתונות זו זמין על ידי לחיצה על התמונה או הקישור למטה:

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על יורש העצר הסעודי השיק את תוכנית האב של Soudah Peaks

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן