ExaGrid מרחיבה את יכולת ביטול הכפילויות מאחורי Commvault

4 באוקטובר 2023 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

ExaGrid מרחיבה את יכולת ביטול הכפילויות מאחורי Commvault

 

העדכון האחרון מוסיף ליכולות האינטגרציה הייחודית ומספק ערך נוסף ללקוחות Commvault

מרלבורו, מסצו'סטס, 3 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום על עדכון ליכולת האינטגרציה עם Commvault, יישום גיבוי מוביל בתעשייה ומוביל גלובלי בתחום ההגנה על נתונים.

ExaGrid מספקת תמיכה בפתרונות Commvault כבר יותר מ-14 שנים וממשיכה לפתח את פתרון הגיבוי לאחסון בשכבות כדי לספק ערך למשתמשי Commvault שיכולים להשתמש בפתרון ExaGrid כיעד האחסון מאחורי Commvault.

פתרון הגיבוי לאחסון בשכבות של ExaGrid כבר יכול לבטל כפילויות נתונים במערכות Commvault ולהמשיך לבטל כפילויות בשיעור של פי שלושה יותר מיכולת ביטול הכפילויות של Commvault, כשהתוצאה היא חיסכון עצום בנפח האחסון. כעת, פתרון בגיבוי לאחסון בשכבות של ExaGrid יכול לאסוף נתוני Commvault דחוסים ולבצע פעולת ביטול כפילויות נוספת על הנתונים.

משתמשי Commvault יכולים להמשיך להפעיל את יכולות הדחיסה וביטול הכפילויות במערכות Commvault והפתרון של ExaGrid יוכל להמשיך לבטל כפילויות – יתרון שאף פתרון גיבוי נתונים אחר אינו יכול לספק.

"ExaGrid ממשיכה לחדש את פתרון גיבוי אחסון הנתונים בשכבות כדי לספק תמיכה ביותר מ-25 יישומי ופתרונות גיבוי, כמו גם כדי לספק תכונות ייחודיות ולהציע אינטגרציה מתקדמת עם יישומי הגיבוי המובילים בתעשייה על מנת לשפר את הביצועים ואת רמת ההגנה על הנתונים", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "אנו שמחיר להציע גמישות משופרת עבור משתמשי Commvault שיכולים כעת להגדיר את תצורת הגיבויים באופן המתאים ביותר עבור הסביבה הייחודית שבה הם פועלים, כמו גם לנצל את היתרונות הייחודיים שהפתרון שלExaGrid  מציע, כולל פי שלושה יותר יכולות ביטול כפילויות בהשוואה למערכות Commvault.

"ExaGrid היא החברה היחידה שממוקדת באופן מלא בגיבוי אחסון ומחויבת להתמודדות מוצלחת עם האתגרים שניצבים בפני ארגונים בהקשר של גיבויים, כולל העלויות הכרוכות בהם", אמר אנדרו. "העדכון החדש בשיתוף עם Commvault יבטיח חיסכון מהותי בנפח האחסון ויפחית את עלויות האחסון הגלומות בהחזקה לטווח ארוך של נתונים".

הפתרון של ExaGrid מקיים אינטגרציה עם Commvault כדי לספק את היתרונות הבאים:

*מאפשר דחיסה עבור נתונים במערכות Commvault

*מאפשר ביטול כפילויות במערכות Commvault

*מאפשר ביצוע ביטול כפילויות נוסף של נתונים דחוסים במערכות Commvault וביטול כפילויות של נתונים כדי לחסוך בנפח אחסון, שיעור ביטול הכפילויות הוא כעת פי שלושה גדול יותר

*אינטגרציה עם Commvault Spill ועם Commvault Fill לצורכי ניהול משימות אוטומטי

*מאפשר שימוש בתכונת השכפול של Commvault עבור אתר ה-DR ‏(DASH COPY) או לעשות שימוש בתכונת השכפול של ExaGrid שמעבירה רק את נתוני ביטול הכפילויות לטובת חיסכון ברוחב הפס של רשת WAN

*מאפשר עבודה עם תכונת הדחיסה והשבתת ביטול הכפילויות של Commvault לטובת גיבויים ושחזורים מהירים יותר

*ארכיטקטורה עם יכולת הרחבה אופקית מאפשרת למשתמשים פשוט להוסיף רכיבי ExaGrid (שכוללים מעבד, זיכרון, רשת ודיסק) בעת צמיחה בנפח הנתונים ולשמור על חלון גיבויים באורך קבוע

*הפתרון של ExaGrid כולל שכבה ייחודית שאינה פונה לרשת שמנותקת מגורמי סיכון, כמו גם מדיניות מחיקה מושהית ורכיבי נתונים בלתי ניתנים לשינוי שנועדו כולם לאפשר התאוששות ממתקפות כופר

*ההצפנה מתבצעת ברמת הכונן תוך מיליוניות שנייה על מנת שניתן יהיה לפנות שטח אחסון בשרת המדיה, כשהתוצאה היא שיפור של 20% עד 30% ברמת הביצועים

*פתרון גיבוי האחסון בשכבות של ExaGrid כולל עשרות תכונות אבטחה המיועדות להגן על אחסון רגיל.

 

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג-קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid  הוא סימן מסחרי רשום של .ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

למידע נוסף

מדיה:

מרי דומניצ'לי
ExaGrid
[email protected]

 

מקור: ExaGrid Systems, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על ExaGrid מרחיבה את יכולת ביטול הכפילויות מאחורי Commvault

מאת:

פרסם באתר כ - 1266 מאמרים.

.

דילוג לתוכן