eXp Realty בחרה בוותיק הנדל"ן בריון אלינגטון להוביל מהפכה בהכשרה מניעת סוכנים

4 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

eXp Realty בחרה בוותיק הנדל"ן בריון אלינגטון להוביל מהפכה בהכשרה מניעת סוכנים

מנהל הפיתוח העסקי והתפעול עטור הפרסים ישמש כמנהל הכשרה ראשי בתפקיד חדש זה שנוצר רק לאחרונה

בלינגהאם, וושינגטון, 3 באוקטובר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

eXp Realty®, "חברת תיווך הנדל"ן הממוקדת ביותר בסוכנים על פני כדור הארץ" וחברת הבת המרכזית של eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) הודיעה הודיעה על מינויו של בריון אלינגטון כמנהל הכשרה ראשי שיהיה אחראי לפיתוח הדרכה והכשרה בהתאמה אישית להנעת סוכנים.

אלינגטון, איש מקצוע ותיק עם יותר מ-20 שנות ניסיון בנדל"ן והכשרה, מביא שפע של ידע ומומחיות ל-eXp Realty. הוא יתמקד בפיתוח הכשרה מניעת סוכנים בכל רמה, למערכת שתקבע סטנדרט חדש להצלחה בענף הנדל"ן.

"המסירות של בריון להצלחת הסוכנים עולה בקנה אחד עם הערכים שלנו, והוא מצטיין בהנעת צמיחה ותזרימי הכנסה חדשים", אמר גלן סנפורד, מייסד ומנכ"ל eXp Realty. "תחת הנהגתו, eXp Realty תהפוך למתווכת מובילה בתחום ההדרכה, תוך התמקדות במתן ההכשרה והמשאבים הטובים ביותר כדי לעזור לסוכנים שלנו להצטיין. לאורך הקריירה שלו, בריון עזר לסוכנים רבים להשיג תשבחות מדהימות, להגדיל את מדדי הפריון ולהצמיח את העסקים שלהם".

התשוקה של אלינגטון היא לעזור ליזמים במרחב הנדל"ן לבנות עסקים שעולים על הציפיות שלהם. "אני נרגש להצטרף לצוות eXp Realty ולתרום למשימתה להעצים סוכנים ולעזור להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם", אמר. "בין אם אתה סוכן חדש או מנהל צוות ענק, עם eXp אתה יכול להמשיך להצמיח את העסק שלך כדי לחרוג מהמטרות שלך".

כהונתו המרשימה של אלינגטון כוללת תפקידי ביצוע בולטים, ולאחרונה כמנהל תפעול ראשי ומנהל פיתוח ראשי ב-Century 21. הוא גם מילא תפקידים בKeller Williams, כמנהל מוצר ראשי וכן שימש כמנהל תפעול ראשי בחטיבת הזכיינות הבינלאומית של KW Worldwide. בנוסף, הוא שימש כמנהל הכשרה ראשי, והישגיו בתפקיד זה זיכו אותו באות הצטיינות ברשימת T125 Top Training Companies של המגזין Training במשך ארבע שנים רצופות, וגם כניסה להיכל התהילה.

מוקדם יותר בקריירה שלו, ב- Anywhere (Realogy), הוא יצר והוביל בהצלחה את חטיבות ההדרכה והאימון עבור כל מותגי הזכיינות והפעילות שבבעלות החברה.

אודות eXp World Holdings, Inc

eXp World Holdings, Inc (נאסד"ק: EXPI) היא חברת האחזקות של eXp Realty®, Virbela ו-SUCCESS® Enterprises.

eXp Realty היא חברת הנדל"ן העצמאית הגדולה בעולם עם יותר מ -89,000 סוכנים בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, מקסיקו, פורטוגל, צרפת, פורטו ריקו, ברזיל, איטליה, הונג קונג, קולומביה, ספרד, ישראל, פנמה, גרמניה, הרפובליקה הדומיניקנית, יוון, ניו זילנד, צ'ילה, פולין ודובאי וממשיכה להתרחב בינלאומית. כחברה ציבורית, eXp World Holdings מספקת לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הזדמנות ייחודית להרוויח פרסים כספיים עבור יעדי ייצור ותרומות לצמיחה הכוללת של החברה. eXp World Holdings ועסקיה מציעים חבילה מלאה של פתרונות תיווך וטכנולוגיות נדל"ן, כולל מודל תיווך חדשני למגורים ולמסחר, שירותים מקצועיים, כלים שיתופיים ופיתוח אישי. התיווך מבוסס הענן מופעל על ידי Virbela, פלטפורמת תלת-ממד אימרסיבית, חברתית ושיתופית עמוקה, המאפשרת לסוכנים להיות מחוברים ופרודוקטיביים יותר. SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזין SUCCESS® ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

SUCCESS® Enterprises, המעוגנת על ידי מגזיןSUCCESS®  ונכסי המדיה הקשורים אליו, הוקמה בשנת 1897 והיא מותג ופרסום מוביל לפיתוח אישי ומקצועי.

לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר https://expworldholdings.com.

איש קשר לקשרי תקשורת:

eXp World Holdings, Inc.

mediarelations@expworldholdings.com

איש קשר לקשרי משקיעים:

Denise Garcia

investors@expworldholdings.com

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/ba1c70f4-dd70-43ad-b440-7b1197f7200d

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על eXp Realty בחרה בוותיק הנדל"ן בריון אלינגטון להוביל מהפכה בהכשרה מניעת סוכנים

מאת:

פרסם באתר כ - 1208 מאמרים.

.